Mijn zoontje is voor de zoveelste keer veels te vroeg wakker omdat hij nat was. Gisteren om 5 uur en vanmorgen om 5.30 uur. Terug leggen heeft geen zin. Hij had 'snachts eerst de Kruidvat luiers aan en de laatste nachten Pampers. Wie heeft de tip voor mij.
Ik weet niet welke maat luiers je kindje aan heeft. Je kan bijvoorbeeld een 4 en dan een 5 er over aan trekken...
ik heb die active fit van pampers maat 5 en hier niet meer doorgelekt... je zou ook eens kunnen proberen om hem voor het slapen op een potje te doen...doe ik ook en hij vind het nog leuk ook...succes!
ik deed altijd 1 maat groter met een elastieke rand aan de voorkant aangezien hij steeds van voren lekte. Die van C1000 met de koeien erop hielpen goed die hadden een brede elastieke rand maar ik geloof dat ze deze veranderd hebben.
Ik weet niet of je kleine nog wat drinken krijgt voor het slapen gaan?Misschien ook mee stoppen of de helft nog maar te drinken geven?
Mijn zoontje heeft een tijdje 's avonds voor hij ging slapen medicijnen gekregen waardoor hij ging plassen (ivm het het vasthouden van vocht) en toen lekte hij dus ook heel vaak door. Wat ik toen deed was hem 's nachts als hij in zijn diepe slaap zat een extra keer verschonen, misschien niet ideaal maar hij werd er niet wakker van en van doorlekken ook geen last meer.
Ik heb wel eens gehoord dat een inleg kruisje in de luier doet goed werkte! Zelf nooit geprobeerd, maar heb gehoord dat het goed werkt!
de dunste Tena was dat volgens mij (tenminste dat had ik gehoord) ... die zijn natuurlijk ook om urine op te nemen..
Een maatje groter en de luier omdraaien, dus de achterkant op de buik. omdat daar de grootste opname vlak is
Nou bedankt voor de tips. Zag dat het kdv een grotere maat luier bij mn zoontje heeft aangedaan. Morgenochtend gelijk maar eens naar t Kruidvat om een nieuwe voorraad in te slaan.