Oktober mamma's 2010 Deel 5

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door CherryAyden, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    Ja, dat heb ik ook gelezen in het boek van haar. Veilig Bevallen. Ik neem me voor dat ik mijn gevoel volg, als ik wil schreeuwen dan doe ik dat hoor :p. Maar het lijkt me wel fijner om het rustig te doen...maar pijn is pijn he.
     
  2. Chikai

    Chikai Fanatiek lid

    28 dec 2009
    3.265
    0
    0
    juf!
    Noord-Brabant
    DianaV: van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje Ylva!

    Paloe; ja, ik let goed op mezelf, maar vind het ook wel weer fijn om wat dingetjes te ondernemen. Maar alles op z'n tijd hoor!

    O, kraamvisite! Ik reageer straks verder!
     
  3. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    #763 Reina5, 12 okt 2010
    Laatst bewerkt: 12 okt 2010
    @ DianaV: Van HARTE met de geboorte van jullie dochtertje!

    @ Yukl: Nou ja zeg wat toevallig we hebben dezelfde kwaaltjes. ;) Ik heb ook die maagzuuraanvallen en vooral in de nacht. Ik gebruik nu drie middeltjes: rennies, antagel (het betere werk) en dan nog een medicijn van de huisarts dat m'n maag beschermt. Dit kreeg ik omdat vorige week ik onwijze pijn kreeg omdat de aanvallen de hele dag en nacht doorgingen. Dit beschermt m'n maag en slokdarm. Gelukkig gaat het nu weer heel wat beter als toen, want het kan onwijs lastig zijn.
     
  4. Gwn

    Gwn Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.206
    0
    0
    Noord-Holland
    @Diana: van harte gefeliciteerd met YLVA!
     
  5. Brinatjuh

    Brinatjuh Bekend lid

    23 jul 2009
    538
    0
    16
    Met baby's in de kinderopvang
    in nederland
    Goedemiddag dames!!

    wat is er weer een hoop gebabbeld...zeg!
    Aan alles dames die bevallen zijn gefeliciteerd!!! de lijst loopt lekker op met meisjes hihihi!!:D

    Hier gaat het redelijk...ben vanmorgen op stap geweest met mijn moeder, even eruit heerlijk genoten en voor de zoveelste keer een cadeautje gehad.....ach ja,kleinkinderen moeten verwend worden door opa en oma vinden ze haha;)

    nu rommelt het bij mij wel sinds half drie....heb zo nu en dan een verschrikkelijk pijnlijke harde buik...anders dan de voorweeën die ik had....ze doen echt pijn en mijn rug doet ook lekker mee!!!:( maar jah...we wachten geduldig af....

    alles is gelukkig klaar, alhoewel alles....er moet nog even snel wat kleding drogen voor de kleine spruit....heb vanmorgen namelijk zo'n schattig rompertje gekregen die ik haar aan wil trekken na de bevalling,dus......ze moet nog even wachten haha!:):p

    morgen weer naar de verloskundige...ben benieuwd,het is namelijk een invalster...omdat er vakanties enzo zijn...

    fijne dag en avond en misschien tot straks! liefs!!
     
  6. paloe

    paloe VIP lid

    13 jan 2010
    7.473
    1
    0
    werkende student
    haha hier ook altijd, Olaf eet best wel netjes maar altijd als we net alles helemaal schoon hebben is het blijkbaar nodig met een lepel vol eten te gaan zwaaien omdat hij een annebulance ziet (ambulance;))

    Ah ja dan snap ik het ja:) volgens mij is het ieder beweginkje:) Dus een serie van 10 bewegingen is 10 bewegingen... Ik voel de kleine ook echt minder, maar kan het niet vergelijken met Olaf want dat kan ik me niet goed meer herinneren..
     
  7. paloe

    paloe VIP lid

    13 jan 2010
    7.473
    1
    0
    werkende student
    Brina oeh spannend! ZOu jij de volgende zijn!?:)

    Elke keer als ik op zp kom om te melden dat het niet doorzet krijg ik me toch een (voor)wee;) haha

    Heb iig al een hele stapel vlaggetjes uit karton geknipt, straks uittekenen op het cadeaupapier.. Moet mezelf toch bezig houden he:p
     
  8. rimar

    rimar VIP lid

    1 jul 2009
    15.674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Zo meiden ik kom weer eventjes buurten, hoe gaat het hier?
     
  9. paloe

    paloe VIP lid

    13 jan 2010
    7.473
    1
    0
    werkende student
    moet trouwens even kwijt dat we echt een ontzettende schat van een gastouder hebben!!!
    Mr paloe heeft haar net gebeld dat hij weleens flink later kon zijn omdat ze nog bezig zijn met netwerktests. Ik kan hem niet ophalen op de fiets en soms brengt zij hem dan thuis (dat is echt al super!) Nu zei ze dat het geen probleem was, hij mag lekker daar mee eten (dat zal hij geweldig vinden) en ze ziet mr paloe wel verschijnen...
    Hoe lief en geweldig is dat!! Ik ben zo blij met haar! (en haar fam;))

    Ze verdient een bloemetje!:D
     
  10. paloe

    paloe VIP lid

    13 jan 2010
    7.473
    1
    0
    werkende student
    vanmorgen gestript met ongeveer 1,5 cm ontsluiting maar zet (nog) niet door:)

    Hoe is het met jou? Heb je al een beetje rust?
     
  11. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    30 mrt 2010
    1.417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    Paloe,dat is inderdaad wel aardig van je gastoudergezin. Hoef je je daar gelukkig niet druk om te maken.
     
  12. rimar

    rimar VIP lid

    1 jul 2009
    15.674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Ja rust op zich wel, moet zometeen nog iets op zolder zetten en ben aan het sjaalbreien geslagen, dat geeft ook een behoorlijk stukje rust en ontspanning. Maar het is nog zo rustig, dat had ik eerlijk gezegd niet verwacht (en gehoopt). Ben benieuwd hoelang het nog zal gaan duren, ben zo nieuwsgierig inmiddels en ik niet alleen.
     
  13. rimar

    rimar VIP lid

    1 jul 2009
    15.674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Heeft iemand hier ervaring met het gebruik van een tens voor het opvangen van rugweeen?
     
  14. paloe

    paloe VIP lid

    13 jan 2010
    7.473
    1
    0
    werkende student
    pff kan het me voorstellen meid!!!
    Hoop dat er snel wat gebeurd bij je! mja, bij een eerste kan het zomaar ineens out of the blue beginnen:)
     
  15. paloe

    paloe VIP lid

    13 jan 2010
    7.473
    1
    0
    werkende student
    nee sorry..geen ervaring en ook nooit ervaringsverhalen gehoord.. Overweeg je er een te gaan gebruiken tijdens de bevalling?
     
  16. paloe

    paloe VIP lid

    13 jan 2010
    7.473
    1
    0
    werkende student
    nog nieuws van skatjuh? die is ondertussen al bij de vk geweest toch?:)
     
  17. Gusam

    Gusam Niet meer actief

    Hier weer overal stofgezogen, dus hier is het ook weer netjes.
    Vanavond lekker ontspannen op de bank.

    XXX Gusam
     
  18. Brinatjuh

    Brinatjuh Bekend lid

    23 jul 2009
    538
    0
    16
    Met baby's in de kinderopvang
    in nederland
    Moet ff wat kwijt: Wordt GEK van dat gerommel in mijn buik!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!!!!!!!!!!!!:$

    zo dat ben ik kwijt......heerlijk:):)
     
  19. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    Brina: Ben benieuwd zeg of het doorzet!! Leuk trouwens dat je hier weer gezellig meebabbelt, ik was je nog niet vergeten omdat je op dezelfde datum uitgeteld bent... ;), sterkte met het gerommel.

    @hier Vriendlief heeft net heerlijke paella voor me staan koken met rivierkreeftjes, paprika en ui, was echt smullen! En het was zo lief aangezien zijn moeder vandaag geopereerd is en hij haar nog niet te pakken heeft gekregen hoe het gegaan is. Was hij toch eerst naar mij gekomen om voor mij te zorgen. Dus die liep een beetje met z'n ziel onder z'n arm omdat hij zich zorgen maakt om haar.
    Heb hem net als de wiedeweerga naar het ziekenhuis gestuurd ;). Het is gelukkig geen ernstige operatie, tenminste dat verwachten we, maar hij heeft nu een beetje veel tegelijk aan zijn hoofd.
     
  20. Brinatjuh

    Brinatjuh Bekend lid

    23 jul 2009
    538
    0
    16
    Met baby's in de kinderopvang
    in nederland
    zeg dat nu niet tegen deze ontzettende zwangere emo-doos.....echt lief van je......:D
     

Deel Deze Pagina