Wie weet waar je overslagrompers met korte of geen mouwen kunt kopen in maatje 74/80 tegen een schappelijke prijs? Ze begint echt uit maatje 62/68 te groeien, en ik gebruik ze nog erg vaak. Ik heb ze tot nu toe alleen of met lange mouwen gevonden of boven de 10,- per stuk. Dit vind ik toch een beetje te gek.
ben dan altijd zo benieuwd naar je reden hierom... Dat zijn zeker onchristelijke prijzen zeg 10 euro! en hoger!
de reden dat ik overslag rompers gebruik? Dat vind ik dus ook, en ga het echt niet betalen. @ Lautjuhh: Dat is inderdaad een veel schappelijkere prijs!! Blijven ze wel in vorm na het wassen? Dit vind ik bij de Zeeman rompers nog wel eens ontbreken.
Ik heb ze een tijd terug bij de V&D gehaald (in maat 98/104, maar ze hadden ze ook kleiner volgens mij), maar ik heb geen idee of ze die nog hebben. Ow, ik zie nu dat het om rompers zonder of met korte mouwen ging...die ik had gekocht hadden lange mouwen.
@ Sweetlakecity: Ja, ik vind ze nog steeds handig. Mijn dochter heeft reflux, en ondanks dat er een pakje nutriton per week doorheen gaat, zijn er dagen bij dat ze veel spuugt. Dit betekend ook veel verschonen, en ze heeft een bloedhekel als er kleding over haar hoofd heen word getrokken. Als ik haar dan verschillende keren per dag verschoon, vind ik de overslag rompers net even wat makkelijker. @ Lautjuhhh: Dank je! Ga morgen eens bij de Zeeman kijken.