Ja, ik snap werkelijk niet waarom jij nog steeds om de 4 weken moet en nu pas om de 3 weken! En dat met een tweeling! Vind ik echt heel erg apart hoor... En bedankt voor je uitleg over de blaasontsteking.. Word er alleen niet geruster op hahaha! Ah, ik mag bijna bellen gelukkig.
Jeetje... Ja, ik blijf het raar vinden. Natuurlijk, als je je niet goed voelt, dan trek je zelf wel aan de bel, maar toch... Met 32 weken pas om de 3 weken? Ik zit nu in de 30 weken en ga al om de 2 weken op controle. Heel verschil! Pfff... Ik wacht nog even tot ik kan bellen en dan ga ik echt wat doen in huis. Ben benieuwd naar de uitslag.
Kun je 11.30 bellen? als t troebel is.. mwah grote kans. Ja óf het is zeg maar ehh 'ongewassen' opgevangen plas, dan kan t wat viezer zijn..
Nou lekker dan... Heb net gebeld.... Ze kunnen er niet helemaal wijs uit worden. Het is niet direct een blaasontsteking, maar ze hebben wel wat gevonden en het moet even op kweek gezet worden.... Oooh bah, van dit soort berichten wordt ik echt naar. ZUCHT... Hoelang duurt dat op kweek zetten??
Goedemorgen dames hier heerlijk geslapen!!! Was pas om half tien wakker en ben er nu pas een uurtje uit!!! Heerlijk gewoon! Geef mij meer van dit soort nachten, hoefde ook maar een keer te plassen. Patroes Gefeliciteerd!!! Een 3-tje staat toch wel erg mooi!!!! Fijn dat je bed er is al is het dan misschien wat ongezellig als het beter slaapt is het mooi mee genomen! euhhhhh.....ik ben gewoon alles vergeten erg he sorry meiden niet persoonlijk bedoeld!
Vannacht weer een super zware nacht gehad. Een 3-tal uurtjes geslapen en het begint serieus op mijn humeur te slaan... @rammel: Blij te horen dat alles daar goed gaat... Is altijd een opluchting als je weer goed nieuws krijg, dat alles daar goed verloopt daar binnenin... Wel minder dat je nu verder weer moet wachten op de uitslag van de urinetest... @Patroeschka: Wat raar dat jij zo lang moet wachten zeg. Vind ik eerlijkgezegd niet kunnen. En zeker niet omdat je een twin verwacht... Zo de jongens zijn hier daarnet binnengerent, gedaan met de rust voor vandaag tot ze naar bed gaan... Cas: "Mama, Cas en Sem thuis." Komt hij heel dicht bij mijn buik staan en kijkt hij er zo naar en na een minuutje "Ah, flink hoor" Sem: "Mama meekomen naar living, bij Sem en Cas zitten" (heb ik dus net gedaan) Wat zijn ze toch lief hé *smelt*
@rammel: ik had precies het zelfde, geen ontsteking, maar toch een spoortje bloed gevonden in dit geval, op de kweek, uiteindelijk niets gevonden , en me pies is nu ook troebel hoor, maar nergens last van
Hey dames, sorry ik ga even niet bijlezen, geen puf voor ben aardig moe. Wil alleen even zeggen ; ik ben weer thuis!!! M'n doppler was helaas wel verslechterd, en zat net boven de grens van opname dus ik zag 'm al zwaar hangen. Maar vk zei al omdat ik vrijdag toch terug moet komen kan het zijn dat de gyn zegt ga maar naar huis met vrijdag een extra doppler. En dit was ook zo! Dus ik heb helemaal een yay-gevoel dat ik naar huis mocht! Ons kleintje is ook nog even gemeten, was niet de bedoeling maar dat zag ze te laat . Hoofdje is niet zoveel gegroeid, buikje iets meer en dat was goed want het volgt nu wel de groeicurve waar het in zit. Kleintje weegt nu ong. 1662 gram, en vorige week 1395 dus het is bijna 300 gram aangekomen. Ik krijg wel vrijdag een extra doppler. Maar da's niet erg ben tenminste thuis! Hier lig ik veel beter dan in dat gekke z'huis bed... M'n lieve ukkepuk.. zal blij zijn als die er straks gezond is! Einde ego-bericht, zal dit ook even kopiëren naar ons privéforum . En dan laptop uit! Dikke knuff voor allemaal, tot snel!
Ergens wel fijn natuurlijk dat er niks is gevonden, maar ik hoop toch eigenlijk dat ze wel iets vinden. Heb namelijk toch echt die klachten en wil altijd graag weten waar ze vandaan komen. Vandaag ook weer lichte buikpijn en heel erg veel harde buiken. Ook ruikt mijn urine erg sterk, smerig gewoon.. Dus ben benieuwd! Heb het net naar het ziekenhuis gebracht en kan op z'n vroegst vrijdagmiddag bellen voor de uitslag en anders maandag pas!!
Wat vervelend dat de doppler niet zo goed was... Had voor je geduimd dat het deze keer beter zou zijn, maar niet dus.. Wel fijn natuurlijk dat je nu thuis bent, maar dit gedoe is natuurlijk niet niks! Rustig aan meid!
@shadowcat76: Wat jammer dat die doppler minder was. had echt gehoopt voor jou dat alles goed ging zijn. Wel gelukkig dat je thuis bent! Rust maar goed uit meid. Komt allemaal wel goed (oh wat ben ik raar, zeggen tegen anderen maar het zelf zo moeilijk geloven)
kraamzorg intake deze vrijdag, wat zullen hun op hun neus kijken, het enige wat met zwangerschap en babys te maken heeft in huis momenteel nog ben ik zelf
Nou, ik krijg zo 'onverwachts' visite. Een oud vriendin van mij liep langs en die komt dus zo een koppie halen. Eerst moest haar kleine nog naar bed. Ennn mn pakket van mp is vandaag aan mn neus voorbij gegaan. Ik zag haar weer instappen en ik bewegen enzo voor mn raam, heftig tikkend er op haha maar t mocht niet baten.
Mystik vroeg me of ik hier ook even weer kwam kijken hoe het met jullie is en laten weten hoe het met mij gaat. Nou met mij gaat het wel goed zou ik zeggen. (ik word weerhouden van typen door Ryker... hij zit nu op mijn schoot en is steeds mijn handen aan het weg duwen) Ik ben nogsteeds niet overtuigd dat ik gewoon weer zwanger ben, bang om te genieten en kan niet wachten tot 29 okt als ik mijn eerste echo heb. Aan de andere kant heb ik ook het volste vertrouwen dat we nu in juni een mooi gezond babytje mee naar huis mogen nemen. Het is gewoon zo onwerkelijk... Lichamelijk is er niet veel anders, behalve dat ik ontzettend moe ben en de hele dag wel kan eten. Geestelijk, nou ja dat heb ik net uitgelegd Het begint al spannend te worden nu. De eerste baby zal er voor het einde van okt al wel zijn hoewel het natuurijk beter is van niet.