Hij lijkt wel op mijn jurk! Ik heb mijn jurk overigens gehuurd. Gewoon bij de eigenares van een bruidszaak. Heb de jurk zelfs zelf samengesteld uit twee jurken die ze had hangen van de vorige collectie, ze heeft hem helemaal vermaakt voor me, passen, doorpassen en alles gehad. En ik kreeg alle accecoires (hoe schrijf je dit ook alweer?) gratis te leen. Een sluier, jasje, haarversiering, handschoenen als ik die had gewild, gewoon gratis allemaal. En dat voor 300. Misschien is dat een idee?
Nu word het eng, dat we op elkaar lijken, en dat terwijl ik je eerst niet mocht haha stuur de link is mop!
Vriendin van me heeft het gedaan, alleen wat jammer is, is dat ze de jurk verder niet heeft laten verstellen, hij zat haar dus helemaal niet mooi!
Ik ben even aan het zoeken, het is ook alweer 5 jaar geleden, heb geen idee hoe dat vrouwtje heet. (haar zaak zit in Antwerpen, maar zij woont zelf dichtbij Eindhoven, en heeft haar atelier naast het huis) Zit nu op mijn werk, heb dus geen foto's bij de hand, k zet hem vanavond op.. En.. tja.. wat zal k ns zeggen , zeiken kunnen we allemaal weleens
Je zou eventueel ook kunnen kijken of je hier iets vindt wat je mooi vind als je het toch niet aandurft om in China te bestellen: www.acinderellastore.nl jurken vanaf 150euro www.perfectdress.nl Jurken vanaf 199euro www.dreamdresses.nl Gala en bruidskleding van max 200 euro
Sorry ben totaal verward, mag ik jou dan ... noemen? hahaha mail hem anders maar, of plaats hem you know where
Mijn trouwjurk kwam uit China, zelf gedaan via Ebay. Ik was 109$ kwijt +25$ verzendkosten en iets van 20 euro invoerkosten. Die van mij kwam heel netjes uit de doos en hoefde dus niet langs de stomerij.
Nee hoor, hij staat niet op marktplaats! Dat is vast een andere, ondanks dat hij nu maar wat op zolder hangt wil ik hem echt niet kwijt. Klinkt wel heel spannend hoor. zelf een jurk kopen via ebay. Ik zou het niet durven maar ben ook een mietje, ben heel benieuwd hoe het afloopt en hoe je de jurk krijgt. Het is een prachtige jurk!
Hi fiene hoe is het met jou??? Weet je nog bij wie je hem hebt gekocht? Welke dame? En hoelang het duurde?
hier heb ik mijn jurk gekocht... 120 euro en niemand die zag dat het een galajurk was..... ze hebben hier overigens ook alle jurken in verschillende kleuren hangen!! Bekijk bijlage 101016
Hey, goed, zwanger, misselijk, maar gelukkig Bij mij duurde het 6 weken, en heb m gekocht bij eBay My World - michelle8687 Is me echt goed bevallen. Mijn bruidsmeisjesjurk (mijn volwassen zus was mijn bruidsmeisje) heb ik via een ander gekocht en die kwaliteit was een stuk minder. Oh ja, ik kijk even terug en de shipping was gratis, die was enkel voor mijn zusjes jurk.