ff snel. Schoonmoeder is net vertrokken met Ivy. Gek hoor, mn meisje weg. Ze leek er wel zin in te hebben. Kreeg nog een berg kusjes en ze heeft lekker gezwaaid toen ze weg reden. Morgen rond 11 uur zijn ze weer hier. Ik ga nu ff snel douchen nu Aelinn nog slaapt en dan na de fles ff de stad in. Ga s kijken of ik er een beetje een leuke dag van kan maken
Lieve Daan, van harte gefeliciteerd met je 25e verjaardag!!!! Hopelijk heb je een fijne dag vandaag! Dikke verjaardagsknuffel van ons.
Heb niet bijgelezen....heb hoofdpijn. Gisteravond bestuursvergadering gehad van de Gezinsbond....was een leuke vergadering maar was pas om 23 uur thuis....normaal slaap ik dan al. Nou ja, voor een keertje
hmm wat heeft de hsa gezegd, vind het eng klinken hoor van Marit. Ben benieuwd of Ivy ook waterpokken krijgt
ben nog niet helemaal gerust gesteld om eerlijk te zijn..vind het wel wat te heftig om alleen voorwerk te zijn maar ja wie ben ik
ik heb de hsa nog even gebeld, bleek nog op de praktijk voor kantoorwerk vandaag, voor een verwijzing voor een psycholoog. Denk bellen voor ik terug krabbel. Ik word er vanmiddag over terug gebeld
Zeg Ramoontje, je hebt niet terug gelezen, maar hoop dat je dit wel leest: wil je nog eens kijken naar die balsoclase-e zetpillen tegen hoesten met eucalyptus voor esmée?
ben een beetje stom geweest, heb tegen leon gezegd dat ik mijn verjaardag eigenlijk niet vier, en tegen sommige tantes heb ik dat ook gezegd maar blijkbaar niet tegen allemaal. las ik net bij mijn krabbels op hyves dat vanmiddag dus wel nog een tante komt en waarschijnlijk komen de kids ook mee... had er eigenlijk weinig behoefte aan, wilde het gewoon rustig houden.. maar ja om nu nog te zeggen dat ik het niet vier is ook weer zoiets he... ben blij dat leon nog een halve vlaai bij is gaan halen want anders hadden we zeker te weinig gehad
en ben vanmorgen nog naar het dorp geweest en heb 2 nieuwe broeken en een nieuwe trui (zo'n hele lange) gescoord! en voor finn een nieuwe fles met spenen , dacht goeie spenen gekocht te hebben ivm de comfort maar door die spenen gaat het super snel en verslikt ie zich heel erg .
waar haal je zo'n hele lange trui dan daantje? hey buddy, aan het bijlezen? wanneer wou je langskomen?
Hé meiden, Heb even een stuk terug gelezen.. Kijken wat ik onthouden heb.. Sann, goed van je dat je weer hebt gebeld!!! Dikke knuf meis!!!! Senn, jee klinkt erg van Maarit.. Arme Karsten met de pokken.. Maar hij kan ze maar beter gehad hebben!! KK, Voel jij je ook weer wat beter? Een lange slanke dame Mausi! Arme Esmée steeds hoesten! (En gelukkig een witte test!!) Silla, Jee gaat ook steeds moeilijk he met Lo.. Misschien toch s een theelepel olijfolie door de fles! Gaf mijn zus als tip.. (is Kraamverzorgster..) En ik verdun de voeding altijd met 10 cc extra water! Daantje, Is Finn al wat rustiger?? Welke fles gebruik je voor hem? Anders de difrax proberen met 1,2,3 standen speen.. Ik hoop het voor je meis!!! En van harte gefeliciteerd met je verjaardag!!!!! Leuke banner!! Ik gebruikte voor Fay ook infacol, maar hier deed het juist heel goed zijn werk!!! Liesje, dat klinkt spannend zeg!! Goed van je dat je gebeld hebt! Ling, Balen zeg zo'n kiespijn!!! Gelukkig wordt het wat beter!!! Dikke knuf!!! Kwebbels, leuk zeg dat peuterdansen!! En klinkt idd weer als een druk dagje!! Ramoontje las op hyves dat het zo gaat met Rick zijn bril!! Knap hoor!!!! Verder weet ik het echt even niet meer... Sorry als ik iemand vergeten ben! Ik had nu even de tijd om te komen beppen.. Kids slapen lekker allebei! Mijn broertje heeft allemaal foto's gemaakt met zijn spiegelreflexcamera, prachtige foto's zeg!! Zin in Spam?? (vast wel)
Daan...je hoeft toch niet te zeggen dat je het niet viert, zou het erop gooien dat je moe bent en dat de kids uit hun hummetje zijn en dat je ff geen visite wenst... Fijn dat je geslaagd bent met shoppen! Zo ik zat al vanaf 10 uur aan de telefoon met mijn nicht! En zoals ik al dacht...ze vind het super zwaar allemaal. Zij heeft niemand om op terug te vallen en dat met 2 kids... Maar goed we hebben dus bijna 3.5 uur zitten bellen!!! Sann, maak er een gezellige dag van enne als je gewoon gaat relaxen is toch ook goed. We hebben een date gepland voor de 27e dan ga ik gezellig bij haar op de koffie! Ik ga nu maar es kijken wat ik ga doen, boodschappen wordt moeilijk gezien het regent en om met een maxicosi te slepen in de winkel is ook weer wat.... Lo heeft overigens tijdens het telefoongesprek gewoon een fles van 135 leeggedronken!!!
Euhm even denken... Ik moet woensdag weer beginnen met werken.. Moet even kijken wat mijn rooster is oké??