Hi dames, Het maakt niet uit aan welke kant ik lig, maar zodra ik op mijn zij ga liggen beweegt mijn kindje dus. Heb het idee dat ik haar stoor.. of misschien op haar lig.. en ga ik dus gelijk op mijn rug liggen. Ben ik de enige? Kan het kwaad om toch op je zij te liggen?
Hier ook, maar misschien is het zo dat je het dan beter kan voelen ofzo? Lijkt me sterkt dat je op haar gaat liggen op je zij. Op je rug schijnt sowieso niet goed te zijn, omdat je dan een ader afknelt dacht ik? En daardoor zou er te weinig zuurstof bij je kindje kunnen komen.
Het is juist beter om op je zij te liggen, de doorbloeding naar de placenta is dan beter, en je kindje is dan inderdaad ook actiever. Bij op je rug liggen kan het zijn dat je wat zenuwen of bloedvaten afknelt in je rug wat zorgt voor tintelende benen, verminderde doorbloeding. Zolang je daar geen last van hebt kan het ook geen kwaad om op je rug te liggen hoor, maar de (linker) zij wordt met name aangeraden. Vooral doen dus. Ik heb ook wel eens het idee dat ik op een voetje lig, maar dan duw ik er wat tegen en trekt ze dr beentje op, ligt voor mij meteen een stuk comfortabeler. He, uk past zich ook maar een beetje aan aan mama, die past zich tenslotte ook aan aan uk!
Oja dat klopt, dat schijnt inderdaad beter te zijn. Maar ik lig eigenlijk altijd wel op mijn zij, omdat ik het niet zo fijn vindt om op mijn rug te slapen. Maar normaal voel ik haar nooit echt bewegen tot aan deze week.. dus vond het een beetje raar. Ik probeer in ieder geval een kussentje tegen m'n zij aan te leggen zodat ik niet met mijn buik plat op de matras lig. Dat doe ik puur voor de kleine en vindt het zelf ook wel fijn.. Die van jou luistert wel erg goed naar mama
heb het zelf ook soms durf ik niet op mijn zij te liggen haha maar goed er kan niks gebeuren de baby is tenslotte goed beschermd ja idd een kussentje even tegen je zij leggen is misschien wel prettig ik vind het wel fijn dat ik de beeb actief voel
Ik merk ook dat de kleine vaak beweegt als ik op mijn andere zij ga liggen. Zeg altijd gekscherend dat er even wordt gezocht naar een lekkere houding, dekbedje goed en verder slapen. Denk dat ze toch een lekkere houding zoeken. Duurt even, maar het kan ook zijn dat ze inderdaad meer zuurstof krijgen en daardoor actiever worden. Als jij gaat liggen houd het schommelen op en worden die kleintjes wakker.
Hier ook, zodra ik op mijn zij ga liggen moet er even een lekkere houding worden gezocht door de kleine. Mijn hele buik gaat dan tekeer. Mijn man vind dat helemaal geweldig om te zien, dus dan moet het ligt nog even aanblijven en ik mag nog niet onder de dekens met mijn buik, totdat ze haar showtje heeft weg gegeven
Mijn ukje gaat ook lekker tekeer als ik op mn zij lig, maar dat komt volgens mij voornamelijk omdat kleintjes wakker worden als de mama's naar bed gaan omdat het dan stil word voor hun. Voor die tijd wiegen ze in slaap door ons beweeg. Maar ik zeg inderdaad ook vaak; kijk, pyamaatje aan en puk gaat ook slapen!
Hier ook eentje wat dan begint te bewegen en voornamelijk als ik op de rechterzij ga liggen. Dan komt zelfs hevig commentaar. Draai ik nu terug naar mijn rug is het voorbij
Op zwangerschapsgym vertelde de lerares dat het ook te maken heeft met jouw ontspanning en dus ook de ontspanning van de baarmoeder. Het kind krijgt meer ruimte en gaat lekker bewegen. Hier ook een drukte maker als ik ga liggen/slapen. Ze wordt ook iedere wakker als ik naar de wc ga (en dat moet ik nogal vaak s avonds...)
Nou gelukkig ben ik niet de enige! Nu weet ik tenminste dat ik haar niet plat druk haha thanks voor de reacties
Hele herkenbare reacties! Als ik op mijn zij lig, schopt ze in de zij waarmee ik op het matras lig, soms een raar gevoel, en krijg dan af en toe van die schrik reacties. Op m'n rug is ze wat rustiger, draai ik me om naar de andere zijde, heb je weer hetzelfde verhaal.
Hier een ukkie die het echt helemaal niks vond als ik op mijn rechterzij ging liggen !! En ik ben nou juist echt een rechterzij slaper :S. En meneer was ook gewoon echt niet van plan te stoppen met bewegen tot ik anders ging liggen. Ging ik dan op mn linkerzij liggen was het goed hahaha. xxx
Ik heb een periode gehad dat als ik op mijn linkerzijde ging liggen het kindje erg ging bewegen. Op mijn rechterzijde en rug niet. Ik slaap overigens nog steeds op mijn rug, en dit kan ABSOLUUT geen kwaad! het betreft een eventuele Ader dat bekneld kan raken maar dit merk je direct aan jezelf (hoofdpijn enz) en is niet schadelijk voor het kind want het is geen slagader. Ik heb gehoord van mijn verlosk dat als je kindje erg gaat spartelen, het zijn manier is om aan te geven dat iets niet prettig is. Stil liggen is ; ontspannen/ relaxt. en veel bewegen betekend: oncomfortabel. DUs je weet wat je te doen staat Succes met de kleine Liefs Pina
nou dan ligt die kleine van mij erg oncomfortabel dan continu ofk nu op mn rug of zij lig, sta of zit.. lijkt me beetje sterk hier beweegt de kleine ook super veel als ik op mn zij lig wel grappig beweegt ze meer dan als ik recht lig liefs x
ja juist! dat spartelen bedoel ik dus. beste omschrijving. dus het is eigenlijk geen goed teken? hmm zal het ook eens aan mijn vk navragen. Meestal ga ik in een andere houding liggen omdat ik dus het idee had dat ze het niet fijn vond om van positie te veranderen.