Februari mama,s deel 5!!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door mommy1983, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Het is stil in huis hier. Meisje net weer terug in bed en manlief is ook nog aan het knorren. En ik kan niet meer slapen. Baal!

    Ik ben de aankomende tijd weer weinig aanwezig. Manlief en ik zijn vrij en we gaan leuke dingen doen. Wat? Weet nog niet.

    Dikke knuffel allemaal! en een hele fijne dag!
     
  2. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Haai!

    Ik ben trouwens op buggy jacht. Welke hebben jullie?!?
    Bij de koop waar moet ik op letten?!
    Tips zijn allemaal welkom.
     
  3. boni001

    boni001 VIP lid

    1 mrt 2008
    6.548
    0
    36
    Twente
    Knuf voor Pnir en Donder.

    Bellie, goed dat er hulp is voor je vriendin.

    Buggy: hier de mclaren volo, is het simpelste model. Rugleuning kan ook maar in 1 stand maar omdat we voor langere ritten toch de bugaboo meenemen heb ik deze gekocht. Is ook niet zo zwaar dus kan ook aan de fiets, ik heb zo'n buggydrager eraan. Wel een degelijk merk/model, gebruik hem al 1,5 jaar en alles werkt nog prima.
    Maar kijk dus goed waar je hem zelf voor wil gebruiken, moet de rugleuning verstelbaar zijn? wil je hem aan de fiets, dan zit je met het gewicht (die buggydragers kunnen maar een beperkt aantal kilo's aan). En probeer hem anders even uit bij bijvoorbeeld de prenatal, daar hebben ze hier allemaal verschillende bestrating neergelegd zodat je kunt voelen hoe hij het doet.

    @hier: vannacht goed geslapen, gisteren met collega's uit eten en naar casino geweest, helaas niets gewonnen :).
    En vanavond gaan de kinderen uit logeren want wij gaan naar symfonica in rosso! Leuk, maar ook wel spannend, hoop dat alles goed gaat. Morgenochtend halen we ze weer op.
     
  4. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    niets bijgelezen was gisteren naar de dierentuin geweest en daarna een hapje weze eten. Nou dat heb ik geweten heel de nacht wakker gelegen met buikpijn vanmorgen maar weer eens nara de HAP geweest nu heb ik weer iets meegekregen voor reflux en ik moest maar afvallen veel wandelen en zemelen eten? nou ja ik had zoiets van ja daar los je alles mee op grrr stomme arts.
    Maar net ben ik ingestort want ik kan het echt niet meer. Ik vraag me af waarom ik dit allemaal verdien heel slecht maar soms denk ik waarom wou ik kinderen heb nu een en al elende gekregen door de zwangerschap(want ook de reflux kon daardoor komen) maar ja als ik sem dan weer hoor lachen dan heb ik daar spijt van dat ik dit zeg. heb me maar ziekgemeld trek het echt effe niet om lekker vrolijk op me werk te zijn. Sommige weten van de elende hopelijk hebben ze wat begrip voor me.
     
  5. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    @ Ninja jeetje meis wat vervelend!! Sterkte en knufff!!

    @ Donder veel plezier met leuke dingen doen!!

    @ Mammamia Zwaai :D

    @ Hier vannacht weer eens wakker geweest. Devin was weer helemaal overstuur. Dus maar weer bij mama geslapen. Jaylinn slaapt gelukkig een stuk beter... :) Vanochtend eerst ff boodschappen gedaan, daarna me moeder opgehaald en net ff Devin zijn kamer opgeruimd en kleding ed uitgezocht. Dus is weer lekker netjes hier in huis. Gelukkig maar.
    Verder nog een weekje naar school en dan een weekje vakantie. Na de vakantie helaas wel mijn eerste toest... en is best veel!
    Dus moet gewoon goed mijn aantekeningen doornemen.

    Fijn weekend!!
     
  6. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    2 nieuwe fotootjes:D:
     
  7. mammamia

    mammamia Niet meer actief

  8. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Wat voor een brace heb jij? Ik heb wel een brace, maar het is geen goede. Komt gewoon bij de kruitvat vandaan. Als je een goede hebt zijn ze zo verschrikkelijk duur!
     
  9. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Dikke knuff voor jou! En maak er fijne dagen van, altijd fijn als je lekker iets met zijn 3tjes kunt doen!
     
  10. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Tjemig meid, nu dit weer! Wanneer mag jij ook eens gaan genieten van je gezinnetje? Heel erg veel sterkte meid en een dikke knuff voor jou!
     
  11. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Ik weet zeker dat die toets goed komt. Jij heet niet voor niets super Mummy:D.
     
  12. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Aaah wat een lieverd is het he:D.
     
  13. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Hele leuke foto:D
     
  14. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Zo weer bij gelezen!

    Gisteravond ben ik naar mijn vrijwilligerswerk geweest. Ik heb dit voor mijn zwangerschap 7 jaar gedaan, en ben gisteravond weer eens wezen kijken. Het voelde echt alsof ik nooit ben weg geweest. Erg leuk dus. Wel een hoop nieuwe kids erbij, maar die hadden er totaal geen moeite mee dat ik er was. Wel een erg druk groepje met kids, maar kan er ook verschrikkelijk om lachen als ik zie dat de andere leiding zo'n groep niet gewend is hihi:p.

    Was pas half 1 thuis, heb lekker een wijntje mee gedronken, twas dus erg gezellig.

    Vanavond naar de verjaardag van me papski. Me oompje komt die ik niet heel vaak zie. Het is een leienaar (hij komt uit leiden hihi), en is echt de leukste om.om die ik heb. Is niet heel oud, en je kan er gewoon lekker mee kleppen. Tis 8,5 maand geleden dat ik hem gezien heb. Toen was hij hier op kraambezoek. Zal dus wel weer een leuk avondje worden.

    Heb net ook de voetenzak van de wagen erin gedaan. We gaan lopend vanavond, en vind het baggerkoud buiten met dat windje. Dus kunnen we dat ding meteen in uitproberen. Dinand vond het iig wel grappig, hij zat wild met zijn voeten te trappen hihi:p.

    Nou even me kleine man eten geven en dan zelf eten koken. Varkenshaasje met gebakken aardappeltjes en sperziboontjes of witlof hamkaas. Moet nog even kijken wat voor groente ik neem:p.
     
  15. mir5555

    mir5555 Fanatiek lid

    13 dec 2007
    1.021
    0
    0
    hallo

    Belliebell

    Ik heb ook een brache voor mijn pols die heb ik in het ziekenhuis laten maken bij een ergotherapeute als ik het zo goed schrijf dat is een speciale. IK kan hem alleen niet om mijn pols hebben zo zeer dat het doen ik mag gelukkig 8 nov naar de orthopeed heen
     
  16. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Knuf voor jou meis.

    Idd lekker makkelijk gezegt van de hap. sterkte en goed aan je zelf denken.

    super m vervelend dat devin de boel op stelte heeft gezet, en idd druk denk ik ook nog leren en zo er bij. Knuf ook voor jou.

    mamamia mooie foto.s weer.

    boni idd had jaren terug een mclaren. en was een prima ding vier jaar bijna mee gegaan. wel toen met een paar standen. Nu heb ik een wandel wagen onbekend merk maar hij wandeld heerlijk in de zomer weer eens een paraplubuggie er bij nu voor de winter nog niet.

    donder ook sterkte voor jou met je werk. Nu weekje even bij komen geniet er van .

    bellie veel plezier op de verjaardag.

    brache ik heb ook een brace bij het ziekenhuis laten maken van gips mooi ding alleen niet handig in gebruik. ivb karishma. Maar na de prik in mijn pols heb ik minder klachten soms wel.

    zo net klaar met eten als het maar goed gaat was gebakken aardappelen. zal het wel zien.

    verder ben nog neit helemaal me zelf maar dat gaat denk nog wel even duren. de tranen blijven toch te makkelijk stromen. tijd komt raad.

    Knuf voor iedereen die het verder ook nodig heeft.

    En hoe vinden jullie me nieuwe onderschrift. Gek misschien of wel leuk. Niet te raar?
     
  17. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Meis. wanneer maak jij ook een mooi onderschriftje. hihi. baby is nu super overtijd.;)
     
  18. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ik kom even langswippen..


    Hier weer even moeizaam, Lila is ziek en we zijn daarstraks even naar de HAP geweest.
    Ze wilden dat we even langskwamen want dit is de derde dag met koorts, daarstraks had ze 40,1.
    Arme meid.. helemaal suf en hangrig, wil niet drinken.. bah.

    Ik ben gisteren naar mijn moederdagcadeautje geweest; Symfonica in Rosso.
    Was wel mooi, maar niet heel "pakkend", het geluid stond erg slecht ingeregeld.. (maar daar luisteren wij anders naar denk ik, als geluidsbedrijf zijnde)
    Weinig laag (bas) en veel hoog (schelle klanken).

    Sting was wel (nog steeds) erg goed!

    Ik moest wel na een poosje vragen of we zitplaatsen konden krijgen, had zo'n pijn.. :(
    Gelukkig begreep die meneer het wel na een stukje uitleg en kegen we fijne zitplaatsen.

    Pnirmal en Ninja.. gaat het weer een beetje met jullie?
    Wat een narigheid hè.. vervelend dat ze je operatie willen opschuiven Pnirmal, en Ninja, misschien toch eens naar een alternatief arts als je zo afgeschoven wordt? (ik weet er alles van)
     
  19. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Frank en Miranda In Rosso..
     
  20. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Leuke foto. Van jullie samen. Denk dat je daar ook van opknapt even uit met z.n twee.

    Beterschap voor Lila.

    En ty meis het is en blijft lastig gelukkig of helaas je snapt ook een hoop van mijn problemen :(
     

Deel Deze Pagina