Ik zou ook willen dat ik mocht schreeuwen "Zwanger!!!!". Maar ook ik wacht nog steeds. Inmiddels dag 46 in deze cyclus. Uitgaande van de laatste cyclus 47 dagen zou het kunnen, maar toen was ik wel zwanger en heb ik een MK gehad. Had dus een beetje verwacht dat het gewoon rond de 36 dagen zal zijn. Wel ongi pijn gehad maar dat was vorige week donderdag al. Nu niet meer. Wel een ongelooflijk zere rechter tepel. Hij brand gewoon. Gevoelige borsten heb ik ook al 2 weken maar een positieve test komt er maar niet. Ik wacht dus vrolijk met jullie mee.. Wil eigenlijk weer testen, maar ook niet te vaak. Ze zijn nog duur ook..
Hier weer een omo-witte test vandaag... pffff!!! Wachten maar weer!!!! Echt raar!!! Iris van harte meid!!!!
iris; Proficiat! geniet van je zwangerschap. MsRock en Joyce85 : nog veel succes met wachten en testen hopelijk hebben jullie net als Iris ook geluk.
Hoi Iris, Wat leuk voor je! gefeliciteerd. Ik blijf nog even wachten tot mijn menstruatie komt... of next week nog een test doen, het is echt irritant! :x
Hier ook nog geen verandering meiden, pfff.. wachten duurt lang,. dan kan ik beter gewoon ongesteld worden of die posi test maar niet zo... Succes iedereen...
Ik ben ook al een aantal daagjes overtijd, Vanmorgen een test gedaan en die gaf aan dat ik niet zwanger ben. Maar ik ben er haast van overtuigd dat ik dat wel ben. De hele tijd moet ik om de 1 1/2 uur ofzo naar de wc. terwijl ik normaal een keer of 3 ga op een dag Snachts moet ik ook 1x naar de wc normaal.... Maar vannacht ben ik er 4x uitgeweest.
Ja het zijn wel de symptomen die je hebt. Ik heb denk ik gewoon een laat ei gehad, als het al raak is, kan ik vanaf morgen posi testen (denk ik en hoop ik)
ik mag me hier aansluiten ben 12 dagen over tijd heb al 2 negatieve testen gehad op dag 2 en dag 8.. heb wel zere borsten me rug doet pijn en me darmen lijken te spelen... volgens mij maakt mijn lichaam weer er een spelletje van!
met mijn dochter testte wij pas met 8 weken zwangerschap positief de ha dacht eerst dat ik een maagzweer had 2 weken na de positieve test echo gehad bij de vk was ik al 10 weken zwanger dus ja het kan alle kanten op
hoi allemaal, ik ben nieuw op dit forum en heb net al jullie berichtjes gelezen en ben blij (al is dat misschien de verkeerde woordkeuze in deze situatie) dat ik niet de enige ben die dit ervaart en voelt. ik ben begin augustus met de pil gestopt en nu ben ik 6 dagen overtijd. heb gisteren een test gedaan maar die was negatief, en dat vind ik zo moeilijk. natuurlijk zou het wel snel zijn na net gestopt te zijn maar heb wel last van een aantal symptomen: vermoeid(al heb ik ook een b12 tekort), tijdje terug(ruim 2 weken denk ik) rode/bruine/rozige afscheiding gehad wat over ging in dikkere witte afscheiding, last gehad van ongi gevoel in mijn buik maar er kwam niks toen en nu nog niet. ook heb ik soms zin om bepaalde dingen te eten maar als ik dan een hap neem vind ik het toch niet lekker en word ik misselijk. daarbij werk ik op een kinderdagverblijf en ga ik sinds een week zo'n beetje over mijn nek bij poepluiers en dat had ik nooit.... word gek van deze onzekerheid en zal dus ook moeten afwachten. groetjes Debbie
Hoi Dames, hier ook nog niets. Geen ongi en geen positieve test. Vanmorgen al om half vijf wakker, echt klaar wakker! Had weer es gedroomd, haha en zo stom ook, maar wel heel echt.. Vanmorgen een CB digital gedaan, zonder indicatie, stond binnen een minuut, niet zwanger, maar toen ik het patroon eruit haalde stonden er wel 2 strepen op. Nu weet ik, in de bijsluiter staat bla bla.. Maar als ik de berichten en reacties hier lees, heeft ongeveer 50% een paar dagen later positief getest en de andere 50% was echt niet zwanger. Nog hoop dus. Inmiddels dag 48.. Mijn boobies doen nog steeds echt pijn. Althans bij aanraking dan. Heb ik natuurlijk vanmorgen bij "niet zwanger" gelijk dat patroon eruit gerukt, lees ik hier later iemand die na 20 minuten ineens een "zwanger" had gekregen.. En ook echt zwanger is of inmiddels misschien al mama. Pff.. Volgende keer beetje langer wachten dus.. Maar heb nog 2 patronen Hou jullie op de hoogte hoor!
Hier 5 dagen overtijd en wederom een nega test vanmorgen... voel soms flinke steken in mijn baarmoeder maar er komt niks... lijken ook niet echt op ongikrampen... Begin me echt zorgen te maken nu... Had ook echt het idee mijn ei gespot te hebben...
Hoi! Hier vanmorgen hartstikke lek gegaan.. Pff! Maar ja met deze cyclus van 50, niets wetend en niets duidelijk, ook wel fijn. Al had die hoofdpijn echt weg kunnen blijven, zonder had ik mijn ongi ook wel gevoeld en geloofd.. Hopen dat mijn cyclus nu weer terug gaat naar 36-38 dagen.. Das wel wat beter als dat lange wachten.. Veel succes en sterkte dames, ik volg jullie!
Hoi dames, Lees al een tijdje mee op het forum, nu toch maar eens wat plaatsen. Had 16 okotber ongesteld moeten worden (2 oktober mijn ei gehad), maar nog steeds niets. 2 testen gedaan maar allebei negatief ... Word gek van die onzekerheid. Niet ongesteld maar ook niet zwanger...voel me niks nu.. Succes allemaal!
Hoi meiden, Afgelopen zondag zou mijn ongi dag wezen....Vanochtend weer een test gedaan, het eerste waar je aan denkt als je wakker wordt! Heb met TP 2v5 getest...pas na 5 min aflezen. Is hij negatief dan is hij negatief....even vertaald in mijn eigen taal wat in de bijsluiter staat. Toch wacht je altijd nog even. Wij ook.....2 min, nog steeds negatief. Omdat ik al zo nieuwsgierig ben, nou ja eerder ongeduldig, wou ik wel eens zien hoe zo'n test er van binnenuit ziet...Ik gedaan en daarna lekker douche, komt mijn vriend ineens naar boven, de test had 2 streepjes. Na ongeveer 18 min. Komt het doordat ik hem opengemaakt heb? Je leest wel eens streep is een streep....Om half 1 heb ik nog maar een test gedaan van P vroege test.......Negatief. __________________
De test is helaas alleen geldig binnen de aangegeven afleestijd, niet als ie gesloopt is Maar kan me heel goed voorstellen dat je denkt; jaaaa, maar tóch... Ik zou precies hetzelfde hebben hoor! Mss morgen of overmorgen nog een testje wagen?
Hallo Allemaal, Na lang lezen van het forum ( wat mij regelmatig weer positieve kracht gaf bij dipjes) en ik bleef toch maar uitstellen, heb ik me mede aangemeld. Ik ben nog alles uit aan het zoeken, maar goed to the point haha. Wij proberen sinds een half jaar zwanger te worden. Wetend van de arts gezien meerdere buikoperaties, die littekenweefsel hebben gevormd het moeizaam tot niet kan op de moeders natuur manier. Na het stoppen met de pil kreeg ik netjes iedere maand mijn menstruatie rond 28 dagen. Ik was heel blij dat was al een goed teken voor stap.Vorige maand 32 dagen menstruatie. NU maand okt ga ik naar dag 38 ondertussen nog geen menstruatie, meerdere testen gedaan helaas negatief.Heb wel hele week menstruatie pijn gevoeld, moe, pijnlijke borsten, ene keer eetbuien, dan juist niet. Dit geef onrust je wilt liever of zwanger zijn of menstruatie krijgen voor nieuwe ronde. Heeft me onrust gegeven, en dipjes bezorgd mede de zorg in mijn achterhoofd de woorden van mijn arts. Herkent iemand dingetjes , of hebben jullie tips, positief of negatief alles is welkom. Wil mede graag meepraten Vriendelijke groetjes, fijne avond bijna nacht
Hoihoi Welkom hier, ik duim met je mee dat je snel zwanger zult raken! Tips staan er genoeg op het forum , veel plezier!