Hallo dames, Sorry late reactie! Had de hele dag visite.. kon daarom niet op ZP komen. Ik zit indd op dag 33. Gek he.. ik begin me zorgen te maken of alles lichamelijk wel goed is..
Hier hetzelfde verhaal, soms echt flinke steken onderin maar er komt niks... ?? Heb ook hoofdpijn vandaag. Echt raar. Heb ook witte afscheiding.
Hej dames, Wil even laten weten dat jullie het zonder mij moeten doen van de week... manlief begint morgen met zijn opleiding en die neemt de hele week de laptop mee. Hij komt v/d week een x een avondje thuis en zal vragen of hij em dan even wil meenemen dan kan ik jullie op de hoogte houden. Groetjes MsRock!
ooh an ik hoop het zo voor je meid!! dat je eindelijk eens zekerheid krijgt!! laat maar komen dat plakbeebje!! *duimduimduim!!*
Oeh wat houden jullie het spannend, en nu kunnen we je een paar dagen niet mee lezen ivm je laptop wat je vriend meeneemt, maar ik ben benieuwd!! hopelijk met goed nieuws als je je weer inlogt op ZP..!!
Hoe is het met de andere meiden hier allemaal? *dames in onzekerheid: laat maar komen die plakbeebjes!!*
@nooky: en heb je nog getest vandaag? was hij nu wel donkerder? verder nog testers vandaag? ik zit hier te bevriezen zeg ketel is ineens kapot:x dus ik heb geen warm water nu en de verwarming doet het niet brrr.
Ooh dat is niet zo mooi, zo kan je ons natuurlijk niet op de hoogte houden. Ik hoop dat je ons volgende week een mooie roze test kan laten zien
Jesje, das koud dan, t is 6 graden buiten brrrr! MS, hopelijk van de week een roze berichtje van jou dan!!! An, nog steeds geen duivels? Nooky, jij bent gewoon zwanger, die krampen horen erbij !
Ja klopt, we zijn dit weekend al begonnenmet klussen, vanmiddg ga ik de eerste ovutest doen, ben benieuwd wat deze maand gaat brengen
veel plezier dan dnise nooky ik had die ongi krampjes ook hoor en veel wit verlies waardoor ik elke 10 minuten naar de wc rende om te checken of ik niet ongi was geworden jesje vervelend! dikke knuf dat je maar snel weer warm wordt
de test is even licht maar de controlle streep staat dichter bij het randje.....is die dan ongeldig?wie hellp mij....ik ga nu die cb test doen
kijk die bovenste van zaterdagen onderste vandaag is niet zo goed te zien maar licht streepje maar je kan wel goed zien dat controlle streep van de onderste naar de ijkant staat
ah ja ik zie het weet niet of dat erg is. denk persoonlijk dat het niet erg is. volgens mij is ie alleen fout als er geen streep verschijnt.
oke dankje wel maar der staat dus wel weer 2e streep weer licht...cb zegt niet zwanger maar die kruidvat test inprinciepen zegt van wel....:Swat moet ik doen?de dokter bellen?