Hoi Dames, Onze dochter is vrij smal, hebben jullie ervaring of tips en adviezen voor autostoeltjes na de maxi-cosi? Alvast bedankt!
ik zou zeggen gewoon gaan passen in de winkel. Yara is ook een tenger meisje, was met 10 maanden ook nog geen 9 kilo. In de winkel hebben we haar in verschillende stoeltjes gezet en in de maxi-cosi tobi zat zij het beste. Maar dat kan per kindje verschillen. Dus gewoon vragen of je mag testen.
Wij hebben een maxicosi axiss en onze dochter is ook vrij smal, ze past er prima in Ben zelf van mening dat passen in een winkel eigenlijk niet zoveel nut heeft...want je kindje groeit zo snel...dat het over een paar maanden weer een ander lichaam heeft.
Ik zou wel zeggen passen in de winkel Ik wilde nml gaan voor de romer king, want die kwam het beste uit de test. De kiddy idenity pro daar had ik geen vertrouwen, ik vond het maar een raar systeem. In de winkel bleek de romer niets te zijn voor dochterlief, maar de kiddy dus wel. Ze zat er perfect in, dochter is een klein slank meisje. En nu nog zit ze er heerlijk in!
Hier ook een smal en klein meisje, met 15 maanden is Julie nu net de 8 kilo gepasseerd. Ze zit heel goed in de maxicosi Tobi. We hebben haar ovm de veiligheid zo lang mogelijk in de cabriofix in de auto gehad, maar op een gegeven moment pikte ze dat niet meer (met 13 maanden), en zijn we overgegaan op de Tobi. Wij zijn wel in de winkel gaan "proefzitten", maar dat is idd maar voor het moment. Voor hetzelfde geld krijgen ze vlak na het proefzitten een groeistuip.
Die Römer was hier ook geen succes met passen, we hebben ook een Kiddy Infinity en daar zit ze goed in. Mijn zoontje heeft een Tobi, maar ik heb ook het idee dat de Kiddy Infinity een stuk langer meegaat, omdat die wat hoger kan worden ingesteld bij het hoofd.
Onze smalle meid (met 1 jaar 8,5 kg, vlak daarna uit de mc cabriofix gegaan) zit in de tobi en in de axiss. Vind haar er prima inzitten, 's zomers zit ze nog wel een beetje ruim, maar ze moet er ook met winterjas inpassen, en nu zit ze er dus iets strakker in, maar kan nog makkelijk. Ik vind de romer ook een stuk breder en die kiddy's met die plankjes vind ik persoonlijk echt irritante rotdingen (maar kennissen vinden dat echt weer een super stoel).
Wij konden tot 15 maanden makkelijk de maxi cosi cabriofix gebruiken voor onze kleine vent, toen pas had hij de 9 kilo bereikt (bij 75 cm). Nu zit hij in de Tobi, fijne stoel!