April 2011 mama's - Na de crash - deel 1

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door suus1982, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Ik heb je verhaal gelezen.... pfff wat heftig zeg:(
    Ik hoop zoiets echt nooit mee te maken en dit gun je niemand!
    Ik probeer me altijd voor zulke verhalen af te sluiten, en wil het liever niet weten. Helaas is het soms toch echt realiteit!!
    Ik hoop dat ook echt dat deze zwangerschap goed verloopt en je straks een gezond kindje in de armen mag sluiten.... xx
     
  2. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    hoef je geen sorry voor te zeggen :) t is gewoon per situatie anders
    dacht ook anders toen we net begonnen voor ons 1ste uk dan dat we nu doen na een hele mmm
     
  3. Me2

    Me2 VIP lid

    30 mei 2006
    6.888
    0
    36
    Precies wat Musty zegt Fleuri: die vraag over voorkeur ligt helemaal aan de situatie. Ik heb voldoende meegemaakt na 3 zwangerschappen en 2 kindjes om absoluut niet bezig te zijn met geslacht, maar dat was daarvoor waarschijnlijk anders als ik diep in mijn hart kijk. Wij hebben zowieso van allebei al 1 dus meer smaken zijn er niet:D Het is alle twee leuk, maar wel anders vind ik. Maar kan na 18 maanden niet meer zeggen dat de een makkelijker is dan de ander ;) (onze dochter was de eerste 12 maanden nl echt de meest zoete rustige baby die er was, maar toen ze door kreeg dat ze ook een eigen individuetje was werd dat wel anders hahahaah)
     
  4. jojoki

    jojoki Actief lid

    5 aug 2010
    337
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ iedereen:
    zo wat hebben jullie weer enorm veel gekletst zeg de afgelopen dagen.
    Zit hier en daar even wat mee te lezen maar was de laatste dagen niet fit , nog steeds niet echt, beetje grieperig ofzo.. dus geen zain gehad te reageren.

    Moets vanochtend naar fysio en die denkt toch aan bekkeninstabiliteit en heeft mer dooerverwezen naar een bekkenbodemiemand..

    @Dus mijn vraag aan mensen met BI:

    Wat doen ze ermee ? Krijg je oefeningen ofzo en helpt het???

    De fysio zei tegen mij dat ik ervan uit moest gaan dat het nog erger gaat worden:s

    Groetjes Jose
     
  5. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.107
    0
    36
    Jeetje..... en nu zit ik met tranen in mijn ogen bij het lezen van het verhaal rondom Nick*. Wat lijkt het me verschrikkelijk dat je er zelf niet bij bent toen alles gebeurde en dat je lief moest wachten met Nick* in zijn armen om jouw het meest vreselijke nieuws van de hele wereld te moeten vertellen.

    Wij hebben Jurre* nog een uur levend bij ons gehad en dat was prachtig. Hem vasthouden, kussen, zachtjes tegen hem praten dat ik trots op hem ben en dat ik veel van hem hou. Gewoon er voor hem zijn totdat zijn hartje helemaal stopte met kloppen.
    Dat uur is zo ontzettend waardevol voor ons geweest en kan me niet voorstellen hoe het is als het helemaal stil blijft en je kleintje het echt niet meer doet.

    Heel veel succes deze zwangerschap en ik deel je gevoel dat geslacht niks uitmaakt. Als we aan het eind maar een levend en gezond kindje in onze armen mogen sluiten die voor altijd bij ons mag blijven.

    Dankjewel voor het delen.
     
  6. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.107
    0
    36
    Ik neem ook een slokje cola. Trekt het vrijwel meteen weg.
     
  7. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.107
    0
    36
    Die kleine engeltjes die wij mochten krijgen, blijven altijd in ons hart. Soms hebben we mindere momenten vooral rondom speciale data maar ze horen er gewoon helemaal bij.

    Sterkte de komende maand.
     
  8. jojoki

    jojoki Actief lid

    5 aug 2010
    337
    0
    0
    NULL
    NULL
    @spirit: wat vreselijk zeg!! oh wat zullen het weer spannende tijden worden voor jullie! ook hier tranen!
     
  9. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    cola helpt hier ook wel een beetje.... net zelfs wat aardappelpuree gegeten...

    elke keer als ik opsta wordt het zwart voor de ogen en draait het me.... niet goed dus.... moet echt meer drinken
     
  10. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    @ luckey hier hielp zoete pastille snoepies (zoals kersen of bosvruchten) goed tegen de misselijkheid


    morgen na de bedrijfsarts en zie dr als een berg tegen op :)
     
  11. Seertje

    Seertje Bekend lid

    22 sep 2009
    778
    0
    0
    Operatieassistente
    Almere
    @mobius: spannend zo'n punctie! Hoe is het gegaan?
    @Fleuri: welkom en gefeliciteerd! Spannende tijd heb je achter de rug. Hopelijk kun je nu wel gaan genieten.
    @Jorietje: he gatsie! Vervelend dat je je nog steeds voelt......
    @Dagdromer: ook voor jou hetzelfde.....Vervelend dat je je nog steeds voelt!
    @klachten: nagenoeg niets, maar dat wil niet zeggen dat de rest niets over mogen zeggen. We zijn hier om onze zwangerschap te delen, toch :)
    @luckey: toch nieuwsgierig naar de buggy waarvan je de naam niet weet. De Zapp staat ook op mijn lijstje namelijk!
    @Annemie: fijn dat alles goed was!
    @spirit70: jeetje wat een drukte meis! Allemaal leuke dingen daar niet van maar o zo druk....
    Haha, er wordt goed op je gelet ;)
    @FB1984: lekker buikje!
    @pino: leuk voor je dat je zo enthousiast bent! Dat zijn leuke dingen! Mogen jullie verschillende dingen zelf uitzoeken?
    @titania: dat is wéér schrikken......Sterkte!
    @bramtim: leuk he dat iedereen zo met je meeleeft! Ben je erg gespannen voor volgende week dinsdag?
    @Musty: hahaha, zo grappig die hersenkronkel. LOL!
    Wat een toestanden die hele epilepsie en B12 tekort.....Beter dat je onder controle gaat bij de internist. Dat is wel dé specialist hiervoor.
    @MiniMe81: leuk he aparte buikjes forum! Gauw maar wat plaatsen. Ik volgde Grey's Anatomy wel, maar tot en met serie 3. Ik kijk nu bewust niet omdat ik eerst 4 en 5 wil zien. Moet ik misschien maar gaan kopen.....Superleuk!
    @vitamines: ja die van het kruidvat slik ik.
    @Fleuri: jammer dat die fles er niet in zat.....
    @geslacht: of wij een voorkeur hebben. We hebben zeker een voorkeur en dat is niet erg licht. Ik heb een ernstig verlangen naar een dochter. Dat is een gevoel die ik altijd al wel had, maar nu heel erg sterk is. Misschien raar, maar als blijkt dat we een jongen krijgen, weet ik dat ik erg moet gaan wennen aan het idee. Stom he! Ik weet dat het belangrijkste is dat ons kindje gezond is, maar dit gevoel zit er nu eenmaal.......(sorry als ik andere dames hiermee kwets ofzo)
    @foeske: joepie, een buik!

    Vandaag weer hartstikke druk op het werk, zoals de afgelopen weken. Ben erg moe, vanavond vroeg naar mijn bedje toe. Ook wat last gehad van steken enzo in mijn buik. Het is allemaal lekker aan het groeien daarbinnen.
     
  12. Fleuri

    Fleuri Fanatiek lid

    17 okt 2010
    1.097
    0
    36
    NULL
    NULL
    @ Seertje
    Ik vind het knap dat jij je uitgesproken voorkeur voor het geslacht vertelt. Die steken in m'n buik heb ik vorige week ook goed gevoeld. Nu al weer minder.

    Fijne avond allemaal en tot morgen
     
  13. Seertje

    Seertje Bekend lid

    22 sep 2009
    778
    0
    0
    Operatieassistente
    Almere
    Heel veel mensen kijken mij altijd bozig aan als ik dat zeg. Ik denk dat er genoeg andere mensen zijn die het gevoel kennen, maar niet hardop durven te zeggen.
     
  14. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Seertje, wij mogen de tegeltjes uitzoeken voor de wc-badkamer, de kleur keukenkastjes en aanrechtblad en de handgrepen.
    Heb er wel erg veel zin in!
    Jij sterkte met die drukte op je werk!
    @Musty, veel succes morgen bij de bedrijfsarts, hopelijk heb je een betere nacht vannacht!
    @Luckey, sterkte! Is de aardappelpuree erin gebleven?
    @Sterrenmama's, ik heb jullie verhalen gelezen.. Stuk voor stuk hartverscheurend! Ik heb het zelf van heeeel dichtbij meegemaakt (ex schoonzusje) toen wij (ex en ik) zwanger aan het worden waren... Dan wordt je wel even op de feiten gedrukt dat je er bij een zwangerschap er nog niet vanuit kan gaan dat je daadwerkelijk een gezond kindje zal krijgen. Of dat er misschien nog wat mis kan gaan.
    Jullie allemaal sterkte!
    @Felicitas doos, hier vandaag opgehaald en er zit ook geen flesje meer in. Ik denk dat die er voorgoed uit is.

    Hier gaat het eigenlijk prima. Wel bekkenpijn (wordt weer met de dag erger) maar verder gaat het goed.

    Vraagje aan de ervaren flesmama's... hoe deden jullie de voedingen maken de vorige keer?
    Ik zit eraan te denken om een aantal goedkope flesjes te kopen (van die 1 euro dingen) om de voeding voor een dag klaar te maken en in de koelkast te zetten. Ik weet dat het tegenwoordig mag zonder water te koken, maar dat zie ik nog niet echt zo zitten. Geld voor 8 flesjes (difrax) heb ik niet, maar wil het dus wel voor een dag klaar zetten.
     
  15. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ik heb dat gevoel nu ook. Maar dan is mijn voornaamste reden voor deze voorkeur mijn dochtertje. Ik denk dat zij het leukste speelkamaraatje vind in een meisje.. Dus dan hoop ik zoooo op een meisje.

    En jongen zou ik ook geweldig vinden hoor, maar wel een omschakeling :p
     
  16. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    @ pino,.... je hebt speciale maatkannen met deksel ervoor die zijn helemaal niet duur, ik heb er 1 van prenatal (ongev 5,-) en hebben t veel gebruikt
     
  17. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Dat wisselt echt heel erg, het ene kind heeft minivoetjes, de ander leeft al vanaf de geboorte op grote voet. Misschien bij de 20-weken echo een prognose vragen? ;)
     
  18. Seertje

    Seertje Bekend lid

    22 sep 2009
    778
    0
    0
    Operatieassistente
    Almere
    @pino: leuk dat je zoveel mag beslissen! Wat heb je allemaal uitgezocht?
    Ook jij geen flesje......Erg jammer!
     
  19. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    overigens ben ik zelf totaal niet te spreken over de difrax flesjes :)
     
  20. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Maar dan moet je 1 grote hoeveelheid maken voor de hele dag?
    Ik heb namelijk liever per portie. Dit om het makkelijker te maken ook voor vriendlief.

    Ik heb een schat van een vent hoor, maar babyflesjes maken hoef ik niet aan hem over te laten :p
     

Deel Deze Pagina