pfff marjon das wel vermoeiend zoveel ongesteld. Hoop voor je dat het snel minder wordt of nog liever wegblijft
Morgen! @ Kim wow 40 jaar in dienst wat knap! Lekker feestje gehad? @ nathalie ik heb ook geen flauw idee wat ik uitgeef voor dingen voor marien... In ieder geval veul want het geld vliegt eruit!! Ik moet echt wel gaan minderen want volgende maand ga ik in de ww... @ ingeltje veel plezier in engeland, leuk leuk leuk leuk!!! @ natas superleuke foto's van de shoot, vooral die dat charlotte op dat bontding ligt, erg schattig! @ doorslapen ik raak hier ook redelijk gefrustreerd, vannacht weer 3.15 en 5.30... Hij gaat dan wel weer slapen na een knuffel of speen maar toch... Ik duim dat dit met de verkoudheid te maken heeft en dat als hij drek helemaal fv krijgt het snel beter gaat.... HOOP HOOP HOOP HOOP @ Aszz wat een vreselik nieuws heeft jullie vriendin gekregen, bah bah bah.... Heeeeeel veel knuffels voor jullie!
Beide Ben het beu, Marien drinkt vaak irritant (mede door zijn verkoudheid, krijgt geen lucht), ik wil van die hormonen af, ik wil gaan lijnen (eerst nog weekje vakantie hoor wahaha ), ik wil zien wat ie binnekrijgt zodat ik mssn beetje kan sturen op doorslapen, en nog meer redenen. Kortom: BEN ER KLAAR MEE! 8) Vanochtend heeft hij voor het laatst aan de tiet gehangen. Ik ga nu afbouwen door te kolven, hopelijk loopt het snel terug (denk het wel, had vanochtend al bijna geen stuwing). Ben jij nu ook helemaal gestopt of had je nog een voeding?
mooie kroon! Draagzak verkocht, ik vond het niks en kreeg ontzetten last van me rug! mijn moeder heeft wel een wandelwagen gelukkig en daar ga ik heen zometeen, dus komt wel goed... alleen met dit pokkeweer was ik van plan de maxi snel ff op onderstel te zetten! schreeuwt iemand om aandacht... haha
@ kerst hier ook altijd hopeloos gezeik, mijn smams is bang dat wij 1 minuut langer bij mijn ouders zijn dan bij hun... zal dit jaar wel helemaal drama zijn want nu marien er is verwachten ze geloof ik dat we om de week op de stoep staan.... NO WAY! En wij willen ook altijd nog graag iets met vrienden doen (of samen) en aangezien er maar 2 kerstdagen zijn is het altijd een hoop geplan!
O echt wat erg! Dat maakt alleen maar dat je juist steeds minder zin hebt. Heb je dat wel een tegen haar gezegd? Of is ze daar totaalniet ontvangelijke voor
vermoeiend hoor , gelukkig is datbij ons niet het geval ....Wij gaan 1 dag naar schone moeder , andere dag nodigde ik altijd mijn familie bij ons uit .......Doe ik niet meer alleen mijn vader en zijn vriendin ...Werd er een beetje moe van dat ik altijd alles moest regelen , niks geregeld en werd er ook niks gedaan , ook goed !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marjon geweldige foto Zo me meissie heeft eerste fruithapje op ze heeft maar een kwart gehad. Had ik niet verwacht hahah kom zo natuurlijk foto spammen
Ik denk dat ik mijn s ouders hier uitnodig dit jaar, en we gaan naar mijn ouders, want daar is mijn zusje en haar vriend ook. Als ik die hier allemaal in huis heb, dan wordt ik gek!!! veelste veel mensen
Vraagje voor de Difrax lovers! Wat voor maat speen gebruiken jullie voor de papfles en hoeveel rijstebloem doe je er dan in...??? Ik heb 1-2-3 speen gekocht maar daar krijgt marien niks uit in standje 3.... en speen maat "L" gaat veel te snel, en "M" krijgt hij alleen met heeeeeeel veel moeite iets uit!!! HELP!!!
Neuj nooit gezegd maar dat heeft ook niet zoveel zin, zij vindt zich toch enorm zielig omdat zij zo ver weg wonen (150 km). Ze denkt dat wij de hele week bij mijn ouders zitten wat helemaal niet het geval is, dat zijn meer hap-snap bezoekjes bakje koffie en weer weg...als we naar hun gaan is het meestal de hele dag! En als ze er zoveel problemen mee hebben tja dan komen ze toch lekker hier in de buurt wonen, vindt ze het gek dat haar kinderen limburg ontvlucht zijn, hihihihi 8)
@ natas coole foto!Ze kijkt echt heel verbaasd zo van " wat heb ik nu weer in mijn waffel gestouwd gekregen? "