Durf ik niet te zeggen maar je kan je slijmprop inderdaad misschien al wel verloren zijn... Veel vrouwen hebben het nooit gemerkt. Ik was voor maanden terug ook altijd in de veronderstelling dat eerst je vliezen moesten breken en dat je dan pas weeen zou krijgen maar ook dit zegt niets! Spannend hoor!
Ja vindt het ook wel spannend Ik ga even lekker douchen.. Kijken of die krampen nog aanhouden of dat ze afzakken...
@Sanjor: Jaa ik moet dan wel een eindje rijden inderdaad ja, maar dat heb ik er wel voor over hoor... Moet niets van dit ziekenhuis hebben haha @2g4e: Was je er ook weer? Beterschap met je griep meis!! xxx
He meis, Thnx!!! Ik voel me al wel iets beter maar nog niet helemaal zoals het zijn moet! Je mag ook bijna geen medicijnen he?! Dat is zo klote!!! Ik ben nu getrouwd met de Anta Flu snoepjes en Fishermen's Friends Liefs!!
Sanjor!!!! Ik ben een beetje ongerust meid! Jij bent volgens mij vrij actief op zp maar sinds je me gisteren vertelde dat je even ging douchen met die krampen, heb ik niets meer van je vernomen... Gaat het goed met je of waren het niet zomaar krampen??? Spannend!!! Ik duim voor je! Kussie!
Sorry meis!!! Ik had een topic geopend en helemaal vergeten jou op de hoogte te stellen Maar moest naar het ziekenhuis in de avond voor een ctg.. De hartslag van de beeb was te hoog... Dus heb er 1 uur aangelegen Daarna een echo gehad.. Heb net genoeg vruchtwater maar is aan de lage kant... dus moet goed de beeb in de gaten houden. Als ik weer minder voel moet ik direct bellen.. Dus voor nu weer goedgekeurd.. Alleen nog wel wat krampjes en harde buiken.. Maar is waarschijnlijk voorwerk Lees dat je je weer wat beter voelt Mooii!! Helemaal opknappen want straks moet je bevallen hihi
@2g4e: Hahaha dat ken ik, gelukkig zijn die Anta Flu snoepjes wel lekker (vind ik dan he) @Sanjor: owjee meis!! Het zit je niet mee he.. nou heel veel sterkte, hopelijk gaat het toch nog wel goed komen voor die laatste weekjes Hou ons op de hoogte! xxx
Sjo, ik heb vandaag de vluchttas ingepakt en alles opgeschreven voor mn mannetje Komt nu wel dichtbij zeg! POEH spannend.
Oh echt! Nu al?! OMG, af en toe vraag ik me af of ik wel echt zwanger ben.... Heb geen last van nesteldrang, geen behoefte om alles klaar te hebben, vluchttas ligt hier klaar maar er zit nog niets in... Alleen die buik hè, daaraan merk ik dat ik toch zwanger ben...
Sanyor goed voorzichtig zijn heh! Zou er toch ook wel de kriebels van krijgen als ik dat hoorde, vind dat ze qua dat dan minder "risico's" in België nemen. Doe het rustig aan. En hier weer een dagje weiniger..
Hahaha ga dus weer helemaal stuk om je reactie Hihihihi. Ik heb hem ook nog niet klaar hoor Zit wel iets in maar das meer voor de vorm Hmm en dan morgen 38 wkn zwanger... Lijkt wel alsof ik me er totaal geen zorgen over maak.. Terwijl dat wel zo was met de babykamer
Ik moet denk gewoon ook even omschakelen, was nog zo bezig met werk in de afgelopen weken, en nu dan ineens rust en tijd voor dingen als wasjes draaien, tas pakken, zeiltje op m'n bed... Ik moet er nog aan wennen, merk dat ik nog steeds heel druk bezig ben (vooral met shoppen, hoognodig ) Goed hoor van de meiden die al wel zover zijn, het kan toch maar ineens nodig zijn! Ik ga eens bijlezen op het andere topic!
@Sanjor: heel verstandig dat je het even rustig aandoet nu @ patroes: ik moet er niet aan denken met 31 weken al me tas in te pakken XD vin ik toch wel wat vroeg nog hoor..:O ahja zo heeft iedereen wel wat he
pfff, nog maar 59 dagen te gaan, het vliegt nu wel om hoor de tijd! Nog ff en dan is het december....!!