Zoo leuk die eerste kleertjes uitzoeken. Mijn zoontje had een setje van noppies aan. Ik zie dat sommigen beginnen met maatje 56. Mijn zoontje was bij de geboorte 50cm en 3020gram, hij heeft 6 weken maatje 50 gehad en veel was hem in de 1e weken nog ruim. Je weet van te voren natuurlijk niet hoe groot hij/zij zal worden maar ik zou ook een maatje 50 aanschaffen. Iedereen zei steeds tegen mij dat ik vooral niet maatje 50 moest aanschaffen, gelukkig heb ik daar niet naar geluisterd en had ik zeker 10 setjes in maatje 50. Achteraf had ik er graag nog wat bij gehad want ik was op een gegeven moment wel uitgekeken op deze setjes. Was blij dat ik naar maatje 56 kon haha. Inmiddels is mijn zoontje 3maanden en draagt nu 56 en 62.
Broekje is van de Hema toch? Die heb ik ook gekocht.. Ook in maat 56.. Ik doe hem niet als eerste broekje aan, maar wel al snel hoor!!
broekje komt indd van de hema.. ik heb hem ook in maatje 56 maarik kon geen leukere setje vinden als eventueel 2e setje voor in het ziekehuis het word dus ook niet haar eerste broekje het shirtje is ook van de hema.
Silvana81: Dat setje heb ik ook gezien (hema toch?). We hebben er voor gekozen niet te weten wat het geslacht is, maar om dit pakje wilde ik het bijna weten, vind deze zo lief. Hopen dat het in februari nog te koop is, dan stuur ik zo gauw mogelijk familie naar de hema toe als we een meisje zouden krijgen.
Ze zijn niet zo heel duur, dus je zou toch een eerste setje voor een jongen en voor een meisje kunnen kopen? Dit meisjessetje van de hema kost totaal geloof ik nog geen 10 euro.
Julie had als eerste pakje een lichtroze aan-elkaar pakje van Koeka, stond haar zoooo schattig! Zal straks nog even kijken voor een foto, die staan op de andere comp.
Leuke pakjes allemaal meiden Ik denk dat ik als ik in NL ben ook ga kijken voor die nijntjes outfits, die vind ik toch wel heel erg leuk
Heb er ook wel zo'n broekje bij als jij zegt, maar die valt zo groot uit voor een 56..! Doe ze er denk ik allebei in..! Voor degene die erom vroeg: Ik heb het shirtje en mutsje bij prenatal gekocht!
hier de setjes die klaarliggen.. maar ligt eraan hoe groot ze is dus welke het word weet ik nog niet..
als eerste setje maakt mijn moeder iets en als tweede setje krijgt hij een shirtje met zijn naam erop gedrukt laure, ik zou het vast kopen! als het een meisje is, kan ze het als eerste pakje aan en anders komt er toch wel een gelegenheid om het iemand cadeau te doen?