vind dit wel weer heel grappig want persoonlijk vind ik een keukentje meer "meisjesachtig" dan een servies
van "Wader toys" heb je een serviesje in blauw met rood met groen met geel. Dat zijn ook de kleuren die vaak op kdv's en zo worden gebruikt. Bij intertoys hebben ze wel heel veel setjes, met pizza's, groente, fruit, ijsjes dat zit dan allemaal met klitteband aan elkaar. Bij ikea heb je het ook, dat is wel van een soort steen, in allemaal natuurlijke kleuren.
Ik ben inderdaad ook op zoek naar een serviesje wat niet zo meisjesachtig is en vind het Nijntje serviesje echt superleuk! Ik heb meteen weer een leuk ideetje voor Sinterklaas, bedankt.
Serieus? Nou ik echt totaal niet. Ik heb trouwens ook nog nooit een jongen met een servies zien spelen. Chefkoks zijn trouwens ook voornamelijk mannen. Maar het keukentje is ook geen succes hier alhoewel hij er op het kdv veel mee speelt. Thuis vindt hij er minder aan. Maargoed, dit topic gaat verder niet over mij. TS vraagt of wij vinden of het wel kan voor een jongen en daar geef ik antwoord op. Ik zou dit gewoon niet kopen voor mijn zoontje en dat is mijn mening.
Mijn zoon heeft zelfs 2 serviesjes bij zijn keukentje hhahaa 1 knalrose plastic (gekregen toen we ergens een hapje gingen eten) en een paars/blauw met gele stippen van de action (stenen servies) Ik zie er niks kwaads in en hij vindt het superleuk om met een 'kopje koffie' te spelen! Ik vind het onwijs grappig.. hij zet koffie in zijn keukentje, geeft iederewn vervolgens een kopje, blaast en roert in het kopje en drinkt het dan al slurpend op
Leuk, brengt me gelijk weer op een idee voor sinterklaas, of zn verjaardag! Zie er echt geen kwaad in, Quinn heeft ook een keukentje, een pop, poppenbedje, hij speelt er zo leuk mee! Ik ga ook eens op zoek!
Oh hij heeft idd ook een pop, die vroeger van mij geweest is! Af en toe is die reeeeeeeuze interessant!
Oh bij IKEA heb ik wel eens met van die echte stenen minikopjes en bordjes in mijn handen gestaan. Zo gaaf, maar toch niet heel handig lijkt mij voor kinderen. Het stond wel bij het kinderspeelgoed. Oh even zitten zoeken en dat is deze: IKEA | Speelgoed | Rollenspelen | DUKTIG | Koffie-/ theeset, 10-delig Ze hebben er ook bordjes, glazen en bestek bij.. Ik vind het wat vorm betreft best stoer genoeg voor een jongen (en anders gewoon de roze stukken er uit laten toch?8))
Ik zag gister disneyservies liggen bij de Hoogvliet, misschien is die bij jullie in de buurt? Wel van steen trouwens. Ze hebben trouwens bij de Hema een kookplaatje (dus zonder oven eronder, deze: HEMA - kind - speelgoed - spelen - koken en winkelen - kookplaat) voor 8 euro! Misschien is dat nog iets? Thijmen heeft ook alleen een kookplaatje en geen hele keuken (staat gewoon op tafel), maar hij vindt het geweldig Overigens met servies We krijgen altijd lekkere kopjes koffie en thee van hem. Ik vind het eigenlijk ook wel echt bij een keukentje horen, Thijmen speelt dat hij dingen maakt op het fornuis die hij vervolgens in kopjes doet en op bordjes legt.
Het is alleen wel jammer dat het theepotje erg snel scheurt; het theepotje is niet zo sterk qua plastic, maar de rest daarentegen weer wel. Het breekt zelfs niet als ik er weer es op ga staan.
mijn zoontje speel tbij zijn nichtje met keukenn heb bij wibra aangeschafd en bij action zag ik ook van alles. die van wibra is 5 euro of zo en dan groen dienblad, geel theepot en rood geel groen en blauw borden lepels melk en suiker en borden kei leuk.