hoi dames @salapio hey niet werken in je vakantie , en ja ik denk ook btje grieperig, had ook al wat last van mn buik maar ik wil niet graag ziek worden, zeker niet met zaterdag shoppen in het vooruitzicht! (en al helemaal niet met feli dr verjaardag, maar goed dat is dan weer weer een tijdje verder) en leuk zijn die all stars he! feli haar eerste schoentjes die ze had gekregen waren ook fel roze all stars, echt heel leuk. @sterre ohh lekker vlaai en haha nog werken ook op je verjaardag foei foei en tsja, het is nog steeds hetzelfde, tis niet afgezakt ofso de lijfpijn(goede omschrijving salapio) en 7e tandje al weer jeetje zeg! bij feli komen er ook weer 4 tegelijk door :S! en dan zou ze er 8 hebben, maar tot nu toe zijn er al 6 door. @mosa haha ja veda is ook al lang natuurlijk, dan valt haar voetjesmaat reuze mee! haha leuke slofjes hoor! en met feli haar fles en groente hap rommel ik gewoon een beetje aan haahha kprobeer haar gewoon rond half 6 eten te geven (soms is dat met ons, soms eten wij pas rond half 7 7 uur) en als ze eerder (rond 4/5) gaat piepen en moeilijk gaat doen en dus honger heeft, dan krijgt ze gewoon dan haar groente. vorrige x en gister ging het eigenlijk heel goed, gisteravond had ze dan om 6 u gegeten, en toen om 7u heeft ze toch nog redelijk wat van haar fles op, en zolang dat buikje dan maar lekker vol zit, vind ik het prima @hanna sterkte en suc6 bij het condoleren vanavond, khoop toch dat je wel een fijne dag hebt/had vandaag, al zal het wel dubbel zijn. @all pff khep weer es een dilemma ik wil leuke kleertjes voor feli dr verjaardag kopen, had helemaal bedacht dat ik dat hier opt dorp even ging doen (beetje degelijke winkel met veel jurkjes en rokjes, maar ook wel leuke merken) ik wil graag een jurkje of een leuk rokje met shirtje en legging of majo (hoe schrijf je dat in godsname?) maarr nu hadden ze in de winkel hier, dus niets in haar maat (wat ik leuk vond dan) dus dan maar op internet zoeken dacht ik en dan maar zo bestellen, maar ik kan dus niets leuks vinden en als ik wel iets leuks vind kan ik weer niet kiezen hoe ik het zal combineren of of het toch niet te duur is het moet ook niet te duur zijn, maar ik vind wel dat ze voor haar verjaardag echt iets leuks/mooi's aan mag, maar ook weer niet truttig. naja, jullie nog leuke site's goeie idee's? ik had namelijk op de site van z8 gekeken, die style spreekt me wel aan, maar dat werd toch best prijzig als ik wat uit zocht.. iemand dus nog tips oid?
Salapio: Jummie, taart! Werkse! Mosa: Ik heb nog niks gekregen van roy ... ik hoop voor hem dat hij wat bij zich heeft als hij straks thuis komt anders zonder eten naar bed Veda is inderdaad erg lang dus heeft ze met maatje 21 nog bescheiden voetjes Morgen met noah naar het CB, ik ben erg benieuwd. Sanne: Inderdaad een klein dilemma... Hmm, ik zou zo ook niet weten wat je kan doen. Misschien iets leuks nieuws kopen en dan combineren met iets wat je al hebt? Of gewoon even niet naar de prijs kijken en gewoon lekker een nieuw setje voor deze ene keer kopen All: Oeh hoor net op de radio dat ze het zwangerschapsverlof misschien willen verlengen naar 20 weken, joehoe.
en niet te vergeten 2 weken papaverlof!!!!!!!!!!!!!!! Wanneer zou die regeling dan echt ingaan??????? Volgend jaar maart gaat bij mij de spiraal eruit..............en wie weet hoe lang het dan nog kan duren
Pookie: Van dat 2 weken papa-verlof heb ik niet gehoord maar dat zou wel super zijn! Geen idee wanneer dat dan eventueel in zou gaan maar ze moeten nog gaan onderhandelen met de lidstaten e.d... kan nog wel even duren dus.. All: Noah is helemaal buiten-spelen-verslaafd. Net ging ik even nog wat boodschapjes halen en toen mocht hij zelf 'mee lopen'. Hij luistert van geen kant en loopt zijn eigen gangetje maar toen we terug kwamen wilde hij niet naar binnen haha
hoii dames @regeling woehoe 20 weken verlof en ook nog de papa's 2 weken vrij, dat zou wel heel super zijn ben ook benieuwd wneer die regeling in gaat hoor! @sterre ja.. ik denk dat het toch een nieuw setje bestellen word en ff niet naar de prijs kijken hhahaha voor een keertje moet dat wel kunnen denk ik en wat leuk dat noah zo buiten spelen verslaafd is hahaha en wat stoer dat hij gewoon mee kon Lopen om boodschapjes!! @pookie ahh bij jullie ook al wel plannen wneer de spiraal dr uit gaat leuk hoor. @all pff ik voel me nog steeds bagger, nog steeds doet alles zeer.. ik ben benieuwd hoe ik me morgen voel.. ik blijf eigenlijk nooit thuis als ik niet echt ziek ben, maar ik ga toch echt ff kijken hoe ik me morgen ochtend voel kben af en toe ook een beetje draaierig, maarja.. echt ziek.. dat vind ik dan weer een ander verhaal.. en dan denk ik ook weer gelijk, als ik me morgen ziek meld, dan kan ik natuurlijk niet ineens zaterdag lekker gaan winkelen.. niet dat iemand dat zou merken of wat dan ook maar dat vind ik dan van mezelf weer niet kunnen hahaha tsja of ik zou echt beter moeten zijn, maar toch staat dat dan dom lijkt me.. achja, ik kijk het wel ff aan.. moet morgen eigenlijk ook naar de tandarts .. naja we shall see groetjes allemaal!
Hoi dames, Sanne, ik heb al een tijdje niet meer op die websites gekeken, maar bijv. bij www.ikenmijnkind.nl staan vaak leuke, niet al te dure kleertjes. Datzelfde geldt voor www.kixx-online.nl . Bij www.melkofpuur.nl ben ik ook weleens leuk geslaagd, maar daar hebben ze niet altijd wat leuks. Hopelijk heb je er iets aan, en ik zal nog even nadenken of ik nog wat kan bedenken. Fijn dat het wel goed gaat met Feli's groentehap en haar laatste fles! Balen dat je je nog steeds niet lekker voelt, ik hoop dat het morgen minder is! Maar dat jij je morgen ziek zou melden als dat nodig zou zijn, wil toch niet zeggen dat jij zaterdag niet zou kunnen werken als je je dan beter zou voelen. Daar zit twee dagen tussen, in die tijd kun je toch weer opgeknapt zijn? Maar ik hoop dat je je morgen al beter voelt! En succes bij de tandarts! Sterre, hopelijk heb je wel een cadeautje van Roy gekregen Wat klinkt dat toch leuk, dat Noah lopend mee boodschappen gaat doen Lijkt me zo geweldig (en tijdrovend ). Pookie, hoe voel jij je nu? Denk je deze week al te kunnen werken of pas na het weekend? All, let niet op de schuine letters, ik krijg het niet veranderd Fijne avond nog!
@mosa thnx voor de site's ik heb even gekeken maar niet echt iets kunnen vinden helaas, je hebt ook wel gelijk over dat ik misschien zaterdag me dan al weer beter zou kunnen voelen. ik zit nog steeds te twijfelen, de nacht maar even afwachten al ben ik nog steeds helemaal dizzy enzo:S en ik zie geen schuine letters hoor haha, wel grijze en zwarte fijne avond nog allemaal, ik ga zo lekker mn bedje in!
Sanne, jammer dat je niets leuks hebt kunnen vinden op die sites Ik ben nog aan het twijfelen of ik iets nieuws voor Veda koop voor haar verjaardag, eigenlijk heeft ze al zoveel Maar wie weet loop je zaterdag wel tegen iets aan Hopelijk slaap je straks goed! En ik zie nu de schuine letters ook niet meer, wat gek, want in het schermpje straks kreeg ik ze niet weg
hoi dames goede morgen pff ik heb me dus maar een dagje ziek gemeld vandaag, voel me nog steeds bagger en die spierpijn is ook echt pijnlijk kben benieuwd wneer het over zal gaan, ik hoop toch zeker wel voor zaterdag! feli heeft super slecht geslapen, waar het door kwam? steeds wakker en brullen brullen brullen..?? nou ze ligt nu weer op bed dus ik ben benieuwd.. ik ga zo ook nog maar even slapen denk ik en toch wil ik vandaag kleertjes voor feli bestellen, voor het geval dat ik zaterdag nog ziek ben, of niets tegen kom! haha nou dames groetjes en fijne dag!
Goedemorgan meiden, Ik heb vanmorgan lekker uit kunnen slapen. Mij man had Svinthe mee naar beneden genomen. OM kwart vor 8 werd ik wakker en hoorde ze schateren van het lachen. Dat is nog eens een leuke manier van wakker worden.Gisteravond wilde ze niet gaan slapen bij mijn zus in het campingbedje, dus is mijn man met haar naar huis gegaan. Ik ben met mijn ouders mee terug gereden. Ze was zo moe dat ze ok niet veel wilde drinken. Dussss.. kwam ze vannacht natuurlijk ... beetje jammer! Om half 12 moet ik nog naar het CB met haar. 2 prikjes.... en gelukkig ook gewogen en gemeten... tch nog iets leuks Sanne, beterschap voor jou hoor. Salapio, werken op je vrije dag? Drukke tijd op je werk? Sterre, fijne dag gehad gisteren. Leuk dat er slingers hingen! 20 weken zwangerschapsverlof.....dat zou wel fijn zijn. Die 2 weken papaverlof kunnen mij gestolen worden... Als er hier nog een baby komt vertrekt mijn man na 2 dagen weer lekker naar zijn werk! Stresskip!!! Kijk, zo denkt iedereen er anders over he hahahah! Wij gaan hoogstwaarschijnlijk voor een tweede kindje beginnen in maart. Dus de hoge pieven moeten wel even opschieten met die regeling vinden jullie ook niet??? Fijne dag allemaal!
Sanne: beterschap! Hanna: sterkte met de prikjes! Hopelijk gaat ze er niet al te ziek van worden. Zwangerschapsverlof naar 20 weken: ze gaan er pas in mei over hebben in Brussel, dus voor mij zal het helaas te laat komen. Ik zat mezelf al lekker te maken. De papa 2 weken thuis. Maar helaas. En een derde kindje zal er niet komen haha, dus ik moet het met de 16 weken doen. Vandaag weer voor het eerst een dagje met chelsey alleen thuis. Gezellig, maar ben ook wel blij dat ze morgen nog 4 uurtjes naar de oppas kan. Mijn man is vandaag weer aan het werk gegaan.
Goedemorgen, Sanne, helaas nog niet lekker, wat rot Hopelijk helpt een extra dagje rustig doen! En hopelijk vind je nog wat leuke kleertjes voor Feli! Hanna, dat is zeker een leuke manier van wakker worden Succes zo bij het CB! Hopelijk vallen de prikjes mee! En is vanmiddag nu de begrafenis/crematie? Zo ja, dan sterkte! En in maart voor een 2e kindje gaan, leuk zeg! Melisa, geniet van je dagje thuis met Chelsey! Sterre, succes vandaag bij het CB! All, mijn vriend heeft vanochtend voor hij naar zijn werk ging de eerste fles gegeven, en daarna sliep Veda tot half 9. En ik dus ook Heerlijk!
hoi dames @hanna ow heerlijk om zo wakker te worden en in maart beginnen voor een broertje of zusje voor svinthe, spannend hoor!! en ben je ondertussen al naar het cb geweest? kben wel benieuwd hoe groot svinthe nu al is! @mosa heerlijk hoor dat je zo lekker uit hebt kunnen slapen @melisa lekker dagje thuis met chelsey lekker hoor, en wat fijn dat de nekplooimeting goed was!! @sterre jij ook veel plezier bij cb! ik ben ook wel benieuwd naar noah zn gewicht en lengte! @all khep een keuze kunnen maken met de kleertjes tis een jurkje en een shirtje en een legging van z8 geworden ik hoop dat het snel binnen komt! groetjes allemaal!
Sanne, fijn dat je geslaagd bent voor kleertjes, hoef je daar niet meer over na te denken! Voel je je inmiddels ook al wat beter? All, ik heb vanmiddag wat van Little People gekocht voor Veda, eerst een redelijk klein ding zodat ik kan zien of ze het nu al echt leuk vindt. Maar het is echt een succes, ze heeft er een hele tijd mee zitten spelen Er zit een hondenhok met hond bij, dus wel 100 keer de hond in en uit het hondenhok doen Mijn vriend is vanavond later thuis, dus Veda en ik gaan straks bij mijn ouders eten, ook gezellig.
Hey meiden, even een ego berichtje van mij, misschien dat ik straks nog even uitgebreid reageer. Op het CB was alles goed, gewicht was nu 8.8 kilo en lengte 73,5 cm. Ze stonden helemaal versteld van wat hij allemaal al kon en dat hij zo goed zelf kon spelen dus mama was natuurlijk helemaal trots Alleen die prikjes he.. Op zich gingen die goed, even schrik en wat huilen maar toen hij later bij mijn moeder was ging het toch pijn doen die beentjes. Toen ik daar kwam sliep hij nog maar er zit niet veel in hem Hij blijft héél stil liggen, dat doet natuurlijk het minst pijn. Arme jongen. Heb net even zijn temp opgemeten en die was 38.0 graden dus dat valt nog mee maar heb hem toch maar een zetpilletje gegeven voor de pijn in zijn beentjes. Hij ligt nu in de box wat te spelen. Soms draait hij zich 'per ongeluk' toch om op zijn buik en dan is het huilen, echt van pijn... vind het zo zielig Ga nu dus lekker mijn mannetje op de bank zitten, hij liggen, en dan wat kinderfilmpjes kijken ofzo. Lopen doet hij vandaag niet meer i.i.g.
Arme Noah Wat rot dat hij zoveel last van de prikken heeft Maar veel knuffelen vandaag, en dan is het hopelijk morgen weer over! Fijn dat verder alles goed was, en dat hij veel kon wisten wij al wel Tuurlijk ben je dan trots!! Ik kijk nu al uit naar mijn CB-afspraak (NOT ).
Haai, @ Sanne, balen dat je ziek bent, beterschap. Wel geslaagd voor verjaardagskleding super! @ Sterre, vervelend dat Noah zo'n last heeft van zijn prikjes . Knuffie voor beiden! @ Mosa, ohoh nu al bang voor het cb . J is afgelopen maandag naar het CB geweest voor de 11 mnd prikjes (6 wk te laat) maar ze heeft er niet duidelijk op gereageerd. Ik voelde wel een bult bij de prikplekjes, maar ze reageerde er totaal niet op. Dus hopelijk valt het bij Veda ook mee! Leuk dat Veda zo blij was met het nieuwe speelgoed @ Hanna, hoe was het met Svinthe bij het CB, nog erg last van de prikjes gehad? @ Melisa, voor het eerst weer een dagje alleen. 't zal wel vreemd zijn om de draad weer op te pakken. @ Pookie, hoe is het met je keel en je lijf? @ extra zwangerschapsverlof, eerst zien dan geloven @ mezelf ben niet happy, maar moet wel hard werken. Lukt matig, bleeh . Gelukkig is j heel lief en grappig. lekker aan t knuffelen en spelen
hoi dames @sterre wat zonde dat noah zo geageerde op de prikjes! feli werd er eerst ook altijd erg ziek van, nu geef ik haar standaart gewoon een zetpilletje na haar prikjes en dan heeft ze er eigenlijk weinig last van. dikke knuff voor jullie! @mosa ow leuk little people daar hebben wij ook spul van opt kdv, leuk spul @afrola, dikke knuff voor jou, ik snap dat je je in deze situatie niet goed op je werk kan concentreren, en ik denk dat iedereen dat wel zal snappen hoor! gelukkig is J lief knuffie dus! @all nu ik het me ineens bedenk, feli had/ heeft na haar prikjes wel een plek op haar beentje, beetje rood achtig, met allemaal bultjes, ik had dit nog niet eerder gezien.. wie weet komt dit ook wel door de prikjes? ik d8 eigenlijk dat het misschien een reactie op melk was, wat ze de laatste tijd best vaak krijgt hier.. maar goed, het leek me al wat raar als dat het zou zijn, omdat het echt een ronde plek is.....? haha wij gaan lekker pizza eten, groetjes!
Zo, de begrafenis is achter de rug gelukkig. Het was een kerkdienst, die ruim een uur duurde en daarna natuurlijk naar de begraafplaats en daarna nog condoleren. We waren er om 1 uur en om half 5 zijn we naar huis gegaan om Svinthe op te halen bij mijn moeder. Lange midaag dus. Gelukkig vonden mijn schoonouders en mijn man's tante het een mooie dienst. Ik zou het voor mezelf zo niet willen. Dit heeft me wel aan het denken gezet om eens een keer wat op papier te zetten... Sanne, leuk dat je geslaagd bent voor kleertjes. Heb je er een link van? Mosa, was het eten bij je ouders gezellig? Wonen ze dichtbij jullie? Little People dingen zijn nu heel goedkoop bij het Kruidvat. Ik heb een speeltuin gekocht voor 10 euro... Sterre, fijn dat alles goed was op het CB. Tja die prikjes blijven erg he. Balen dat hij er koorts van heeft. Hoe gaat het nu met hem? Melisa, wel fijn dat Chelsey nog naar de oppas kan. Kan jij even bijtanken! Ik ben vandaag ook nog naar het CB geweest. Ze weegt 9905 gram en is 75 cm lang. (of kort hahahah) Alles was goed en ze heeft ook weer twee prikjes gekregen. Voorlopig de laatste Whoehoeeeeee!!!
Afrola, knuffel! Logisch dat je je rot voelt, het is ook allemaal niet niks! Nu eerst afwachten hoe de uitslag volgende week is, en hopelijk ziet het er daarna weer wat positiever uit! Misschien een niet zo gepaste vraag nu, maar hoe denk je over de meeting volgende week? Kan die wel doorgaan of heb je het nu even liever niet? Als je eerst volgende week nog even wilt aanzien, is het ook goed hoor Fijn om te lezen dat J niet reageerde op de prikjes! Veda tot nu toe eigenlijk ook helemaal niet, daardoor zag ik er nooit zo tegenop, maar als ik dat lees over Noah, dan is dat toch wel erg zielig. Sanne, die rode plek kan best van de prikjes komen hoor. En lekker, pizza! Wij gaan morgen ook pizza eten. Meestal gewoon uit de oven, maar morgen eens een keer bestellen Hanna, fijn dat de begrafenis achter de rug is! En idd wel verstandig om eens wat op papier te zetten, niet leuk om over na te denken, maar op zich wel fijn dat je weet dat, mocht het gebeuren, het wel op de manier gebeurt die je wil. Mijn ouders wonen op 5 minuten fietsafstand, dus erg dichtbij Ik/we zie(n) ze ook heel regelmatig, en Veda is ook ontzettend gek met ze (en dat is wederzijds ). Toevallig had ik ook de speeltuin bij de Kruidvat gekocht Ik wilde eerst iets groters kopen, maar dit is eerst leuk om uit te proberen, en idd niet zo duur. Ik heb er ook een koker met wat extra poppetjes bijgekocht, ook leuk. Svinthe ook weer goedgekeurd op het CB, fijn! Veda is op de meeting echt veruit de langste dus Lekker dat ze voorlopig geen prikjes meer hoeft! All, vanavond dus bij mijn ouders gegeten, was erg gezellig. Toen ik thuiskwam, Veda's pyjama aangetrokken en de fles gegeven. Daarna meteen naar bed gebracht en ze is meteen gaan slapen. Echt zo fijn dat ze nu zo mooi op tijd naar bed gaat en helemaal zonder problemen. Dat is toch best een tijd heel anders geweest, maar zo is het echt veel prettiger! Morgen winkelen, dan MOET ik echt een winterjas vinden (en laarzen, en en en) Mijn vriend is vrij, dus Veda blijft thuis bij hem, wel zo makkelijk als je echt iets moet vinden.