Box met of zonder lade?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Troetelbeer90, 22 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Lieve meiden,

    Wij zitten (nu al, ja nu al) in dubio over de box. Denken natuurlijk over alles rustig na. Maar omdat we met de feestdagen zitten rond de tijd dat we eigenlijk wel de meubeltjes willen hebben staan en een drukke tijd op mn vriend zijn werk. Willen we deze en komende maand alvast gaan neuzen.

    We waren eerst helemaal overtuigd van een box mét lade.. Maar nu zie ik dat bij veel boxen met lade, de lade bereikbaar is via de spijlen als de bodem op de hoogste of middelste stand is. Gevolg.. Onze katten gaan alles wat er in ligt eruit vissen, of proberen te vissen. Zo krijgen we haaltjes aan boxkleden of speelgoed en dat is absoluut niet de bedoeling!

    Toen zaten we te denken aan zonder lade. Maar dan heb je juist ruimte onder de box. Ben dan weer angstig dat de poezen of hond onder de box gaan liggen ( we willen er een op poten, niet een die direct aan de grond staat). en de katten zijn zo irritant dat ze dan vast en zeker tegen de bodem gaan slaan.. Allemaal niet fijn als er een kindje in ligt.

    Nu zat ik te denken; is het misschien een idee om een box zonder lade te kopen op poten, en dan te kijken bij leen bakker of kwantum ofzo voor van die onderschuif boxen eronder??:)

    Graag jullie mening:D

    Liefs, Troetelbeer
     
  2. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    huh, je bent eind mei uitgerekend, en wilt met de feestdagen alles hebben staan? ruim op tijd! :D

    on topic: hier box met lade en 2 kattebeesten. lade is niet bereikbaar via de spijlen, er ligt een afdekplaat op. ik zie je probleem dus niet zo. zou overigens zelf zonder lade nemen, want er kan echt geen ruk in zo'n la. bij ons ligt er het reserve kleed en wat spuugdoeken/hydrofielen/slabjes in.
     
  3. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Wij hebben er een met lade, 2dehands gekregen van mijn ouders maar dat maakt niks uit.
    De mensen waar hij van was hebben een extra plank laten zagen om idd de lade helemaal af te dekken zodat je niet via de spijlen bij de lade kan:)
     
  4. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.857
    113
    Wij hadden ook gewoon een box met lade waar een afdekplaat boven zat, dus je zag de spullen niet en je kon er ook niet via de spijlen bij. Wij hadden er eentje met een heel grote la, ideaal, ik heb er veel plezier van gehad.
     
  5. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    #5 Troetelbeer90, 22 okt 2010
    Laatst bewerkt: 22 okt 2010
    Bij ons is deze maand VOL met verjaardagen, feesten, kraamvisites, geboortes, bruiloft etc. December, januari, tot half februari idem dito.

    Dus dan houden we tot eind nov. over om rond te neuzen.. En dan moeten we het in maart gaan halen/bestellen. Plus wil nog achter een 2e degelijke set aan voor bij mn moeder (oma wil ook een babykamer haha)..

    Dus ruim op tijd? hmmz.. druk zat zou ik zeggen haha.. Maar ik hoef het niet perse december allemaal te hebben staan, heb ik miss. verkeerd neergezet dan. Want dat bedoelde ik niet;)

    Boxen die we tot nu toe hebben gezien waren zonder afdekplaat op de lade. Vandaar het probleem;)

    Maar bedankt voor je reactie
     
  6. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.725
    3
    38
    Maastricht
    Leuk he om spulletjes uit te zoeken!

    Wij hebben een box met lade, de "Lieke" van TWF. Daar zit ook een afdekplaat op de lade. In de la ligt idd reserveboxkleed en nog wat kleine dingetjes, echt veel speelgoed past er hier niet in.
     
  7. manny82

    manny82 Bekend lid

    11 sep 2007
    531
    0
    0
    Hier ook eentje met lade, ligt inderdaad ook een afdekplaat op. Ik vond het ideaal voor speelgoed want wisselde vaak omdat ik de box niet te vol wil hebben.
    En heb echt een schoonmaak drang en zag bij veel mensen altijd veel stof onder de box liggen zo vies dus ik zou met doen.

    Succes
     
  8. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Zou graag willen weten welke box jullie dan hebben:D

    Miffy welke TWF box heb je?
     
  9. luukske

    luukske VIP lid

    5 sep 2008
    6.682
    0
    0
    verpleegkundige
    limburg
    hier ook een box met 2 rieten lades, en er zit gewoon een bovenkant op als de boxhoogte op hoog staat...
     
  10. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Miffy had al gezegd wat voor box ze had ! Soorryyy.. Blond.. hahaha
     
  11. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Ik zie ze juist allemaal met afdekplaat. Zou ik ook zeker voor gaan. Wij hebben een box met lade, vind ik mooier en al is het alleen maar voor een extra boxkleed en wat spuugdoekjes: lekker alles bij de hand. We zetten hem zelf nog op wieltjes.
     
  12. stoetel

    stoetel Fanatiek lid

    18 dec 2007
    1.108
    0
    0
    Brabant
    Vanavond komen mijn ouders op bezoek met een kado!
    We krijgen de box van hun. Onze enige wensen waren dat de box wit moest zijn en met wieltjes. Hoef geen lade. We kunnen de box dan makkelijk naar de keuken rijden. Wel gezellig tijdens het koken en eten.:D

    Liefs
     
  13. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.725
    3
    38
    Maastricht
  14. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Die is idd wel mooi miffy:D
     
  15. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant

    Superleuk stoetel!!:D
     
  16. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    miffy , die box vinden wij ook zo mooi!
     
  17. Storm

    Storm Niet meer actief


    Wij hebben een box die er net zo uitziet maar dan zonder lade. We kunnen elke dag de stofzuiger onderdoor halen, zonder dat er wat verschoven moet worden. Vind ik zelf een groot pluspunt met onze harige beestenboel. + dat zo'n lade meestal (niet altijd) te klein is voor het speelgoed dat er in moet.
     
  18. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Wij hebben deze van babydump, kregen we voor € 50,- bij het kamertje. Er zit een grote lade, zo lang en breed als de box, onder. Wij hebben parket in de woonkamer, we hadden er viltjes onder gedaan en konden zo de box aan de kant schuiven om te stofzuigen.

    Box Bas + Lade in Blank | Boxen | Baby-Dump
     
  19. Sijke

    Sijke Bekend lid

    Met lade is absoluut een aanrader! Zou hem niet willen missen, er passen best veel speelgoedjes in.
     
  20. MaryWoods

    MaryWoods Fanatiek lid

    2 mei 2007
    2.637
    2
    0
    altijd met doen! Een baby betekent veel zooi in huis en dat wordt niet minder naarmate ze groter worden ;) Ik heb een bopita en de lade is gewoon afgedekt ;)
     

Deel Deze Pagina