Mei mama's 2010 deel 3!

Discussion in 'De mama's' started by Aszz, Oct 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dag

    Dag VIP lid

    Aug 2, 2007
    7,270
    0
    0
    Secretaresse
    Midden van het land
    SHIT is het alweer zo laat?! :$ ik moet er zo vandoor!!!
    nog een half dagje werken en dan weer weekend!
     
  2. Dag

    Dag VIP lid

    Aug 2, 2007
    7,270
    0
    0
    Secretaresse
    Midden van het land
    Wie was er nou morgen jarig? kimm of dat niet...
     
  3. linnie83

    linnie83 VIP lid

    Dec 20, 2007
    5,436
    0
    0
    sociaalpedagigisch werker
    Werkse :)
     
  4. Dag

    Dag VIP lid

    Aug 2, 2007
    7,270
    0
    0
    Secretaresse
    Midden van het land
    of LvdB ?
     
  5. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    Aug 26, 2009
    4,091
    93
    48
    Morgen!
    @ Dag fijn dat je ongi bent en werkze! ;)

    @ Linnie knuffff tuurlijk is dat provocatiegedoe klote, ik hoop maar dat ze dan snel inzien dat het echt kma is voordat kleine mike erg veel last krijgt... :( Maar kan me voorstellen dat je erg gespannen bent...

    @ Babe Wij zijn hier in de negeermodus gegaan, Marien had gisterochtend 100 cc gedronken waardoor ik absoluut concludeer dat hij dus geen honger kan hebben 's nachts... Vannacht begon hij om 5.00 te jammeren (overigens wel in zijn slaap) en heeft dat tot 7.00 :)$) af en aan volgehouden en toen is hij weer in diepe slaap gevallen tot 8 uur... Hij huilt dan niet echt hoor, 't is echt jammeren in een lichte slaap, als hij echt zou huilen zou ik hem 10 min. hooguit laten liggen... Ik denk dat hij nu gewoon gewend is dat wij als hij wakker wordt rond dat tijdstip naar hem toe komen, en da's niet de bedoeling, hij moet ook zelf weer door kunnen slapen...;)
    Dus.... hoop dat het vannacht weer een beetje beter gaat, het gaat hier in ieder geval de goede kant op heb ik nu het gevoel :)

    Maar in geval van Jelmar die huilt toch ook niet, misschien ook maar een paar nachtjes negeren wellicht gaat hij weer doorslapen! Dan zou ik wel zijn tut wegpakken 's avonds als hij in slaap gevallen is want ik vind het wel sneu als die wel in bed ligt maar ze krijgen hem niet te pakken ofzo...
     
  6. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    Jul 23, 2008
    13,211
    0
    36
    in mijn vel
    ik ben hier ook aan het negeren .......En ze valt dan uiteindelijk wel weer in slaap ..................Vanochtend toen ik net op was begon ze ook en dacht blijf jij maar mooi nog een half uur in bedje , kan ik ff mijn ding doen maar ze was al heel snel weer stil , en dacht toen , helpt toch wel er niet naar toe gaan ..Kom ik boven , heeft manlief haar gepakt en bij hem in bed gelegd en ligt ze daarte lachn zo van kijk eens wat ik voor elkaar heb gekregen ..

    Zometeen meeting met de zs-gym beeps , gezelli ..................
     
  7. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    Jul 14, 2009
    13,173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    Linnie, die test MOET dus echt? want dat is wel balen inderdaad :( maar het is maar 1 dagje? of hoe werkt dat? ach, na zoveel weken zijn die 1 a 2 dagen natuurlijk nog wel te overleven, maar is voor Mike inderdaad wel beetje zielig, maar daarna breken als het goed i alleen nog maar betere tijden aan :)

    chips, ik vind de patatje joppie het lekkerst, heb van allemaal 2 stukjes geproefd :)

    Negeren.... zal het vannacht eens proberen...heb wel zo'n doekje van lodger, die zat in zo'n gratis zwangerschapsdoos, maar dan trekt hij juist steeds z'n speen weer uit hahahaha, of moet dat ff wennen/leren?
     
  8. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    Aug 26, 2009
    4,091
    93
    48
    Heeft ie toch lekker iets om mee te spelen tijdens het negeren...;)?

    k denk trouwens wel dat Jelmar met zijn leeftijd misschien al een beetje begint door te krijgen hoe hij aandacht moet trekken... Het is natuurlijk geweldig als je het voor elkaar krijgt dat mams in het midden van de nacht komt om een spelletje "speentergstopactie" te spelen! :D:p
     
  9. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    Aug 26, 2009
    4,091
    93
    48
    Leuk Marjon zo'n meeting, veel plezier!
     
  10. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    Aug 26, 2009
    4,091
    93
    48
  11. Lvdb

    Lvdb Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    2,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik wil bij mama zijn, misschien wel! geen idee. vienne begint wel te jammeren als ik bij box wegloop. enigzins eenkennig dus al. en bij papa alleen niet..

    goedemorgen trouwens!!


    nee ikke niet jarig. inge is zaterdag jarig

    hier lekker nachtje gehad tot half 7. ze begint te leren. daan wel al half 6 wakker maar die viel gelukkig in slaap. hij zegt zo wakker, mama mama , dat ik soms denk dat hij toch niet in slaap valt... maar toch wel dus.

    astrid: ik sluit me aan bij verhaal josé en marjon. jammer dat je cm's niet heb gemeten want dat kan ook veel schelen. hoe laat ga je sporten dan? ik wil ook wel maar dan zie ik bram nooit meer.. (hij heeft zelf ook sportavond en koopavond)

    tot laters
     
  12. Dag

    Dag VIP lid

    Aug 2, 2007
    7,270
    0
    0
    Secretaresse
    Midden van het land
    Hoi hoi!

    oh ja das waar ook :D
    nou Inge alvast van harte haha :D
    was het vergeten wie het was..... vergeet nog wel vaker dingen ;)

    ben druk op het werk en het is alweer 10.30 uur en werk maar tot 13.00 uur :D lekker hoor zo'n kort daggie!
     
  13. Kimm29

    Kimm29 Fanatiek lid

    Aug 19, 2007
    1,357
    0
    0
    ff snel vanaf werk, want is druk maar wilde toch ff gedag komen zeggen.. alleen laatste pagina's gelezen, dus van het weekend alles bijlezen..

    enneh ben niet jarig hoor :D.. pas 29 juni :p
    Ingeltje jij wel alvast gefeliciteerd..

    hier vanavond receptie en etentje omdat paps 40 jaar in dienst is..
    dus lekker gezellig allemaal..

    o ja, nog ff 1 ding kwijt.. was gister ff slechte mama :)
    wilde voeding voor Niek klaar maken, was de voeding helemaal op :$
    Dacht dat ik nog een pak had staan, maar niets meer..
    Dus schoonouders snel naar supermarkt voordat ze op kwamen passen en maar paar keer speentje teruggestopt bij Niek.. ging uiteindelijk goed en om half 9 kon ie dan eindelijk z'n flesje drinken..

    nou meisjes fijn weekend allemaal en oant morn of zoiets..
     
  14. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    Aug 26, 2009
    4,091
    93
    48
    Oeps Kimm you evil mom! :D
    Ach ja kan gebeuren, toch?? Hier komt dat meestal omdat mijn schatje niet meldt als hij een nieuw pak o.i.d. openmaakt dat het de laatste is... GRRRRRRRRRRRRRR
     
  15. Dag

    Dag VIP lid

    Aug 2, 2007
    7,270
    0
    0
    Secretaresse
    Midden van het land
    haha kimm wat een stunt :D

    maar nu weet ik het weer... wij zijn toch op de zelfde dag getrouwd? ;)
    wist dat we ergens een band hadden haha
     
  16. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    hoi hoi....ik heb effe 2 beebs = erg druk... kom straks kletsen
     
  17. Lvdb

    Lvdb Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    2,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    haha kim dat zou mij ook kunnen gebeuren. het is dat vienne nu luiers krijgt op dagverblif, want zag vanochtend dat ze er nog maar 2 had!!
     
  18. Eekje

    Eekje Fanatiek lid

    Oct 20, 2006
    1,747
    0
    0
    @Kimm: oh jee, gelukkig was de winkel nog open :D Hier een ganse voorraad staan. Koop in het groot als ik toevallig in NL moet zijn (veel goedkoper). Heb nu nog voorraad van 6 dozen of zo :D

    @Lvdb: oeps, luiers op, das ook niet handig :p

    @Ingeltje: alvast van harte voor morgen ;)

    Doorslapen: het gaat hier de laatste nachten erg goed. Meestal 1 of 2 keer tutje weer stoppen, maar slaapt dan gewoon door. De truk bij ons was de verwarming hoger draaien ;) Staat nu op 22-23° en daarvoor op 20-21°. Bijzonder vindt ik dat want ze slaapt in een winterslaapzak en met lakentje en dekentje. Maar ja, geen grammetje vet hé :D
     
  19. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Morgen!

    Bedankt voor de opbeurende woorden :D
    Vanochtend lekker pilates gedaan, mijn benen zijn nog aan het natrillen.

    Zal zo met Nathan gaan oefenen met het fietsen.

    En vanmiddag verjaardag van mijn vader, daar blijven we dan ook eten. Ben benieuwd hoe ze ons kado vinden.

    Marieke, leuk reltopic! Ga even lezen.
    Begint trouwens al goed, 'het huilen belonen' Ja hoor, bij een kind van 3 maanden. Arme baby.
     
  20. natascha1

    natascha1 VIP lid

    Sep 1, 2009
    8,421
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    Hhhhoooiiiiii
    Ben vriiijjj
    Ben ik net thuis van werk bellen ze of ik zondag ook wil werken.
    Nnoouu nnnnnneeeeeeeeeeeee en nu zijn ze niet blij haha
     

Share This Page