Hoop zo dat het snel raak is bij jullie! (bij de andere meiden ook natuurlijk ) Ben benieuwd naar je second opinion Dikke knuff!!
Ik heb ze op hyves staan Maar zal ze ook wel ff hier in mijn album zetten Ik blijf gewoon voor je duimen hoor!
Zo, ik zal even vertellen wat ik gister allemaal uitgespookt heb.... Ik heb namelijk spuiten in mn rug en bil gekregen! Had een afspraak met een Homeopathisch arts, een oude vriend van de familie en hij heeft mijn vader met zijn rugklachten er goed mee geholpen dus ik dacht: laat ik dat ook es proberen! Zeker nu de Ischias heeeeeuul vervelend is wilde ik het uittesten. Prikken vielen me mee, maar heel even venijnig..maar het idee dat iemand met een naald in mijn rug ging prikken..bbrrrrrr! Maar ik vind mezelf best een bikkel dat ik dat gedaan heb! Over 2 weken waarschijnlijk weer terug want het werkt niet meteen! En dan nu het spannende nieuws: Ik heb ook middeltjes meegekregen mbt het zwanger worden! Ik vroeg namelijk aan de beste man of die spuiten ook tijdens een zwangerschap hielpen...en daarna kwam mn verhaal eruit...dat we al bijna 2 jaar bezig zijn en door de hele MMM zijn gehaald...dat er geen echte belemmeringen zijn gevonden blablabla. Toen zei hij dat waarschijnlijk mijn slechte bloedsomloop de blokkade is dat het niet lukt (wil ik graaag geloven natuurlijk ) en daar kreeg ik meteen een middeltje van voorgeschreven. Ook heb ik nog tabletjes die goed zijn voor mn eierstokken en vruchtbaarheid. Heb het receptje meteen naar de apotheek gestuurd en hoop dat ik het snel binnenkrijg! Baadt het niet dan schaadt het niet toch! Hij vertelde ook nog dat hij vaker stellen heeft geholpen die maar niet zwanger raakten en na gebruik van de middeltjes wel zwanger werden. Ik vroeg meteen: oh, kregen die hetzelfde als ik dan? Hij zei: nee want voor iedereen is het persoonlijk. Ik ken deze dokter al mn hele leven en mijn ouders zijn ook al heel lang patiënt. Hij gaat al richting de 70 maar iedereen wil bij hem blijven komen omdat ze zo tevreden zijn. Het is ook absoluut geen overdrijver of geldklopper want hij verdient er haast niks mee. Ik ben erg benieuwd of het wat uit gaat halen...heb in ieder geval weer een hoop hoop gekregen hierdoor, alleen dat al doet me goed!!
Ik weet het... Maar ja, ik zie vaak heel laat pas dat er wat op staat, man ziet het soms zelfs eerder dan ik en hij heeft een bril. Ik denk dat ik van dicht bij niets zie... Ik zat laatst ook naar een overduidelijke streep op een ovu test te kijken en vroeg toen aan man zie jij deze goed? Hij zag hem goed.
Balen dat je weer in die onzekerheid zit.... Ik blijf gewoon voor je duimen hoor Zal ff op hyves kijken
Oeh dat lijkt me heel erg pijnlijk die prikken...kan niet zo goed tegen naalden...brrrrr hihi Super! Hoop dat die middeltjes gaan werken en dat je dan snel zwanger bent!