November 2010 mama's - Deel 3 - after crash

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by wendy2010, Oct 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    Jan 25, 2010
    4,155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    fijn dat het beter gaat met kleine valentino....! :)

    hopelijk gaat dat onderzoekje + oplossing aan plasbuisje ook zo 'simpel als het klinkt' en kan hij snel lekker mee naar huis?

    *knuffel*
     
  2. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    zo ik ga maar eens even gauw boodschapjes doen...ben ik daar vanaf

    tot later
     
  3. grietje 77

    grietje 77 Bekend lid

    Feb 7, 2010
    857
    273
    63
    Female
    Babywolkje: Proficiat met jullie zoon Vito!!!!

    Luukske: zo'n gedoe zeg, daar word je idd niet gelukkig van! En zo'n communicatieproblemen daar! Ze zouden beter eerst eens goed navragen voor ze uitspraken gaan doen, al die stress is ook niet goed voor jou hé!

    Mercedes: super dat alles goed gaat met Valentino!

    Hier: alles ok, vanavond bezoek aan de gyn. Zou graag weten of beeb al ingedaald is (buik zit nog hoog) en of er mss al iets anders veranderd is door die ongi-krampjes

    Verder alles goed
     
  4. Moontjee

    Moontjee Fanatiek lid

    Sep 24, 2009
    1,617
    0
    0
    Berlicum (NB)
    @Babywolkje, Gefeliciteerd met jullie Zoon en Broertje!
    @Mercedes, Wat fijn dat Valentino zo'n vooruitgang boekt! Hopelijk mag hij snel mee naar huis!.
    @ Luukske, wat een Gedoe zeg in dat ziekenhuis, ik hoop dat ze je snel helpen:( Knuffel!
    @senseemillia, Succes bij je controle straks!
    @liesje76,Ja boodschappen moeten ook gebeuren.. hier ook maar heb er zoo weinig zin in:(
    @Jootje, Oh Pff dat je dat nog kan zeg.. maar hopelijk heb je het naar je zin gehad.. en ja af en toe een bakkie doen is ook lekker;)
    @Nony, Beterschap meid! Knuffel!
     
  5. jootje24

    jootje24 VIP lid

    May 11, 2007
    6,053
    0
    0
    verzorgende IG
    Friesland
    Mercedes: Fijn dat valentino het zo goed doet!! hopelijk is het idd dat klepje en kan hij er snel aan geholpen worden.
    en dan naar huis en genieten!!
    Fijn een wat pos. bericht te horen.
     
  6. jootje24

    jootje24 VIP lid

    May 11, 2007
    6,053
    0
    0
    verzorgende IG
    Friesland
    Moontje: Ik was wel gesloopt toen ik thuis kwam, maar ben blij dat ik er op deze manier toch nog even lekker uit kan.
     
  7. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    we hebben hem nog niet gekocht hoor het hangt een beetje af wat ze voor onze auto gaan geven dus we wachten het taxatie raport af en de offerte.. als het door gaat zijn wij de trotse eigenaren van een nieuwe
    Polo - Volkswagen
    maargoed niets is nog zeker...

    veel plezier op de psz.. spannende tijden allemaal gaat snel nu he :) hier hebben de kindjes al vakantie zal wel verschillen per provincie..
    niet teveel doen he :p
     
  8. luukske

    luukske VIP lid

    Sep 5, 2008
    6,682
    0
    0
    verpleegkundige
    limburg
    @mercedes, wat fijn te horen dat Valentino goed vooruit gaat, hopelijk is het "probleempje" snel verholpen!

    @jootje, lekker dat je er even uit bent geweest, en lekker geshopt...ook al is het vermoeiend!

    @sens, er staat in mijn dosier dat ik "laagdrempelig" kan komen of bellen...gezien mijn voorgeschiedenis, en afspraken met de arts, maar daar had die troela schijt aan....

    @mrsnuke, we hebben die auto toevallig deze week in het echt gezien....mooi karretje!!


    @nony, hubbie vond ook dat ik er nog rustig onder was, haha, hij kent me inmiddels te goed, want das slechts stilte voor de storm! ik probeer het eerst netjes, als het niet gaat, word ik een echte "bitch"....ik ben verpleegkundige, werk binnen dezelde organisatie en ik laat me echt niks zeggen door een of andere ass., ik ben dan zo dat ik het op mijn eigen manier regel, heb zo mijn connecties, dus mijn zin krijg ik toch wel, haha....nu eens kijken wat ik nu bereikt krijg....(ook al word ik dan gezien als die vpk die doordramt, meestal werpt het zijn vruchten af)
     
  9. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Babywolkje super gefeliciteerd met jullie zoon! Mooie naam heeft hij gekregen! Geniet ervan met zijn allen.

    Kitty dat dove gevoel onder mijn borsten heb ik ook.

    Luukske wat een stelletje zeg in het zh, goed dat jullie de waarheid even hebben gezegd.

    Mercedes wat fijn dat het met stapjes beter gaat met Valentino, hopelijk is de verstopping makkelijk te verhelpen en ziet alles er goed uit van binnen!

    Ik had het gisteravond even helemaal gehad met iedereen hier, mijn huid van mijn buik deed zo pijn en ik was zo moeeee en dan ook nog mijn schoonmoeder op mijn lip deed het even niet goed dus ben maar vroeg naar bed gegaan. Ik heb ook aardig geslapen dus hoop dat ik voor iedereen weer gezellig ben vandaag :)
     
  10. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Ja maar dat mag wel uitgebreider dan toch..Laagdrempelig is ook zo'n woord waar je geen indicatie aan kan geven. Want wat voor de een laagdrempelig is is voor de ander dat niet..

    Mag het even tien over twee zijn. Ik vind dit helemaal niks zo weinig beweging. Op de een of andere manier slaat de angst ook om het hart. Ik heb nu al een week hoofdpijn, volgens mij wel eens gezegd. Maar sinds een paar dagen ook wat misselijk. Misschien door de zenuwen nu omdat ik hem niet zoveel voel maar ben nu echt misselijk. Ik hoop dat de bloeddruk gewoon ok is en de bloedtest ook. Bij Jaime kreeg ik die hellp vorige keer dus rond deze tijd...morgen is ze immers vier.
    Sorry even voor mn gezeur maar zal blij zijn als ik vanmiddag goedgekeurd het zkh uitloop.
     
  11. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    Luukske...wat belachelijk zeg

    mijn vent had z'n mond ook niet dichtgehouden hoor

    zo de boodschapjes voor het weekend zijn binnen

    zometeen de kleine meid een broodje geven en op bed gooien
     
  12. Kitty2

    Kitty2 Bekend lid

    Dec 27, 2007
    622
    0
    0
    Nederland
    @ Mrsnuke; super mooie auto!!

    @ Lot; geeft niks hoor. Tis ook een moeilijke tijd..

    @ Sensee; hopelijk is vandaag alles goed bij de vk. Veel succes iig.
     
  13. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Sensee hoop dat je controles goed zijn, snap dat je je zorgen maakt helemaal omdat je het bij jaime ook had, succes.
     
  14. maranka

    maranka VIP lid

    Mar 27, 2007
    10,842
    0
    36
    * Inbraak*

    Babyproject, heel veel succes met de laatste loodjes meid!
    Thanks voor het spieken;)

    * uitbraak *
     
  15. Margootje

    Margootje Bekend lid

    Sep 8, 2009
    611
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goeiemorgen!

    Wauw, wat een goed begin van de dag, al meteen babynieuws zie ik!!

    @ Babywolkje: gefeliciteerd met Vito! Zo'n snelle bevalling wil ik ook wel hoor!

    @ Nazli: gelukkig voel je je al wat beter dan vorige week.

    @ Kitty: die dingetjes hadden we nog niet nee. In België is het heel gebruikelijk om van alles op de geboortelijst te zetten. Tot complete kinderkamers toe! Zelf hebben we dat niet gedaan hoor. Je kunt toch niet verwachten dat mensen zulke dure cadeaus gaan geven? :( Ik schaamde me zelfs al een beetje dat we die maxicosi erop hadden gezet. Maar ja, de kersverse opa's en oma's enzo vinden het altijd wel leuk om iets duurs en nuttigs te geven.

    @ Wendy: leuk, 3D echo! Kunnen ze dat nu nog doen dan? Tegen mij hadden ze gezegd dat je rond de 26 weken de mooiste plaatjes krijgt omdat er dan in verhouding veel plek en vruchtwater is.... Nou, nogmaals veel succes bij de gyn. Ben benieuwd wat hij gaat zeggen.

    @ Luukske: jeetje wat een stel idioten werken er in jullie ziekenhuis! :$ Echt belachelijk hoor. Geen wonder dat je bloeddruk te hoog is! Probeer het maar wat van je af te zetten want straks beland je weer in het ziekenhuis!

    @ Mercedes: wat een goed nieuws zeg! Fijn om te horen dat Valentino het zo goed doet. Hopelijk mag hij lekker snel mee naar huis.

    @ Sense: succes vandaag in het ziekenhuis. Kan me goed voorstellen dat je bang bent om terug hellp te krijgen zeker als je wat gelijkaardige symptomen hebt. Hopelijk is het toch vals alarm.

    @ Grietje: jij ook succes bij de gyn!

    @ MrsNuke: oh leuk, autoshoppen! Zijn wij nu ook aan het doen. Mijn kleine autootje is toch echt niet ruim genoeg voor maxicosi, wandelwagen en allerlei andere toestanden.

    @ Hier: vannacht een vrij goeie nacht gehad. Ben op tijd gaan slapen en pas om half 11 opgestaan! Ik zit nu nog lekker in mijn pyjama :)
     
  16. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    Jan 25, 2010
    4,155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    margootje: klinkt lekker zo'n nachtje!!!!! wauw!!! :):)

    die echo kunnen ze nog wel doen maar zal geen superbeeld zijn denk ik.. maar we hebben hem nog tegoed dus zal m doen ook! ;)
     
  17. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    zo'n nachtje wil ik ook wel
     
  18. Coco

    Coco VIP lid

    Aug 31, 2007
    6,135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    @ Babywolkje: Gefeliciteerd met Vito!
     
  19. luukske

    luukske VIP lid

    Sep 5, 2008
    6,682
    0
    0
    verpleegkundige
    limburg
    @margootje, voor zo'n nachtje teken ik, haha....

    @sens, bij dat laagdrempelige staat "PE in voorgeschiedenis, prematuur 32 weken, nu ook aan meds voor bloeddruk en iom dr.A evt hypitat-2 studie"....daar veegt zij schijnbaar d'r kont aan af....sorry als ik het zo zeg....maar kan dat mens schieten....

    ik hoop voor jou dat je geen PE of Hellp aan het ontwikkelen bent, en dat het gewoon de zenuwen zijn....ik duim iig....
     
  20. Margootje

    Margootje Bekend lid

    Sep 8, 2009
    611
    0
    0
    NULL
    NULL
    Groot gelijk dat je die echo dan nog laat doen! Wij hebben er uiteindelijk voor gekozen om geen 3D meer te laten doen. Ons meisje lag jammer genoeg ook constant met haar handen voor het gezicht dus konden er totaal geen beeld van krijgen. Wel jammer.
     

Share This Page