10 kilo afvallen, wie doet er mee DEEL 5

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Mama Rianne, 20 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Moppie, nou ik struin dagelijks heel internet af en kom nergens advertenties tegen. ( of ik heb er geen papieren voor )
     
  2. zustertje

    zustertje Niet meer actief

    Hier iemand die erg moe is!!! Gisteren ruim 14 uur gewerkt,vergaderd en auto gereden :$
    En dat voor een zwangere die heel de dag door kots misselijk is:D:D
    Kreeg vanmorgen een knuffel van mijn planner (lief mens van 62 en die weet als enige collega dat ik zwanger ben)
    Al hebben er denk ik een heleboel weer een vermoeden dat ik zwanger ben moeten ze alleen nog officieel horen haha.

    Vanmorgen gewerkt en daarna boodschappen gedaan met manlief en nu uitrusten! Mijn man is mijn zusje even van het station aan het ophalen die komt hier pizza eten en dan gaat ze met mijn auto naar de bios samen met der vriend (vriend heeft alleen een motor)
    Mijn man gaat zijn ontslag zeer waarschijnlijk aanvechten samen met mijn oom (die heeft daar behoorlijk wat verstand van) en zo gaan ze proberen er nog meer geld uit te slepen ;)
    Vandaag al verschillende mensen gebeld met een aanbod voor een baan maar allemaal te ver weg voor mijn man. Hij heeft hier op dorp een computerbedrijf benaderd en hij kreeg een uur later al een mailtje van de directeur dat ze bezig zijn met een nieuwe functie en of ze zijn cv mochten:$ Hopelijk is het wat zou wel fijn zijn kan hij lekker op de fiets of lopend.
    Allemaal nieuwe ontwikkelingen erg fijn!

    En ik ga nu heerlijk genieten van 4 vrije dagen heb ik wel verdiend dacht ik zo :)

    Mijn gewicht gaat nog steeds super ik wil perse onder de 97 blijven dat hou ik als startgewicht en daar zit ik een paar kilo onder.

    Kom straks nog even kletsen maar mijn man en zusje komen net binnen

    eet smakelijk allemaal!
     
  3. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    Hier hetzelfde probleem. Ik kom heel veel leuke banen tegen, maar heb dan de juiste papieren niet, hoewel ik wel een academische opleiding heb en dus evt. ook wel het goede niveau.
    Heb de afgelopen 1,5 jaar doorgebracht op kantoor via uitzendbureau. Dat doe ik niet weer! Ik weet dat ik per direct werk heb na mijn verlof, als ik een uitzendbureau binnen loop en naar callcenter of administratief werk vraag, maar dat weiger ik. Dan maar solliciteren op banen waarvan je weet dat je waarschijnlijk toch niet uitgenodigd zult worden...
     
  4. Femke11

    Femke11 Fanatiek lid

    21 jul 2010
    2.055
    0
    0
    NULL
    NULL
    @butterfly: Het komt nou dicht bij hé, spannend!

    @kim: Da’s balen, soms is het zo moeilijk om iets af te slaan…

    @MvE: Goed zeg, jij blijft echt op gewicht nou, of niet?

    @Moppie: appelflappen gemaakt?? Succes met solliciteren, de markt wordt wel iets beter… Wat heb je gestudeerd?

    @zustertje: niet goed afgelopen met je man dus, balen zeg! Maar wel heel positief dat dat computerbedrijf zo geïnteresseerd is.

    Hier alles goed, weekend!!!! Heerlijk zeg, ben zo druk geweest. Eerst naar R’dam, toen UK, vandaag hele dag vergaderd, blegh.
    Ben wel helemaal de mist ingegaan, uit eten woensdag, veels teveel gegeten en donderdag ging het niet veel beter… Durfde vanochtend niets eens op de weegschaal en dan is het echt erg… :)
    Vandaag met frissen tegenzin weer aan de slag, krijg ik een doosje cashews mee op het werk… Grr, blijf er gewoon vanaf.

    Menuutje voor vandaag:
    O: Yoghurt met muesli
    L: 3 boterhammen met ham, smeerkaas
    T: Banaan & appel
    A: Boerenkool met magere rookworst (mmmh)

    En dat is het want anders durf ik morgen nog niet op de weegschaal…:)
     
  5. butterfly24

    butterfly24 Fanatiek lid

    18 mei 2008
    3.187
    51
    48
    begeleidster
    friesland
    Mijn dag tot nu toe:
    O: 2 boterhammen met kaas, glas yoghi, kop thee (322)
    T: niets, laat ontbeten (0)
    L: bordje erwtensoep, beker melk (350)
    T: kop thee, ontbijtkoek met boter, mandarijntje (118 )
    A: 4 boterhammen, 1 x smeerworst, 1x vlokken, 1x hagelslag, gekookt ei, beker melk ( 647 )

    Totaal 1487 geloof ik!!

    Ben er blij mee, vanavond wat lekkers.
    Geen idee wat maar zal wel wat hoger uitkomen.
     
  6. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Zustertje, doe je rustig aan meis

    Moppie, hier wil ik juist de administratieve kant op
     
  7. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    Scandinavische talen ;)

    Je menuutje klinkt prima zo. Hoeveel kcal houd je aan per dag?
    Jammer van woensdag en donderdag, maar wie weet is de schaal wel lief voor je de komende dagen!!




    Welkom terug! Dacht serieus dat je al aan het bevallen was :p
    Keurig dagje vandaag... Veel plezier in de bios vanaaf! Laat even weten hoe de film was. Wil ook nog een keer een avondje uit ;)


    Uitzendbureau's! Tenminste als je voor een miezerloontje wilt werken... T was dat ik het geld hard nodig had, anders had ik het echt nooit gedaan!
     
  8. Femke11

    Femke11 Fanatiek lid

    21 jul 2010
    2.055
    0
    0
    NULL
    NULL
    Scandinavische talen? Wat zou je willen doen, tolken of vertalen of zoiets? Of iets heel anders maar gewoon op academisch nivo?

    Ik hou 1100-1200 kcal aan, maar als het een dag 1300 wordt is dat ook ok, het moet wel vol te houden zijn. Ik ga de fout in als ik uit m'n ritme kom, zoals de afgelopen dagen... Komende weken geen tripjes naar het buitenland gepland, dus dan gaat het (hopelijk) weer makkelijker:)
     
  9. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    Hey meiden,

    @ Kim: Lekker appelflappen… maar daar kom je echt geen kilo van aan hoor. Waarschijnlijk door te weinig drinken. Misschien vocht vasthouden door het vele lopen?

    @ MamavEsmee: Mooi resultaat meid. 9 ons in een dag! :D Jeetje 7 dagen werken! Bah :p

    @ Butterfly: Hoe is het nu met esmee? Alweer wat beter? Veel plezier in de Bios vanavond! :D

    @ Kaatje: Hoe is het met Levi?

    @ Moppie: Nog appelflappen gebakken? Kun je er niet 1 hierheen sturen per postduif ofzo? :p

    @ Femke: Kan me voorstellen dat het moelijk is als je een trip hebt naar het buitenland. Komende weken niet, dus lekker ertegenaan :D

    Hier ook weer thuis van het werk. Heb wel lekker gewerkt. Het was best druk, maar geen vervelende patienten gelukkig.

    Vandaag gelukkig van de taart af kunnen blijven (volgende collega was jarig)… Vanmiddag wel WEER 2 koekjes op.

    Mijn menu van vadaag:

    O: 2 vitalu volkoren crackers
    7 gram Philadelphia light tomaat & Pesto
    1 beker optimel drink

    T: 1 appel
    1 kiwi

    L: 2 krentenbollen
    1 cup a soup tomaat

    T: 2 koekjes

    A: 2 pittabroodjes
    100 gram kipshoarma
    1 lepel knoflooksaus

    Totaal van 1212 kcal.

    Weegschaal was ook lief vandaag. 3 ons eraf! Totaal deze week 4 ons afgevallen (+ verschil oude en nieuwe weegschaal = 1,1 kg)

    Liefs
     
  10. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    Ik heb geen flauw idee haha! Heb niet de opleiding als tolk/vertaler gevolgd, maar ben wel freelance aan het vertalen. Verder geef ik in de avonduren les, maar op dit moment ivm de zwangerschap alleen wat priveles overdag. De avondcursus duurt nl. van oktober-april en dat gaat me ivm mn verlof niet lukken.
    Had graag nog een HBO opleiding gedaan, maar met de nieuwe regeling (tweede studie erg duur gemaakt) is dat gewoon onmogelijk. Een jaar HBO kost me dan tussen 8-10.000 euro en dat verdien ik niet eens met part time werken... Dus binnenkort maar wat loi cursusjes aanvragen ofzo :p Altijd leuk voor op mn CV :p

    1200 is een prima streven lijkt me. Merk wel dat ik erg veel snaaitrek krijg als ik onder de 1600 kcal kom, maar dat zal ook wel met de kleine te maken hebben.
    Het is altijd lastig als je uit je ritme bent. Zo'n dag kost nou eenmaal meer energie...
     
  11. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    Ow dat vroeg Femke idd ook :)
    Nee heb niet meer gebakken, is maar goed ook!
    Maarre, jij kon van de taart afblijven maar wil wel appelflappen? :p
     
  12. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    Hahaha... ja... die taart was vanmorgen :p

    Hier net heel slecht een frietje gegeten... Roland heeft meteen vanuit het werk friet gehaald... WAAROM???

    Was wel lekker... :)

    Gevolg: 1518 kcal vandaag...

    Hoop dat de weegschaal me nog aardig vind...
     
  13. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Uitzendbureau had niets, tenminste niet als je geen papieren die kant op hebt. En ik werk nu 9 jaar in de winkel. verdiend ook geen drol ;)
     
  14. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Melanie, Levi slaapt als een blok. Alleen nog heel verkouden. thanx voor t vragen

    wij gaan weer ff pokeren
     
  15. Emma29

    Emma29 VIP lid

    30 mei 2007
    10.467
    0
    36
    carnavaller !!
    hey meiden

    hier WEEKEIND !!!!
    had vanmiddag lekker vrij en ben naar de kapper gegaan en voor het eerst in 10 jaar ben ik geen blondje meer maar weer brunette .. het is nog ff wennen maar het staat me prima !
    zal toch nog wel wat terug lopen de kleur ..
    tim ligt al lekker op bed en ik ga zo lekker op de bank "the voice" kijken en zappen naar nl 1 !! televizierring !

    zag heeeeeeeel veel lekkere dingen voorbij komen mmmm heb honger ook zit nog maar op 1100.. mag nog best wat !

    en nog steeeeeds geen ongi ben al 4 dagen overtijd maar de test wat negatief ... bah bah bah
     
  16. Mama Rianne

    Mama Rianne Fanatiek lid

    13 jul 2008
    2.765
    0
    0
    Helpende
    Jirnsum
    Emma foto???
     
  17. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    Idd dat vraagt om een foto emma!


    Hier: bijna mn Aquapilates/aquarobics lessen vergeten.. oops... zit nu in de kleedkamer hihi

    Tot vanaaf!
     
  18. Emma29

    Emma29 VIP lid

    30 mei 2007
    10.467
    0
    36
    carnavaller !!
    #1718 Emma29, 22 okt 2010
    Laatst bewerkt: 22 okt 2010
    ff weggehaald ivm meelezers :D
     
  19. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Bruin staat je idd prima !

    Hier ook the voice aan het kijken.
    Denk dat degene die tegen Ben Saunders moet niet blij is
     
  20. Emma29

    Emma29 VIP lid

    30 mei 2007
    10.467
    0
    36
    carnavaller !!
    nee volgensmij ook niet haha !
    maar het kan ook de verwachting te hoog maken he


    hier toch HONGER ... ik heb een pizza in de oven gegooid 630c !
    erg slecht maar ik val gewoon om ..
     

Deel Deze Pagina