hoi hoi wie werkt hier mee ik wil namelijk weer digitaal gaan scrappen en zoek een van deze programmas weet iemand van jullie waar ik deze kan vinden? alvast bedankt
Ik heb paint shop pro x2, een fijn programma. Als je dat googled kun je verschillende trial versies vinden, meestal voor 30 dagen. Ik heb het programma op een gegeven moment echt aangeschaft, ik scrap elke dag.
oke bedankt is het duur om het echt aan te schaffen? hoor van verschillende dat je hem ook gewoon kan downloaden, maar ik kan alleen die proef versies vinden
het was ongeveer 50 euro. Je kunt ze idd downloaden maar bij de meeste moet er dan ook voor betalen hoor. Ik vond het veiliger om hem gewoon bij bol.com te bestellen. Bij mij heeft het zn geld al helemaal opgebracht hoor.
hoi hoi ik doe zelf aan digiscrappen en bij de forums word meestal met corel paintshop gewerkt en niet met photoshop je kan gewoon downloaden en dan installeren met een crack...
Ik gebruik beide wel, Paint Shop Pro, een oude versie (10) en Photoshop Elements 8, en voorheen de 'gewone' Photoshop. Photoshop Elements werkt veruit het beste voor mij, maar ik werk dan ook wel met een tekentablet etc. en dan heb je daar net iets meer aan. Toen ik begon met scrappen, fotobewerking en websites ontwerpen vond ik ook de normale Photoshop het beste werken. Ik denk dat je ze het beste eerst allebei kunt uitproberen en dan kom je er vanzelf achter welke voor jou het beste werkt.
ik heb Adobe Photoshop 12.0 CS5 gewoon gekocht, wil geen gezeur met 30 dagen trials etc, gebruik het veel te vaak daarvoor.
heb psp x2 erg fijn programma en er zijn leuke forum,s van waar je leert omgaan met het programma pspliefde
ik gebruik psp ik vind photoshop te moeilijk. zeker omdat ik bij psp animatieshop gebruik. ik snapte daar in combi met photoshop helemaal niks van. ik heb mijn versie gekregen van mijn schoonmoeder dus ik weet niet wat hij kost. je hebt wel probeerversies op het net. kan je 30 dagen proberen of het wat is voor je.