overtijd en nu.....

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door twijfelgeval, 24 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Hallo,

    Ik ben nieuw hier. En weet nog niet echt hoe het hier werkt maar denk dat ik hier wel een beetje goed zit met mijn verhaal en alle vragen die ik heb.

    Het zit namelijk zo ff kort samengevat, ik ben vorig jaar juni gestopt met de pil. Omdat ik 4 keer in de maand ongi was terwijl ik hem slikte. Nadat ik gestopt was gelijk een regelmatige ongi en dat om de 23 dagen. En nu komt het deze maand dus niet. Ik had eigenlijk vorige week vrijdag het moeten worden. Maar ben het dus nu nog steeds niet. En ja er is wel actie geweest op de beruchte datum ( niet bewust opgelet). Dit na het terug berekend te hebben. Maar heb nu 4 testen achter de rug nog steeds maar 1 streepje. Ik heb wel klachten in mijn buik met name een samentrekkend gevoel onderin. En heb een affaire met het toilet zovaak als ik nu ga. Ook heb ik sneller buikpijn na het eten. Maar geen pijnlijke borsten. Nu heb ik na alles te lezen hier en daar van alles gezien. Dus ik dacht miss een blaas ontstekking dit gister laten testen bij de huisartsenpost. Deze was negatief. Nu morgen maandag na de ha. kijken wat ze daar kunnen doen miss bloedtest en wie weet gelijk een echo om te kijken wat het mischien wel is.

    Nu hoop ik dat jullie mij mischien andere tips of ideeen kunnen geven waar ik nog meer op moet letten.

    Liefs een twijfelgeval
     
  2. Ilona23

    Ilona23 Actief lid

    30 okt 2009
    343
    0
    0
    Tilburg
    Meissie, wat vervelend.

    Het is altijd een ramp als je overtijd bent, en geen positieve test in handen hebt.

    Ik denk idd dat het niet onverstandig is, om even langs je huisarts te gaan. Misschien kan een bloedtest uitsluitsel geven. Weet je i.i.g waar je aan toe bent.

    Ik wens je heel veel succes, en hoop op een knaltest voor je :D
     
  3. Alita

    Alita Niet meer actief

    Het kan zijn dat je zwanger bent natuurlijk...fijn dat je naar je HA kan!!
     
  4. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Dankje wel voor een snelle reactie. Ik ben ook wel blij dat ik er na toe kan. Heb nu zoiets van het duurt me te lang hahaha. Nu lees ik ook wel dat sommige nog langer wachten pfff dat kan ik echt niet meer hahaha. Maar als ik wat meer weet dan laat ik het wel weten.

    Liefs mij
     
  5. Ilona23

    Ilona23 Actief lid

    30 okt 2009
    343
    0
    0
    Tilburg

    Ik kan niet eens mijn NOD afwachten haha....( schaam me diep ) test altijd voor NOD.

    Heel veel succes bij de huisarts, en zal voor je duimen !
     
  6. Alita

    Alita Niet meer actief

    ben benieuwd!!!
     
  7. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Hahaha kan ik me iets bij voor stellen. Ik ben er best mee bezig maar de laaste 3 maand bijna niet. Net klaar met klussen hier is ons huisje wat we net gekocht hebben. Dus.... maar ik zou als het toch wel zo zou zijn heel erg blij zijn. En mijn vriend ook hahaha. Maar als het niet zo zou zijn ook niet erg. Maar wil nu wel eens weten wat het gaat worden. Hahaha. Nou morgen weten we meer. Kan bijna niet slapen van de zenuwen hahahaa

    liefs mij
     
  8. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Nou ik nog een keer weer pffff tis al laat zeg. Kan de maar niet is slaap komen. Maar goed moet toch echt proberen. Alleen wil het me maar niet lukken als ik recht op zit voel ik me beter dan als ik lig. Als ik lig ben ik net zo beroerd lijkt wel of mijn hele maag aan het tollen is. En continu last van maagzuur wat een beetje na boven komt.(zo voelt het in iedergeval) Dit is ook is van de latere dagen. En ik moey hoe raar het ook klinkt steeds voor boodschapnummer 2 terwijl ik dit eigen maar om de 6 dagen kan. Heb last van mijn darmen. Hoop echt dat morgen de dokter meer uitsluitsel kan geven. Wil wel weten wat het wel en niet is. Nou ik probeer nog maar weer eens te gaan liggen. En afwachten op morgen.

    Liefs mij
     
  9. Cilla24

    Cilla24 Fanatiek lid

    23 sep 2008
    2.810
    0
    0
    verkoopster
    miss helpt het als je een extra kussen neerlegt of je kussen schuin zeg zodat je hoger ligt met je hoofd.

    dat probleem met de pil heb ik ook gehad, ik was op een gegeven moment ongestelt als ik de pil slikte en in de stopweek niet, t is wel balen want je kan ook geen andere anticonseptie gebruiken met hormonen. ik wil hierna het koperspiraal proberen.

    hoelang ben je nu overtijd? want een cyclus van 23 dgn is wel kort natuurlijk, miss heb je nu een langere, heb je wel een eisprong gehad?
     
  10. Marije1980

    Marije1980 Fanatiek lid

    14 mrt 2007
    3.785
    15
    38
    Twente
    Die onzekerheid is inderdaad verschrikkelijk. Ik hoop dat de huisarts je goed kan helpen. En dat je niet kunt slapen kan ook door de zenuwen komen. Elk "kwaaltje" kun je wel linken aan zwangerschap en aan wat anders. Dit is niet gemeen bedoeld hoor, maar het is iets waar ik zelf ook steeds tegen aan loop. Je voelt zoveel en het kan alle kanten op. Best vervelend, zo'n vrouwenlichaam! ;)

    Nou, ik duim voor duidelijkheid voor je vandaag!
     
  11. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Ehm... Mijn cyclus is constant heb dit nagekeken in mijn agenda. Ik heb dit netjes elke maand genoteerd. Niet dat ik echt probeer om zwanger te raken. Maar omdat ik steeds met de pil zo onregelmatig was. En het is nu al anderhalf jaar stabiel. Maar hoop inderdaad dat de dokter me wat meer kan zeggen.

    En inderdaad alles wat je voelt link ik deels bewust en deels onbewust met een mogelijke zwangerschap. Maar met dat plassen dacht ik ook wel weer aan een blaasontsteking. Maar op internet lees je ook zoveel dat je wel gaat denken zou het dan toch.... Begrijp me niet verkeerd maar omdat we er niet zo mee bezig zijn heb ik ook niet alles proberen na te tellen enzo. Maar toen ik dat weekend niet ongesteld werd en omdat ik normaal 3 dagen al pijn begin te krijgen voor mijn ongi. Had ik zo iets van heeey zou het dan toch. En dan ga je het nalezen op internet en dan lees je zoveel van aaah zou het dan toch.

    Maar goed om 4 uur na de ha. heen en dan zien we wel verder tjonge wat duurt al het wachten een eeuwigheid hahahaa. Echt respect voor de vrouwen die het heel graag willen en die ook steeds moeten wachten.

    Nou julie horen het vanavond wel!

    Liefs mij
     
  12. Alita

    Alita Niet meer actief

  13. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Nou vandaag geen zekerheid gekregen van de ha. Ik zou vandaag urine brengen ochtend uiteraard. Maar omdat ik de afspraak pas om 4 uur had. Vondt de ha ook apart maar dit werdt me toch echt gevraagd. Maar goed na wat aandringen doe ik morgen een uitgebreide urine test. En een bloedonderzoek. Daar krijg ik de uitslag van op donderdag. Dus weer even wachten. En mocht deze negatief uitslaan dan weten we ook waar we aantoe zijn. Het valt me wel op dat mijn mannetje zich er meer op verheugd nu na alles testjes zo negatief zijn maar mijn klachten aanblijven. Elke x als ik na de wc ben geweest vraagt hij heel bezorgt.... Toch niet ongi he hahahaha. Maar goed nog 2 dagen wachten. Zodra ik wat meer weet vertel ik het wel. Heb trouwens wel een hele harde onderbuik maar dan echt net boven de schaamstreek. Wat kan dit zijn.

    Liefs mij
     
  14. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Maar laten we het ook ff leuk positief houden nog. Als het inderdaad positief is ben of zou ik vandaag precies 5 weken zwanger zijn van een klein wonder :)
     
  15. Alita

    Alita Niet meer actief

    dan kan je morgen ook al testen met een test want dan zou deze positief moeten zijn als je 5 weken zwanger zou zijn!!

    Ik ben benieuwd!!
     
  16. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Nou we zijn terug van de dokter. Bloed geprikt, en urine afgegeven. Nu zou ik donderdag de uitslag krijgen. Maar na even gevraagd te hebben. Kan ik ook morgen tussen 9 en 12 ook bellen, waarschijnlijk is het dan ook al binnen. Denk het wel want een urine test mag toch nooit zo lang op zich laten wachten. Toch....... Maar goed weer afwachten. Ben in staat om vandaag zelf ook nog een test te doen. Maar ik probeer rustig af te wachten. En wat leuks te gaan doen. Maar wat. Ik kan alleen maar hier aan denken. Dusss.....

    Liefs mij
     
  17. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
    Spannend hoor. Je kunt altijd zelf testen. Mij stelt dat altijd gerust. Ook als ik weet dat ik niet zwanger ben. Anders maak ik mezelf altijd een beetje kierewiet .. Dus dat test ik 1 a 2 dagen voor nod. Tot nu toe elke keer negatief, dus dan weet ik dat ik tampony's in mijn tas moet doen. Succes !
     
  18. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Nou hier zijn we weer. Vandaag kon ik proberen om te bellen voor de uitslagen..... Helaas ze waren nog niet binnen. Morgen nog maar even bellen. En ik durf niet meer te testen. Ben bang voor de uitslag. Dus wacht ik nagelbijtend op morgen. Maar heb besloten voor mezelf mocht het niet zo zijn en ik wordt maar niet ongesteld dan test ik over 4 weken van morgen nog maar eens. Maar laat ik eerst morgen maar even afwachten.

    Liefs mij
     
  19. Alita

    Alita Niet meer actief

    spannend.....maar testen over 4 weken heeft weinig zin meid....je zult deze week ergens toch wel positief moeten testen en anders ben je helaas niet zwanger...over 4 weken zit je alweer aan een nieuwe cyclus...

    Succes hoor!!
     
  20. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Ja, ik weet dat er dan weer een nieuwe cyclus is. Maar als ik dan nog steeds niet ongesteld ben geweest wil ik het opnieuw testen. Mits ik niet eerder ongesteld wordt. Dus maar we wachten af. Hoop echt dat het zo is. Ben al helemaal aan het denken hoe ik het de familie ga vertellen echt te erg hahaha.maar morgen laat ik het weten om half 9 mag ik bellen. Pffff nog maar 14 uur wachten. Pffff

    liefs mij
     

Deel Deze Pagina