Ik ben op dit moment niet (meer) zwanger maar heb altijd een medische indicatie vanwege: - HELLP syndroom - Prematuur bevallen - Dysmatuur kind - Herhaalde miskramen En medische echo's door gyn vanwege schisis bij mijn dochtertje. Dus na elke posi test sta ik gezellig bij de high risk poli. Wel een fijn idee hoor, ik word tenminste goed begeleid en heb minder risico op overlijden van mezelf en mijn baby.
Veel mensen met een medische indicatie!! Ik lees dat veel mensen moeten spuiten tijdens de zwangerschap! Maar hebben jullie eerst ook de spuiten gebruikt voor de zwangerschap?? Ik moet vanaf week 16 beginnen..
Ik heb niet hoeven spuiten voor mijn zwangerschap. Ik heb een stollingsafwijking waarbij ik een vergrote kans op trombose heb als ik de pil slik en zwanger ben. Dan komen er bepaalde hormonen in mijn lichaam waar ik dus trombose van kan krijgen. Zolang ik dus de pil maar niet gebruik (of andere hormoonhoudende anticonceptie gebruik) en niet zwanger bent, is er voor mij niets aan de hand. Zodoende hoefde ik dus voor mijn zwangerschap niet te spuiten. Ik heb in het verleden wel structureel bloedverdunners geslikt en ook weleens moeten spuiten als ik bepaalde onderzoeken had, maar nu hoeft het gelukkig niet meer structureel.