Hoi allemaal! Hier een hele korte in de baas z'n tijd! Las iets over een goeie echo: gefeliciteeeerd! En meiden die morgen hun echo hebben, veel plezier! Ben heeeel erg moe en voel me niet helemaal tip top. Vanmorgen waren er vertraagde treinen etc, waardoor mijn trein echt stamp- en stampvol zat. Ik kreeg het helemaal benauwd, net of ik ging flauwvallen. Heel naar! Gelukkig kwam er net een zitplaats vrij (wel 1e klas, maarja) en kon ik neerploffen en kleine slokjes water drinken trodat m'n hadnen stopten met shaken en ik weer door kon aan m'n sudoku, hihi. Toen ik eenmaal buiten liep, ging het wel weer. Misschien ga ik vandaag wel iets eerder naar huis. Heb net bijgelezen, (ff chillmoment na een hele ochtend sjouwen met een collega) maar weet haast niks meer van wat ik gelezen heb. Voel em ook nogal misselijk nu, dus ik stop weer even met typen. Hopelijk ben ik in m'n volgende bericht mezelf weer een beetje Doeg!
Ik was eens benieuwd he... Ik ben dan nu 10 weken zwanger Ben je dan al in omvang aan het groeien? Ik ben erg stevig en heb aardig wat buikvet. Ik heb vorige maand een centimeter gekocht omdat ik voormezelf dan het idee had het meer in de gaten te kunnen houden, omdat je het bij mij minder snel zou zien dat ik groei. Maar ik had van het weekend het idee dat mn buik wat steviger en ronder werd en ben eens gaan meten. Ik ben in onderbuik omvang 3 cm ronder als vorige maand rond deze tijd. Kan dat al?
denk het wel, je baarmoeder komt rond deze tijd boven het schaambot uit dus je kan daaronder wat meer bol zijn zeg maar. maar 3 cm?? geen idee
Troetelbeertje, hier nooit een bedzeiltje gehad, is weer niet zo veilig met ademhalen als ze erop komen te liggen volgens mij. En nee ze zijn niet voor het hele bed maar alleen over de plek waar de billen liggen, overdwars dus. Melkcontainertjes zijn voor poedermelk. Volgens mij zijn flesjes altijd handig om te hebben, je weet maar nooit maar ik ben erg van de BPA vrije flesjes (de soort fles die prettig is voor jou en je kind weet je helaas pas nadat je ze geprobeerd hebt, wij hebben veel soorten versleten...) als je wil weten wat BPA is: BornFree Je kan het ook in google opzoeken of Wikipedia. De stof is in babyproducten verboden in Canada en tegenwoordig ook Frankrijk... Senna, ik zou in ieder geval een flesje in huis halen, melkpoeder niet perse. Meimamma, ja je buik zet uit al maar dat komt door je darmen hoofdzakelijk
haha ja lekker is dat hè. Ik heb het wel gedaan, gewoon voor de "sécurité" . Begin eerst gewoon met 1 flesje en 1 pak voeding. Ten eerste weet je niet of je BV aanslaat of je wel/niet mag/kunt borstvoeden (bijvoorbeeld bij ziekte oid of zeer prematuurtjes oid) In de meeste "dozen" zit wel een fles en/of speen verpakt (ik had er volgens mij twee gekregen) en ben later overgestapt op Avent flessen omdat onze dochter het daar beter op deed. Ik heb een dubbele Medela Swing (electrisch) super ding!!!! Mbt bakjes voor melkpoeder, die kun je nu alvast kopen, maar kan ook later nog en ach zo duur zijn die dingen ook niet. Voor het invriezen worden die zakjes geloof ik wel geadviseerd. Ik heb ze niet gebruikt. Senna999's vraag.... zie net hier boven Het zijn nu nog vooral je darmen die "opspelen", die maken dat je buik al dikker is/lijkt, maar het is nog niet echt van je baarmoeder. Die zit nl de eerste 13 weken nog verstopt achter je schaambeen. Wel sla je al snel extra vet/vocht op als voorbereiding op je zwangerschap en de eventuele borstvoeding. *****Zo vraagbaakstandje weer uit****
Hè bah, ik heb ruzie met de scan functie op het werk... hoop dat het zo lukt Blegh... nee dus... Even via via wat navragen en dan hoop ik dat met een minuutje of vijf dan eindelijk mn echo kan laten zien!
ff een vraagje. ik heb last van hoofdpijn, duizeligheid en mijn oren suizen. iemand een idee wat het kan zijn?
@ Meimamma; wij doen geen nekplooimeting. We legden het uit aan de VK en ze begreep onze standpunten. Ik ben suuuuuperjong dus dan is de nekplooimeting niet echt ehm kan nu dus niet op dat woord komen.. Niet zo precies bedoel ik ( maar dan een ander woord.. Heel fijn die dementie!!) En de kans dat ze het 'mis' hebben is op mijn leeftijd ook groot, waarnaast de kans dat een kindje met het syndroom van down oid voorkomt, weer heel klein is op mijn leeftijd.. Snappie het nog? @ Monika; volgens mij is het niks ernstigs, ik heb ook meermalen gehad. Even goed rust nemen, effe gaan zitten wat drinken+ eten. Het kan ook dat je iets gegeten hebt waardoor je oren gaan suizen zei mijn vk! Zwangere lichamen zijn raaaaar
Even een collega ingeschakeld.... Dit is de echo van vorige week, toen was ik 12 weken en 5 dagen ver. Inwendige echo, vandaar het mooie beeld.
Wij doen ook geen nekplooimeting. Ook wel een beetje omdat we nog jong zijn enzo. En ja het is nog steeds alleen maar een kans op, dus ja dat wil helemaal niets zeggen. Dus wij doen het niet.
Nekplooimeting Wij hebben het dus nu voor de tweede keer gedaan. Mede vanwege mijn leeftijd. (zie ook de echo hierboven)
Het kan hormonaal zijn, maar ook je bloeddruk is normaliter wat lager tijdens de zwangerschap. Dit kan je duizeligheid verklaren. Maar ja... het kan ook een verkoudheid zijn (oorsuizingen)