Bij mij was ie positief en ook daarna alleen maar positief getest en nu een dikke toeter dusse....t is niet altijd vals alarm hoor!!
Echo was goed. 8 november weer een echo want ze dachten een tweede hartslag te zien maar kregen die niet te pakken.
Spannend joh!! Jullie hebben nu in ieder geval 1 hartje gezien! En misschien zelfs een 2e. Echt heul erg spannend
Oeh 2 hartjes Ennu nog geen bloed hier Daarnaast dezelfde ding als met de zwangerschap van mijn zoon Ik ben een koukleum in het extreme Maar nu zo warm als wat Ow en nog een paar dingen Veel meer plassen Meer trek Ik ben zo benieuwd!! Wou al testen bestellen online,maar hubbie zegt Wacht nou De 29ste gaan we testen
Spannend!!!! Ik hoop dat er de 29ste 2 hele dikke strepen staan! Was bij mij trouwens ook een kwaal, ik had het ook zo warm
Ik zou het wel leuk vinden na alles wat we meegemaakt hebben. Een goedmakertje van God so to speak En er is 1 hartje vastgesteld en een tweede twijfelachtig. Laten we hopen dat er minstens 1 gezond kindje uit mag resulteren!
@strepen meiden, gefeliciteerd en geniet er van... @lynn, wow gaaf zeg... Inderdaad een goedmakertje van God, het zou wel een mooi kadootje zijn dan...
Meid je mag gerust zeggen dat ze ook vals positief kunnen aangeven maar de opmerking die jij maakte was niet echt op zijn plaats... De test is duidelijk positief, geen twijfel mogelijk en dan kom jij aanzetten met: "Ik wil je niet feliciteren want die testen geven vaak vals positief aan." Zeg dan niks hmkay?
WOW LYN... wat geweldig zeg.. GEFELICITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERD... en dat zou wat zijn zeg.. 2 stuks.. heul spannend.. ehct Superrr WHITE...echt spannend meid.. ben heel benieuwd de 29e... ik duim voor twee strepen!!!
Goedemorgen! Hier een mijlpaal voor mijzelf gehaald!! Joey roept steeds: Mama baby in buik he! Broertje! Ale nieuwe zwangeren, gefeliciteerd! Komt allen naar Juli!!!
Whaw Lynnami ik hoop dat je bij de volgende echo een 2e hartje ziet kloppen.. spannend fijn dat jullie alvast 1 kloppend hartje hebben gezien Alle nieuwe zwangeren GEELICITEERD geniet er van Lydia ik zou voor de zekerheid toch een testje doen (jou temp is zo hoog, dat het toch lijkt of je een eisprong hebt gehad) Je had toch al ongi moeten zijn door de provera??? ik denk dat je zwanger kunt zijn
Ben nu 1 dag overtijd en voel ook nog niets aankomen. CB digitaal zegt 'niet zwanger', maar KV blijft lijntjes geven, vandaag zelfde als gisteren. Op de foto zie je de onderste iets rozer, dat komt omdat die nog niet droog is. De oudere testen zijn geen van allen veranderd na de afleestijd. Ik neem toch aan dat wanneer ik zwanger was, het lijntje donkerder moet worden. Optie is dat het mis gegaan is 1 dag voor NOD [24e], maar als het lijntje zo snel in intensiteit afneemt als tussen 24 en 25, dan had er vandaag toch niets meer moeten staan? Of zjin die KV testen nu echt zo onbetrouwbaar als wel gezegd wordt? Ik sta voor een raadsel iemand hier ervaring mee? Bekijk bijlage 103575
ik hoop nog niet genoeg hcg ............maar het lijkt alsof je testjes lichter worden ............hopelijk snel duidelijkheid
@Assje had je de CB test met weken indicator? Want die zonder indicator heeft veel HCG nodig en kan dus nog niet zwanger aangeven als je dat wel bent. Je bent nog erg vroeg dus denk dat het alle kanten uit kan gaan. Hopelijk heb je snel een duidelijk positieve test!
Dat klopt, zie mijn tekst. Twee dagen geleden was hij duidelijk positief, nadat de dag ervoor een heel vaag, net zichtbaar lijntje verschenen was. Daarom had ik voor de zekerheid nog eentje gedaan. Gisteren was hij echter ietsje lichter dan die van twee dagen geleden. Vandaag is hetzelfde als gisteren, alleen op de foto zijn de bovenste drie al droog [en dus paars] en de onderste nog niet [roze], dus kan de laatste iets lichter lijken. In het echt is dit niet zo. De bovenste twee zijn uit hetzelfde pak en de onderste twee ook uit hetzelfde pak. Nee, zonder weken, ik weet namelijk precies wanneer mijn eisprong was dus dat vond ik niet nodig. Ik weet dat die in ieder geval 2x zoveel hCG nodig hebben als de KV testen. Daarom wacht ik eerst maar een paar dagen, word ik niet ongi dan test ik tegen het weekend wel weer.