Hoop dat je meisje zich snel beter voelt. Hier leuk nieuws, weet niet of je het al gelezen had maar ik ben bijna 7 weken zwanger. Iets sneller dan de planning, maar ook dit wondertje is vanharte welkom.
esmee wil der groenten en fruit hap de laatste week ineens niet meer of maar een paar hapjes........ zal wel met sprong te maken hebben denk ik!
Met Marien gaat het wel wat beter, geen koorts meer, wel verhoging de hele dag. Hij is ook iets vrolijker (met de nadruk op IETS ) Bedankt! Natas klote is dat, ik heb geen idee, denk dat het wel overgaat. Maar ik let er altijd op dat Marien niet aan Banjer zijn vacht trekt... Dan krijg je ook zulke perikelen hier namelijk.. tis echt gewoon opletten met doggies en beebs helaas...
Sterreke klopt helemaal onze beebs zijn ook zo snel he voor je het door hebt trekken ze de haren uit het vel van onze lieve hondjes
Ja en ze was me heel dankbaar en overlaadde me met complimentjes! I LOVE EMMEN!! ik ga naar huis, ben klaar. beterschapjes voor sara en marien!
Hier alles oke hoor, op de opkomende hormonen na dan Was heeeeel even vergeten hoe het was om misselijk te zijn, maar mijn geheugen was gauw opgefrist. Verder pijnlijke (.)(.),sterf van de jeuk en kan de hele dag wel gapen.
Ingeltje jjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Emmen Rulezzz Sur oohh dat misselijk zijn dat vond ik zo hels tot week 20 aan toe kotsen kotsen Kwamen ze ook nog met die stomme emesafenen vanad 14 week heb ik van die sea bandjes gebruikt dat hielp ook nog
Zo onze kleine meid heeft net een grote bak soep op 1 1/2 grote soeplepel en een schaaltje campina vlaflip. Dus die is lekker volgetankt en kan om 18.00 uur haar luikjes gaan sluiten,haha.
Die misselijkheid is nu de hele dag door, en dan gaat het zover dat ik net niet ga kotsen, maar dat laat denk ik ook niet lang meer op zich wachten. emesafene dat hielp bij mij voor geen ene meter, en het liefst gebruik ik ook niets, of ik moet met echt heel hondsberoerd gaan voelen.
O en onze meid kan weer een woordje aan haar lijst je toevoegen. Gisteravond zei ze een paar keer OPA. Ze zegt nu: eten ja nee baba (papa in het turks) oke feyza en OPA
vraagje: ik koop die groente potjes van 250gram. en geef charlotte 125gram per keer dus halveer de potjes> Vanaf wanneeer kun je zown volledig potje geven?
Eeeehhha jaa Feyza eet al een goede maand grote potjes als ik ze heb, ze eet eigenlijk bijna altijd met ons mee (vanaf dat ze 10 weken was)en nu schrik niet eet ze net zo veel als de andere 2 meiden Denk dat ge het gewoon eens uit moet proberen hoeveel ze eet, als ze genoeg heeft merk je dat gauw genoeg, dan houden ze over het algemeen hun mond stijf dicht of spugen of in Feyza's geval, blaast ze het eruit. Weet niet of je er nog melk naast geeft, ik doe dat niet, heb een melk voeding laten vallen voor de avond maaltijd.
We geven het tussen 2 voedingen door. Jjeetje wat at jullie kleine al vroeg mee. Ik vind het nu soms dood eng bang dat ze stikt ofzo.
@ natas: gewoon kijken hoeveel ze lust is de enigste optie denk ik! @ sur: vervelend hoor dat je misseljik bent! hoop dat het verder wel beter gaat met deze zwangerschap!
ja das idd wel erg vlot dat ze met de pot mee eet zeg!!! kon ze dat wel verdragen dan? darmen zijn toch dan helemaal niet op vast voedsel ingesteld?
Wat ik tot nu toe weet is dat ik met 15 weken weer moet gaan spuiten elke week tot week 36. Dus zit vaak in zh voor echo's en prikken. 8 november eerste echo.
Sureyya was ook 10 weken, wou ineens geen melk meer, ging overal op zitten kauwen, keek het eten uit je mond, zat er gewoon bij te kwijlen. Tot nu toe hebben ze nog nooit 1 krampje gehad. Ben natuurlijk heel voorzichtig aan begonnen, een paar hapjes een paar uurtjes wachten of er een reactie kwam, weer een paar hapjes en zo bouw je het uit, en steeds als je iets nieuws aanbied beginnen met een paar hapjes en kijken of er een reactie volgt, zo niet kan je verder gaan. Vanavond had ze rode linzensoep met aardappel erdoor, nou het kon haar niet snel genoeg gaan, haha.