November 2010 mama's - Deel 3 - after crash

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door wendy2010, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    8 dec 2006
    6.488
    1
    0
    Moeders: Ik heb nooit overwogen om een moeder of schoonmoeder bij de bevalling te hebben. Ik heb een supergoede band met mijn moeder, maar dit wilde ik samen met mijn man doen.

    Net even wezen shoppen. Heerlijk om weer even weg geweest te zijn. Ik heb natuurlijk weken rust moeten houden en vorige week de bevalling. Fijn om weer iets gedaan te hebben.

    @Wendy: Jeetje zeg... nog steeds weeen? Pff...

    Oh, ik hoor Luuk. Ik ga er naar toe.
     
  2. peertje

    peertje Fanatiek lid

    20 mrt 2009
    1.671
    0
    0
    vlakbij amsterdam
    wendy: ahhh meid nog steeds weeën...................pff aks ze dan ook nog iets deden......ik denk aan je hoor!!!!!!

    over ouders/scoonouders....pff zou helemaal gek worden als ze constant bellen of op de stoep staan....
    wij hebben gebeld een half uur na de geboorte.....thuis gekomen was er nog niemand...mn ouders gingen de kids halen van kdv/bso en die zijn eerst naar boven gekomen om tess te zien...en 10 min later mn ouders naar boven....mn broer kwam een uurtje later met gezin en mn schoonouders pas om 19.00(was om 16.00 thuis) want die hebben t erg druk:(

    luukske: wij hadden met job zn 1e partijtje ok thuis gedaan en hebben we wa=t spellerjes gedaan zoals: wie kan t hoogst op de trampoline springen, westrijdje fietsen, snoep happen in een bak met water, ik had bij de action van die medailles gehaald en dat was de prijs/(uiteindelijk iedereen een medaille) en we hebben hier gegeten (deden t van 10.00-13.00 op een zaterdag) dus broodje met knakworstjes, nog ff spelen en toen naar huis gebracht......
     
  3. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    jaaaa hoor het gaat gewoon door...
    snap er echt niks van..
    heb mn vk gebeld want wil toch ook nog wel ff haar mening horen maar die krijg ik niet te pakken...

    maar gelukkig is het nu wel een stuk minder dan vanochtend en gisteren..... meestal

    pijn in mn (.)(.) is wel erger geworden. zijn ook weer ff flink gegroeid trouwens zeg! allemachtig!
     
  4. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    :) de dochter heeft een 'slag' in haar haren maar echt krullen geen 1 van de 2 maar dat kan nog altijd komen mits de puberteit.
     
  5. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    Ik duim voor je !
     
  6. Coco

    Coco VIP lid

    31 aug 2007
    6.135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    @ Liesje: Fijn dat alles goed was, weer zorgen om niks gemaakt. En pielefoto, hoe verzin je het, haha..

    @ Luukske: Ehhh, koekhappen, spijkerpoepen, zakdoekje leggen, stoelendans, grabbelton of dat soort simpele spelletje waar eventueel een klein prijsje mee te winnen is. En lekker pannenkoeken bakken ofzo.
    Wij gaan regelmatig naar ballorig (binnenspeelplaats) en daar zie ik ook af en toe hele kleine babietjes die lekker liggen te slapen in de wagenbak. Misschien als je het feestje een paar weken uitstelt is dat ook gewoon een optie als je het liever niet thuis hebt.

    Zo, weer terug van een half uurtje wandelen. Honden liggen plat en zoontje zit nu lekker met zn auto's te spelen. Ik ga even een bakkie thee zetten en even uitrusten.
     
  7. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    :D die mannen ,ben blij dat alles in orde was!

    Ivm.kruidvat ben hier in een andere gemeente geweest en daar hadden ze ook nog voldoende van alles liggen.
    Was zo blij ermee ,ventje zei zelf oh ja dat had je niet moeten laten liggen in de winkel.
    1 wasmachine steekt in en erna wordt hij gewassen.
     
  8. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    uhm ja zal wel weer iets vanuit twente zijn...een piemel noemen ze ook wel piele
    nou ja een foto van het piemeltje is dus een piele foto :D
     
  9. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    Een halloweenfeestje ,vraag de ouders of hun kindje verkleed komt ,
    kun je soep serveren met balletjes in de vorm van spinnen je steekt er spagettistengetjes door en pannekoekenfestijn?

    Meestal knutselen de kindjes dan iets rond halloween ,zeg maar vanalles uitknippen ,iets op dvd zien van halloween ,...:)
     
  10. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    Mmm hier komt de 3e baby ook rond het tijdstip dat
    petekind verjaard
    mijn vader
    mijn oma
    mijn zoon

    dus ik heb zowieso geen keuze van nietes alles kan dus zeer goed gebeuren hier
     
  11. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    tja mij maakt het niet uit daarom ;)
     
  12. Fem

    Fem VIP lid

    28 dec 2006
    5.292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    Hier hebben we ook pielefoto's hoor ;) hihi.....

    Mbt feestje; ik zat ook aan de overdekte speeltuin te denken en dan bij jullie thuis patatjes eten met een ijsje na bijvoorbeeld? Allemaal een klein zakje met een speeltje erin als ze naar huis gaan en klaar..... zoiets.....?

    Thuis zou je een verkleedpartij kunnen houden dat ze een toneelstukje opvoeren bijv. of een film kijken of kleine spelletjes zoals de rest al opperde. Buiten een speurtocht uitzetten en afsluiten met warme chocolademelk, naar het bos toe.. zwemmen. eh...... heb je hier iets aan......????

    Meiden; hoe krijgen jullie het voor elkaar om eerder ingeleid te worden? Ik zit hier bijna te huilen op de bank van frustratie, hoe moet ik er een 9 ponder uit gaan krijgen? Ze willen me gewoon door laten lopen tot 42 weken, ben er erg verdrietig van, heb ook helemaal geen voortekens, niks, nada, noppes, af en toe een steekje maar verder gewoon niks...... :(
     
  13. Fem

    Fem VIP lid

    28 dec 2006
    5.292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    M.b.t. data; onze dochter is van 12-11 en zou het echt balen vinden als ze zo goed als tegerlijkertijd jarig zijn, maarja..... kon ik hem er maar uitkijken.......
     
  14. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    net vk aan de tel gehad....
    ze zegt eigk het zelfde als de gyns... maar geeft daarbij wel aan
    dat als ik eenmaal de 37 wkn heb gehaald en het is nog steeds zo bezig met die weeen dat ze het dan waarschijnlijk toch eerder gaan halen... dat is tenminste haar ervaring met het zh hier.

    duss.... als het ff mee zit gaat het weg en kan ik normaal wachten op de geplande ks....

    zo niet dan misschien volgende week toch verlossing want ben over 2 dgn al 37 weken!
     
  15. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    Zoonlief ook 8)

    hier geen vroegere inleiding zonder complicaties of dergelijke dat niet
    mijn gynecoloog is echt èèn die je echt zegt als je complimenten zou verkopen ofzo.
    Maar de meesten hier hebben toch wel heel wat aan de hand.

    Heb jij iets medisch gezien waardoor je dat wel zou krijgen?

    en het is het hoofdje e ik ken er die idem als jij een 4,5 kg baby hebben eruit geperst zonder scheur of knip ;)
     
  16. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    ik vind dat dat niet mag hoor!

    je zit bijna aan de 40 dus vind het wel tijd voor jou nu
    geen discussie mogelijk! :D
     
  17. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    ik ben ook van 12-11...
     
  18. Fem

    Fem VIP lid

    28 dec 2006
    5.292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    Je hebt gelijk, medisch is er idd niks aan de hand maar ik baal gewoon........ :(
     
  19. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    ik heb er een ruime 8 ponder uitgekregen..gaat helemaal goedkomen meid
     
  20. Fem

    Fem VIP lid

    28 dec 2006
    5.292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    Ik ga me aankleden meiden en hopelijk wordt mijn humeur er wat beter op....

    Sorry! Jullie zijn lief *knuffel*
     

Deel Deze Pagina