dus dan kan ik hem er zo met het verschonen van het bed er maar beter op doen, heb ik dat ook weer gehad komend weekend maar de klossen eronder
oeh dat moet ik ook nog doen, ben nu nog even bezig om de slaapkamer op te ruimen en dan ga ik eens op zoek naar een tas Mannetje zag daar het nut niet zo van in mannen.......
meiden ik heb de gyn even terug gebeld omdat ik het zoveel vond en idd ik heb het verkeerd verstaan het is 2770gr... Pff dat is nog best veel voor nu.. maar goed
Nou Liesje, ga die tas maar pakken. Je man kan het onzin vinden, maar als je prompt naar het ziekenhuis moet en je man moet later spullen komen brengen.... Ik had mijn vluchttas vorige keer voor kort verblijf gepakt omdat ik hoopte thuis te bevallen, maar ik moest toch naar het ziekenhuis en moest daar 4 dagen blijven. Toen kwam man dus met strings aan!
Ja wij hebben er hier ook 2 om zitten, want ik moet (als ik thuis kan bevallen) toch op mijn vriends kantje bevallen.
hihihi mannen weer...je bloedt als een rund en dan willen ze nog in een string hebben had die van mij kunnen zijn
dat staat hier ook in de papieren maar de vorige keer lag ik ook gewoon aan mijn eigen kant en dat zal ik deze keer weer doen
doobie: wat ontzettend lief van je man!!! gaaf hoor! _____ ik kreeg 2 weken geleden trouwens via hyves een berichtje van de bolle buik.. die wilden heel graag een fotoshoot maken met mij als proefmodel. zou me 30 euro kosten. nou heb ik zoiets van 'hoezo moet je betalen als ze je als proefmodel willen???' dus dat heb ik ook gevraagd... normaal kostte de shoot 60 euro en nu omdat het op hun initiatief zou zijn maar 30 en dan wilden ze de foto's op de site zetten (en je zou ze ook meekrijgen, incl bellypaint) heb geantwoord dat ik er toch geen interesse in had. (hebben zelf ook al foto's en bellypaint gedaan dus waarom nog een keer en dan zelfs tegen betaling) ze vonden het jammer want van alle buiken die ze de afgelopen tijd gezien hadden was die vanmij toch wel het 'aller aller aller mooiste' ... schreven ze.. paar dagen later krijg ik weer een berichtje van ze... ze wilden het zo graag dat ze het kosteloos zouden doen.. dat vond ik al interessanter klinken ... ik mail terug dat het me misschien wel wat lijkt dan, hoe het in z'n werk gaat en of mn man dan ook mee kan en op de foto.... krijg ik weer bericht; het zou dan hun bedoeling zijn dat ik alleen kom, en dat ze een 'verassingsreportage' voor de a.s. papa zouden maken.... en HIJ wachte op antwoord en zou DOLGRAAG willen dat ik het zou doen..... raar toch??? heb ff nie geantwoord en na een paar dagen kreeg ik weer een bericht of ik het wil of niet, het zou de volgende dag om 16.00 uur al kunnen (afgelopen zaterdag zou dat dan gweeest zijn) heb geantwoord dat ik geen interesse meer had... ik vond het eerlijk gezegd nogal raar... het was een man, hij wilde het dolgraag (schreef hij letterlijk) en ik moest alleen komen.. sorry maar bedankt..
ik gebruik deze gewoon nog een keer, heeft de vorige keer ook voldaan en dan vind ik het zonde om nu nog wat nieuws te halen ik ga nog even naar boven tot straks
coco: van die strings heb je hier geloof ik al eens eerder verteld toch? moest toen wel lachen en k zei het tegen mn man maar mn man zei dat hij dat wel zou hebben geweten.. dat hij geen strings mee zou hebben genomen... (maar ik twijfel er aan hoor! )
@ Wendy dat is inderdaad vreemd! Ik zou er ook niet op reageren. Ik had vanmorgen trouwens zo raar gedroomd, de baby werd geboren op de wc :S En de verloskundige was er ook niet enzo. Ik heb haar wel opgevangen, maar zo was zo raar!
Ik ben inderdaad ook toegevoegd door die hyvespagina. Ik heb het ook niet gedaan.., ik had er geen goed gevoel bij! Je hebt een goeie keus gemaakt, denk ik! @foto's: ik heb er een paar gezien, maar ze ging nog wat foto's bewerken.. We krijgen ze van het weekend..Ben zooooo nieuwsgierig..
Oh en dan weer effe een domme vraag.. Ik heb nou tig verschillende lijstjes gezien, met wat ik moet meenemen in mijn ziekenhuis-tas (hij is dus nog niet ingepakt) Wat ik nu heb: - 2 rompertjes + 2 kledingsetjes + 2 paar sokjes + 2 mutsjes - ondergoed, pyjama, bigshirt, sokken, pantoffels, kleren, fototoestel Wat mis ik nog?????
Eventueel een extra tandenborstel, haarborstel, elasiekjes voor als je lang haar hebt. Jasje voor de baby.