hallo allemaal... hier vroeg ik me net hetzelfde af... bram slaapt vandaag voor de eerste keer alleen in de middag.. ben ook gewend om in de ochtend te douchen..... Gelukkig is mijn man inde ochtend ook vaak thuis maar toch.... ben benieuwd naar tips hihi
Hey meiden! Jeetje er is veel bijgeschreven zeg! @Quint, wat een mooie naam heeft jullie zoontje! Is je man Nederlands? En gaan jullie nog wel eens terug naar Rusland? Of komt je familie weleens hier? Lijkt me best moeilijk, die afstand! Wonen je ouders wel hier in Nederland? Nog gefeliciteerd met je man! @Bos, nou mijn man is weer niet zo handig met cijfertjes, haha! Daar ben ik weer meer van. We vullen elkaar goed aan, das ook belangrijk he! Oh heel herkenbaar dat doucheprobleem! 's Avonds zou natuurlijk kunnen, maar ik was m'n haar liever niet 's avonds, want dan heb ik de volgende ochtend coupe heks... 's Ochtends sta ik dus regelmatig net iets eerder op dan Jesper. Gisteren was hij alleen vroeger wakker dan verwacht. Ben toch maar gaan douchen. Hij heeft tien minuten in bed flink gehuild. Ben daar wel gemakkelijker in geworden, krijgt ie niks van, laat hem maar even lekker. Hij moet ook leren dat ik er niet meteen kan staan als het hem uitkomt. Vind het zelf ook niet zo handig om midden op de dag te douchen als hij slaapt. We douchen ook nog weleens samen. We hebben een douchebad, met zo'n plat stuk erin. Ik zet Jesper dan is zo'n speciaal zitje, ideaal! Kan ie ook niet achterover kukelen. Jesper gaat meestal rond 18.30 uur in bad, dat is voor mij nog goed te doen. Dan zijn m'n haren tenminste droog voor ik ga slapen, haha! Maar het vaakst dus 's ochtends... Ik vind het niet handig om hem rond te hebben kruipen op de bovenverdieping of op de badkamer als ik aan het douchen ben. Hoewel alles wel kindvriendelijk is, wil ik toch meteen bij hem kunnen staan als er wat is. En daarbij heeft ie nog wel eens de neiging om aan de wc-rolhouder te gaan hangen of in het prullenbakje te gaan zoeken... Haha! @Anneke, op zich zou ik niet zo snel een naam kiezen die op nr. één van meest gekozen namen staat. Vind het ook niet erg als het een populaire naam is, maar ook niet te... Zo vonden we Jesper net wat aparter dan Jasper. We hebben er ook alleen maar leuke reacties op gekregen! @Idm, wat fijn dat jullie vriend helemaal genezen is zeg! Je hoort toch vaker dat het niet goed afloopt dan wel, helaas... Wat een mooie naam, Manon! Dat gillen en krijsen, daar heeft Jesper al een paar maanden 'last' van. Hij heeft ook een tijdje gehad als hij woest was, dat hij met zijn hoofd tegen de grond bonkte. Negeren hielp hier het beste. Sinds kort laat hij soms ook de kortsjes van het brood liggen. Wat ik soms nog weleens doe: beetje extra boter erop en een paar hagelslagjes of vruchtenhageltjes erop, al zijn het er maar twee. Dan smult ie er ineens van! @Gimena, nee hoor, hij heeft zich gelukkig niet bezeerd! Spannend zeg, je NOD. Zolang je nog niet ongi bent, kan het alle kanten op! Hou je ons op de hoogte?
@Flotjse, jammer he, nog maar een slaapje. Ik mis het soms toch wel hoor, iets meer tijd voor mezelf. Moet je mij horen... met de tweede op komst, haha!
denk wel dat me ongie gaat doorbreken me darmen zijn zo bezig en krampen dus wacht netjes op me ongie
@missx: hier ook coupe heks als ik met nat haar naar bed ga en het duurt zo lang voordat het droog is. met net een ragebol dan in de ochtend haha.. hier vanochtend hem ook even laten huilen in bed. hij was moe maar wilde niet slapen ben toch maar snel onder de douche gesprongen inderdaad. @gimena: balen dat je ongi door gaat breken. heb je er altijd erg veel last van?
Meiden, dank jullie wel voor de felicitaties. Vandaag een wat mindere avond door prive dingetjes (niks met het zwanger worden te maken, hoor). Ga zometeen mijn verdriet weg eten MissX familie van mijn man woont in Doesburg (is het bij jou in de buurt?) en Arnhem. En ik mis het slapen van zoonlief heel erg. Nu moet ie de hele dag door beziggehouden worden wat ik wel lastig vind. Ik woon al 10 jaar in NL en ben hier behoorlijk ingeburgerd. Idm, dank je wel voor het compliment maar toch vind ik bepaalde dingen in het Nederlands moelijk. Vooral gebruik maken van lidwoorden vind ik lastig. Omdat die dingen in mijn moedertaal niet bestaan, had ik nooit begrepen waarvoor ze eigenlijk nodig zijn, hihihihi. Mijn man is NL/FR en heeft heel veel naaste familie in Frankrijk wonen. En mijn hele familie (inclusief ouders) woont in Rusland. Het is voor ons en voor hun niet gemakkelijk en maakt me af en toe wel verdrietig. Als het goed is, gaan wij in november daarheen. Mijn moeder komt met enige regelmaat deze kant op, de rest van de familie niet. Gimena, balen van je ongi maar er is niks aan te doen. Veel succes in de volgende ronde!
nog niet ongesteld krampen zijn weer weg! heel veel last van me onderrug. had ik ook toe ik zwanger was van sophie. maar toen had ik vanf me ei sprong ongesteldheid krampen en dat heb ik nu niet. ja nu wel maja kan ook echt me ongie zijn natuurlijk
Over het douchen: ik doe dat het liefst als Ronja nog niet wakker is, dus ik sta eerder op dan zij. Als ze wel wakker is, neem ik haar mee. En over Jesper: ik vind dat sowieso leuker ook dan Jasper. Aparter inderdaad, maar ook wat stoerder!
maar ik ben niet zo'n ochtendmens en kan slecht uit mijn bed komen. eerder opstaan om te douchen is dus niks voor mij haha. dan lig ik in bed en denk nou daag dan ga ik vanavond wel hihi. @gimena: spannend. is je cyclus erg regelmatig normaal? misschien laat ei gehad en toch nog te vroeg getest? @quint: wat vervelend die prive problemen. sterkte ermee
oh vergeet ik te vertellen over mezelf. vanochtend nog een testje gedaan en weer helemaal negatief. wel fijn dat kan ik dus gaan starten met ovulatietesten dan weet ik zeker dat er geen hcg meer in mijn lijf zit en dat de testen daar niet door worden beinvloed. van het weekend gaat de klok terug toch? zien jullie er tegen op?
normaal had ik een nette cyclus 28 en dan ook netjes ong maar niet is het echt een ramp :S ik heb deze ronde niet getempt omdat ik dat ding kwijt ben. als ik zaterdag nog niet ong ben doe ik een testje
@Bos: ik heb nooit zo'n last van het uur, dat maakt niet uit. Wel fijn dat je lichaam nu weer helemaal normaal is. Dan kun je weer echt gaan proberen. Hoe voel je je nu verder? @Gimena: het blijft toch nog even spannend he?
@anneke en gimena: hihi bedoel eigenlijk of jullie bang zijn dat het ritme van de kinderen niet in de war word gegooid. heb er zelf ook nooit zo'n last van van het uur. @anneke: ben blij dat het vloeien voorbij is. ga zo ff ovulatie testen doen kijken wat die aangeeft. verder voel ik me wel prima. hoop gewoon dat het snel weer raak is. toen ik nog vloeide werd ik er steeds aan herrinnerd dat is nu minder gelukkig.
Oh voor de kids... ik denk dat het wel wat mee valt bij Ronja... vorige keer merkten we het wel een beetje, maar niet heel erg. Wel fijn dat je je weer beter voelt!
Goedemorgen!! Lekker vrije dag vandaag! Straks even naar een babyzaak om een cadeautje te halen, vanavond op kraambezoek. De vriendin van een neef van m'n vriend is bevallen van een jongetje! Hoop dat we 'em nog even zien! Ik zie er best tegenop dat de klok wordt verzet. Niet voor mezelf, maar vanwege het ritme van Jesper. Hij werd de laatste tijd pas tussen half 8 en 8 uur wakker, soms zelfs later. Maar de laatste week elke dag rond 7.10 uur al!! We hebben hem de laatste avonden al zo'n half uur tot drie kwartier later naar bed gedaan, om hem vast een beetje te laten wennen aan straks, maar dat helpt niets. Dus ik zie het al helemaal zitten: vanaf zondag elke ochtend om 6.15 uur wakker.... Nou moet ik wel zeggen dat Jesper nu hij telkens zo vroeg wakker is, toch vaak weer even twee slaapjes doet. Dat kan natuurlijk ook een verklaring zijn voor het vroegere wakker worden 's ochtends. Maar het is zo moeilijk te rekken vanaf 7 uur tot 12 uur 's middags, tot hij naar bed kan. Als ik hem eerder dan 12 uur in bed leg, dan is ie al zo vroeg wakker dat het weer niet te doen is tot 19.00 uur 's avonds... Oh oh lastig soms he... Haha! Maar komt vast wel goed. @Gimena, het is echt spannend bij jou!! Dat je kunt wachten tot zaterdag zeg, knap!! @Anneke, dank je! Ik vind Jesper ook een hele stoere naam, hihi! @Bos, oh dat herken ik wel hoor. Ik kan ook heeeeeel moeilijk m'n bed uit komen!! Liefst lig ik er elke dag tot 10.00 uur in, haha! Wat fijn dat je nu echt een nieuwe start kunt maken zeg. Hoop zo voor jullie dat het weer snel raak is! @Quint, gaat het weer een beetje beter met je? Ik kan juist moeilijk eten als ik me ergens zorgen over maak. Als je ergens ove wilt praten, dan kan dat altijd hier hoor! We zullen er voor je zijn. Doesburg, dat ligt hier ongeveer 25 minuutjes rijden vandaag. Leuk plaatsje!! Nou, wij gaan ons aankleden en dan even lekker buiten wandelen met de hond. Denk dat ik de voetenzak maar eens in de buggy maak. Best fris zo 's ochtends! Liefs
@missx ik me vriend heeft me pin pas dus kan ook geen test hallen haha. dus dan moet je we wachten @hier ga stoppen met roken eerst rookte ik zo sigaretjes op 7 dag. heb tegen me vriend gezegd dat hij 3 dagen 2 peuken neer moet leggen. daarna weer 3 dagen 1tje en dan proberen niet aan te komen. me vriend rookt niet dus moet wel goed komen