November 2010 mama's - Deel 3 - after crash

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by wendy2010, Oct 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Fem

    Fem VIP lid

    Dec 28, 2006
    5,292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    BabyProject; Je weet maar nooit, misschien meld uk zich wel vanacht?? :)

    Hier staat er een ovenschotel in, de zin om te koken is ver te zoeken, hahahahahaha
     
  2. peertje

    peertje Fanatiek lid

    Mar 20, 2009
    1,671
    0
    0
    vlakbij amsterdam
    sensee: das waar...ze is nog zoo klein;)
    nou was t maar zo....helaas nog wel pijn....maar met oefeningen en zo min mogelijk de trap op en af moet t goed komen....moet t van de therapeut ff aankijken...als tniet minder wordt dan weer erheen!

    miza: zet m op meid........

    babyproject: sterkte meid....nog fff!!!!!
     
  3. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    Jan 30, 2009
    3,322
    0
    0
    Limburg, België
    Hallootjes, schoonmoeder en -vader zijn net vertrokken, ben helemaal pompaf...
    Benedenverdieping is weer netjes, maar theeft veel moeite gekost!

    Fem hier restjes ovenschotel van gisteren en soep die ik in de diepvries had!
    Maar ik vind een ovenschotel ook werk hoor! Gehakt bakken, groentjes koken-stoven, purree... Of hoe maak jij het dan?
     
  4. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    Jan 30, 2009
    3,322
    0
    0
    Limburg, België
    Miza, wordt spannend he! duim voor je!

    Wat bedoelen jullie eigenlijk met toucheren? gyn heeft dinsdag wel gevoeld naar opening en zo, maar meer niet denk ik?

    Lilalientje veel shopping-plezier, maar niet te moe maken he!
     
  5. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    Jan 25, 2010
    4,155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    #4445 wendy2010, Oct 28, 2010
    Last edited: Oct 28, 2010
    sensee en luukske: bedankt voor de opheldering over miza... wist het echt niet meer.. :(

    sensee... maar eigenlijk he.. is het bij jou danniet een beetje laat dat ze die ks gaan plannen??? en ik sluit me helemaal bij jou aan hoor! niet te veel doen want nu hebben we een reden/excuus om het niet te hoeven doen... straks moet het gewoon maar weer en zou je willen dat je er onderuit kon.. ;)

    coco... tot morgen en jij ook een fijne avond!

    kitty.. bak ze! tot morgen... :)

    irene... wat fijn dat ze je toch wat eerder willen helpen... hoop dat ze het ook echt doen dan... of dat het niet nodig is omdat het vanzelf aan de gang gaat.. ;) dat toucheren ook.. bah:( deed bij mij ook ZOOOOOOO'n PIJN!!! :(:( *knuf*

    lot23... ja.. was wel de bedoeling.. maar kreeg het toch ff heel zwaar in de stad net.. tis ook behoorlijk bezig nu allemaal hierzo.. :(

    peertje.... zeker van genieten! is toch geweldig als je zo jong al kanlaten merken dat je graag bij mama en papa ligt... *zwijmel**

    miza.... geef jij die uptdage's nou nog zelf???? lig je gewoon met te internetten daar..?? ;) ... maareh.. dat gaat niet echt snel dan of zie ik dat verkeerd? succes nog meissie... we denken aan je hoor!!!!

    moedertjeB... allemamagis! jij doet wel erg veel zeg... pas je wel op ??

    liesje76.... 90 jaar... wauw... ! maareh.. ik kan alleen een tip geven over wat beter niet te geven... hihihihihi .. oma van hubbie is in mei 91 geworden en die kreeg een digitaal fotolijstje van de nichten van hubs.. leuk hoor! maar oma snapt dat niet dus dat ding staat nooit aan en als ie aangezet wordt door iemand dan moet hij na de vsite meteen weer uit.... (nou weet ik natuurlijk niet hoe andere oma's dat vinden maar deze iig niet leuk)

    moontje... hier ook zo..! man kan ECHT niet vouwen en dat mag hij dus ook niet meer... kan daar echt niet tegen dat zelfs zoiets als handdoeken niet fatsoenlijk kan.. die liggen als ik het aan hem zou over laten schots en scheef in de kast en dag mag gewoon niet!!!

    luukske... ja jij heb zeker genoeg gedaan! tijd voor rust nu!

    ineke.. toucheren is het voelen of er al ontsluiting is... (voor zover ik weet)

    shoppen... haha iedereen houdt er hier wel van he... zullen we in januari maar met z'n allen naar de solden gaan.. ;) (voor wie in (de buurt van) belgie wonen)

    vandaag shoppen was minimaal maar toch wel leuk .. hihi
    hebben eerst kerstbal voor de kleine gekocht.. voor maar liefst
    0,10 euro!!!!

    duur he?? :D:D:D
    was wel van de collectie van vorig jaar maar dat weet die uk van ons toch niet.. ;)

    ook nog een TE schattig mutsje en nog een mutsje met slofjes en sokjes... en een broekje van noppies.....

    zuuuuuccchhhhttttttt... zo lief allemaal...

    en nog een zak sojacrackers voor vanavond.. jummie!

    ga nu even eten!
    (chili con carne.. jummie! )

    tot vanavond!!!!
     
  6. IreneH

    IreneH Fanatiek lid

    Dec 5, 2007
    1,979
    0
    0
    Omgeving Utrecht
    Ja da's een goeie... Feitelijk is toucheren niet meer dan 'voelen'. Dat was ook helemaal niet pijnlijk. Maar op een gegeven moment wilde ze nog wat verder en sprak over "even aanhaken". :(:( Dat was niet fijn (zacht uitgedrukt). Nou zat ik al op internet te kijken wat nou precies toucheren is en wat strippen is....maar volgens mij was dit ook geen strippen. Dus, moraal van dit verhaal, ik weet het ook niet ;)
     
  7. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    @irene: hoe was het in het ziekenhuis?
    gelukkig gaan ze eerder kijken.. hier niet jammer genoeg ze laten me gewoon tot 42 weken doorlopen :( wel vervelend dat je er nog zo'n last van hebt en dat het zo'n pijn deed:(

    @liesje: je klaagt niet!! iedereen heeft zijn kwaaltjes en daar zijn we toch ook voor.. hoef me man er niet mee lastig tevallen hoor hihihi hij wordt er gek van hij is allang blij dat ik jullie heb hahaha
    en het visje was heerlijk :D

    @ineke: jeeeehhh eindelijk verlof nu lekker genieten!!!
    blijf je nu 7 maandjes thuis? heerlijk zeg
    oh jeej schoenmoeders :D

    @sensee: wat een mooi pakket ben verlieft hihihi wel duur...
    lekker dst je weer de keuring door bent gekomen:D

    @kitty: hahaha jij hebt nog een droger :D ik moet alles op een rekje hangen :( hihihih jam jam wat voor taartje is het geworden? geen appeltaart toch want dan wordt ik heel jaloers.. naja eigenlijk op elke taartje nu denk ik :D

    @wendy: ja dat is ook wel zo als je het opzich niet nodig hebt of niet in geldproblemen komt snap ik het en lekker genieten van die kleine is helemaaaaal niet slecht gedacht nee :D

    @luukske: koeka is onwijs mooi merk ja heb toen mijn zus was bevalllen een boxzak gekocht was toen ook 40 euro maar wel mooie qualiteit! hier ook een zak van maxi cosi heb voor de rest niets eigenlijk..

    @nony: succes met vouwen is het nog wat geworden?

    @moontje: hier oook last van buikpijn hoor en ga niet meer op mijn rug liggen want wordt dan oo keen beetje naar ook niet heel gek denk ik want alles komt is verdrukking.. en net wat je kereltje zegt gewoon niet meer op je rug gaan liggen :D:D:p

    @lila: knuffie voor jou.. niet leuk dat je niet kon slapen door dat bezoekje :(
    ja we hadden het allemaal heel anders in gedachte ik zou lekker stppen met werken en voor de kleine zorgen nu is alles anders en moet ik gewoon blijven werken opzich niet erg hoor ben niet vies van werken maar toch.. en die reacties herken ik me ook goed in bij ons is het zo omdat mijn schoonouders al met pensioen zijn er geen reet tedoen hebben ze baantje voor peet gaan zoeken en dus constant bellen en met krantenknipsels aan komen:x om gek van teworden heel lief hoor maar je wilt toch liever je eigen baantjes uitzoeken
    waarschijnlijk komen er ook meer mensen babbelen omdat de meeste nu toch wel met verlof zijn ondertussen wordt nog druk hier :D
    en ohja de klok gaat weer een uur vooruit.. is het savonds weer eerder donker wel knus kaarsje aan.. krijg al kriebels voor kerst hihi

    @moedertjeb: vind je het gek.. je bent echt een druk bijtje..

    @fem: nestelen klinkt goed :D

    @tas: hier ligt zo goed als alles klaar het zit alleen nog niet in een tas;):)

    @telefoon: hier een samsung galaxy s en een iphone werkt allebij perfect internet ook wel handig hoor als je snachts eens niet kunt slapen kan je zsp checken terwijl je lekker kunt blijven liggen :D

    @parkeren: hier is het een drama in de stad pfff vooral op vrijdag en zaterdag als je boodschappen moet doen.. wij hebben de scoot van mij verkocht en daarvan 2 nieuwe fietsen gekocht met ik een mand ervoor op en peet een grote zwarte krat vrijdags gaan we dan altijd op de fiets boodschappen doen.. en 1 keer in de maand gaan we altijd voor de hele maand frisdrank halen de rest kan dan op de fiets..
    hier in de straat vald het mee maar je moet niet pas om half 7 thuis komen want dan moet je een straat verder pakeren maar dan vald het nog mee qua lopen gelukkig.

    @beddengoed: ik heb gister of eergister:( verdomde dementie ook:D maargoed heb dus ook lekker het beddengoed verschoont had het gewassen met roze robijntje nu ruikt het zo lekker naar bubblegum :D
     
  8. Fem

    Fem VIP lid

    Dec 28, 2006
    5,292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    @ Ineke;
    Ik heb een kant- en klare ovenschotel gehaald :D, lui he ;).

    @ Toucheren;
    Ook geeeeeeeeeeeeeen idee wat het verschil is met strippen (of uberhaupt wat het is, haha), heb er geen ervaring mee moet ik zeggen, nu gaan ze dinsdag bij mij ook 'voelen' is dat dan toucheren.....?

    @ MrsNuke;
    gezond joh, saampjes op de fiets!!! (En gezellig, hier staan ze met een lekke band in de schuur, Femman is te lui geloof ik ;)). Al nieuws van het MB front????

    @ Wendy;
    Ik ga mee naar de solden hoor :D hahahahahaha.

    Hier lekker gegeten, heb nu nergens zin meer in, ondanks dat ik best wat energie heb (waar komt dat toch vandaan?????), nouja, maar ff gebruik van maken he ;) hahaha.
     
  9. grietje 77

    grietje 77 Bekend lid

    Feb 7, 2010
    857
    273
    63
    Female
    Zeg, babbelkonten!;)

    Net terug van bij mama. Daar taart enzo gegeten.

    Nu net thuis in de zetel en ik krijg menstruatiekrampjes + lichte hoofdpijn. Niet zo erg. Wel héél moe!

    Ik ga wel mooi uitdragen tot 40 weken denk ik maar van mij mag het komen hoor...

    Ik heb dit weekend tegen een deur gelopen (stom! dacht dat ik er nog door kon) En nu heb ik een pijnlijk plekje op mijn buik. Elke keer dat ik hoest of lach, doet dat pijn. Precies een blauwe plek maar je ziet niks... wat zouden jullie doen?
     
  10. Fem

    Fem VIP lid

    Dec 28, 2006
    5,292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    Oh lastig Grietje, heb je er erg veel last van? Heb je binnenkort weer een controleafspraak? Als je je erg veel zorgen maakt; zeker de vk bellen, als je uk nog goed voelt zou ik me persoonlijk niet al te druk erover maken...
     
  11. Fem

    Fem VIP lid

    Dec 28, 2006
    5,292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    Npg een paar pagina's en dan gaan we alweer naar een nieuw topic zeg....... hoezo kletsmajoren wij ;)
     
  12. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    @fem: ja gezellie hoor:D hij is druk bezig geweest geen idee waarmee maar hoorde tussendoor zo heb 5 sols gedaan deze week..
    je energie besparen! meschien is het bijna zover:D

    @all: hier veel harde buiken, eigenlijk bijna de heletijd:(

    heb vanmidag de kruidvat leeg geshopt:D
    een blauw ledikantdekentje!
    een blauwe wikkeldeken!
    een slaapzak!
    een ledikantlaken en een matrashoesje zo dat was het ben er helemaal blij mee en het was helemaal niet duur was totaal maar 38 euro kwijt voor alles vald toch best mee?
     
  13. grietje 77

    grietje 77 Bekend lid

    Feb 7, 2010
    857
    273
    63
    Female
    @ Fem: ja, maak me een beetje zorgen maar om daar nu voor te bellen... (ik ben gewoon ook altijd zo lomp hé)
    Ik heb maar een afspraak op 13/11 voor als de baby er dan nog niet is. Alles was goed de vorige afspraak, vandaar. Baby voel ik nog goed bewegen ;).

    @ kruidvat: gisteren geweest, alle babyspulletjes weg! Heel dat schap was leeg!

    Dan maar naar Hema geweest;), nog ledikantje en slaapzakje gekocht ;)
     
  14. Fem

    Fem VIP lid

    Dec 28, 2006
    5,292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    Ohhhh dat is supergoed MrsNuke, ik ga duimen hoor voor hem!!!!

    Grietje, de Hema is ook leuk (ben er zelf vandaag ook geweest :D), als je je niet teveel zorgen maakt dan zou ik persoonlijk denken dat het wel meevalt maargoed, ik ben jou niet (alhoewel ik ook enorm lomp ben trouwens).....
     
  15. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    Jan 25, 2010
    4,155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    wikipedia:


    Inwendig onderzoek (toucheren)
    Wanneer er zich daadwerkelijk vaten voor de baarmoedermond bevinden, kunnen er bij inwendig onderzoek oneffenheden of ribbels waargenomen worden. Er moet dan echter wel enige ontsluiting zijn. Soms kan het pulseren van deze vaten gevoeld worden, maar dit is niet noodzakelijk. Iedere verloskundige zou handmatig moeten controleren op voorliggende vaten voordat de vliezen kunstmatig gebroken worden.

    strippen
    Om te strippen moet de verloskundige een inwendig onderzoek doen en voelen of de baarmoedermond al iets open staat. Vaak heeft men aan het eind van de zwangerschap al iets ontsluiting. Als de baarmoedermond al aan het verweken en verstrijken is en er is 1 cm ontsluiting, dan kan de verloskundige met een vinger de baarmoedermond ingaan en de vliezen losmaken van de wand van de baarmoeder. De vliezen worden alleen losgemaakt van de wand, ze worden dus niet kapot gemaakt. Door dit losmaken wordt de baarmoeder geprikkeld en komt er oxytocine vrij, net voldoende om het lichaam aan te zetten tot de bevalling.
     
  16. Fem

    Fem VIP lid

    Dec 28, 2006
    5,292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    Ah, weer wat geleerd vandaag, thanks Wendy... nu maar hopen dat ze me gaan strippen dus, maar die mazzel zal ik wel niet hebben ;).
     
  17. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    Jan 25, 2010
    4,155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)

    ja zei gisteren nog tegen mn man..nog een dag of 4 hooguit dan moeten we weer een nieuwe openen, omdat we gisteren zo'n 23 pagina's hebben gekletst met z'n allen... maar denk dat het nog maar 1 of hooguit 2 dagen zal duren...




    maareh.. ben ff in bad geweest een uurtje...
    is er nog nieuws van miza of margootje of anderen bij wie het spannend aant worden is???
     
  18. MoedertjeB

    MoedertjeB Actief lid

    Mar 1, 2010
    495
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben vorig jaar met Mas ook 3 keer gestript, maar niks gedaan!

    Ik heb een zenuw klem zitten in mijn been, en het doet zeer! Echt niet normaal, ik zak ook elke keer door mijn been heen.

    Ik zit weer aan een kop frambozenblad thee :)
     
  19. nazli21

    nazli21 VIP lid

    Jul 28, 2006
    7,052
    9
    38
    fulltime mama
    ik schaam me wel hoor.. het matras zag er niet uit, maar nu gelukkig weer wel:D
     
  20. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    Jan 25, 2010
    4,155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    das ook frustrerend als het niks doet?? toch?

    waar was die thee ook al weer goed voor ???
     

Share This Page