Hoeveel geven jullie per week uit aan eten&drinken?

Discussion in 'De lounge' started by Assi, Oct 28, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Assi

    Assi Fanatiek lid

    Mar 2, 2008
    4,519
    46
    48
    Een pak melk kost bij de AH gauw zo een euro.
    bij de LIDL is het volgens mij 55 cent ofzo.
    Scheelt dus best!!:)

    Maar ik ben dus ook zo iemand die iedere dag in de super komt..
    sowieso voor vers volkoren brood. want ik eet graag elke dag vers warm brood.....
    Maar ga dus snel weg met véél meer.
    Want stel je voor dat ik het nodig heb? ;) niet dus!

    Maar vanaf nu ga ik echt bezuinigen!
    vind het gewoon zonde en ik weet dat ik teveel uitgeef. Aangezien ik ook veel weg gooi.
     
  2. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    Jul 4, 2010
    13,212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Ik draai de vraag dan om, wat eet je als je zoveel geld aan boodschappen uit geeft?! Hier eten we bv deze week:
    Fajita wraps, Lasagne, aardappelen-groente-vlees, Rijst met zoetzuur & groenten, zelfgemaakte hamburgers met zelfgesneden friet en salade, en zondag zelfgemaakte soep met tosti's en broodjes met salade's, gebakken ei etc. Tussendoor hebben we elke avond wel wat lekkers, een koek of een stuk chocolade. Is de fruitschaal vol, drinken we 's avonds fris en overdag alleen thee. Het enigste wat we bijna niet kopen voor dat geld is brood ( Want mn man is bakker ) en toetjes ( want die eten we eigenlijk nooit )

    Boodschappen voor deze week waren 66 euro normaal 50 euro maar ik had deze week extra vlees voor in de vriezer, lekkere ijsjes en een hamstervoorraadje voor als we in de kraamweek zitten.
     
  3. draga

    draga Fanatiek lid

    Feb 4, 2010
    1,657
    0
    36
    3 baantjes in de schoonmaak. Eindelijk werk!
    drentse land
    Ik heb het geprobeerd want ik weet dat andere mensen het met veel minder moeten doen.
    Maar verval steeds in mijn oude gedrag.
    Ze zeggen dat je gaat leven naar wat je verdient. We zijn niet rijk ofzo maar we zijn met zijn 2en. Dan gaat het makkelijker.
    Maar wat je zegt eigenlijk gooi ik ook te veel weg zonde.

    Maar weet je wat mijn probleem is vb mijn nichtje van zes komt logeren. Dus naar de winkel snoepjes chips en drinken kopen wat ze lekker vind. Terwijl er al snoep ligt nichtje gaat weg helft ligt er nog.
     
  4. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    May 29, 2008
    20,418
    3,298
    113
    Pak melk bij de AH kost echt geen euro hoor! Volgens mij ligt de prijs qua melk gelijk aan die van de lidl;).

    Wij komen rond met 50 tot 80 euro...en eten gewoon elke dag lekker :).
     
  5. draga

    draga Fanatiek lid

    Feb 4, 2010
    1,657
    0
    36
    3 baantjes in de schoonmaak. Eindelijk werk!
    drentse land
    Eigenlijk alleen veel lekkere dingen en merk cola.
    En ik hou meer van rundvlees dat is al duurder.
    Toastjes filet americain, brood van de bakker vlees van de slager, veel verse groenten. Ik heb geen kinderen maar wel een grote snoepla(koeken, chocola)
    En een chips la met 4 a5 verschillende chips.
    Ik denk 4 verschillende soorten koeken .
    Als ik zo denk is het ook te veel ik ga er echt op letten.
    Warm eten gewoon normaal denk ik paar keer aardappels, pastas, snitsel (slager) en biefstukje.
    Ik hou wel van koken en taarten bakken dus probeer veel kom vaak bij turkse toko's.

    Ik wil trouwens niet beweren dat 50 euro niet haalbaar is wou dat ik het kon
     
  6. mora27

    mora27 VIP lid

    Nov 25, 2009
    6,381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    ik denk ongeveer 150 tot 200... pampers inbegrepen voor 2 kindjes...
     
  7. Dani11

    Dani11 Niet meer actief

    wij doen de boodschappen bij jumbo en zijn gemiddeld 70-75 euro kwijt per week voor 2 volwassenen, baby en 2 honden.
     
  8. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    Jul 4, 2010
    13,212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Ik koop meestal melk bij de Emtee, daar kost een 2 liter fles 1,10. Bij de Lidl kost een liter 55 cent geloof ik, maar ik drink liever die plastic flessen van de emtee. Nu heb ik ze van de AH en is een 2 liter fles 1,40 dus dat scheelt aanzienelijk!

    per WEEK?
     
  9. evamerel1

    evamerel1 Bekend lid

    Aug 4, 2009
    905
    0
    0
    Ik denk rond de 120 euro aan eten en drinken voor 5 personen varieren, waarvan 3 kleine kotertjes.
    Ik haal 3x per week als lunch een lekker broodje of een snack of pita gyros of een surinaams broodje of een broodje falafel of een gevulde aard etc dus dat is al zeker 12,50 pw.
    Voor de rest veel merk spullen. En net koffie van Nespresso besteld voor 72 euro. Daar doen we wel weer een maandje mee.Al met al veel geld maar goed, dat is waar we zelf voor kiezen.
     
  10. Linnie1985

    Linnie1985 Fanatiek lid

    Mar 17, 2010
    3,406
    0
    0
    NULL
    Gouda
    Wij zijn nu tussen de €60,- en de €80,- kwijt per week (incl wasmiddel, toiletpapier e.d.) voor 2 volwassenen. Wij waren eerst ook rustig €100,- kwijt, toen ben ik me er een beetje in gaan verdiepen. Mede dankzij het topic was ook zojuist is genoemd. Ik let nu meer op aanbieding en maak weekmenu's. Dat scheelt enorm! Ik vind zelfs dat we gezonder zijn gaan eten. Eerst haalden we ook makkelijk patat of chinees of bestelden we een pizza. Dat doen we nu bijna niet meer.

    Voorbeeld van een weekmenu (van deze week):

    Donderdag –
    Tortilla wrap met tonijn
    http://www.ah.nl/recepten/recept?id=555276&rq=tonijn&course=hoofdgerecht


    Vrijdag –
    Zoete kip en sugarsnaps uit de wok
    http://www.ah.nl/recepten/recept?id=660128&rq=kipfilet&course=hoofdgerecht&fast=on

    Zaterdag –
    Schoonouders

    Zondag –
    Kip teriyaki met geroerbakte chinese kool
    http://www.ah.nl/recepten/recept?id=580688&rq=chinese+kool&course=hoofdgerecht

    Maandag –
    Bal gehakt, gestoomde wortels, aardappels

    Dinsdag –
    Rijst, kipkerrie, broccoli

    Woensdag –
    Aardappels, kipschnitzel, diepvries groente
     
  11. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    pakje halvolle melk van eigenmerk kost overal 49 cent :) en wij doen meestal bij de c1000 boodschappen
     
  12. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,158
    8,135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Liter melk bij de AH is 49 cent. 2 liter 98 cent. Aldi en Lidl is duurder dan AH Euroshopper.
     
  13. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,158
    8,135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Dan weet ik niet welke melk jij koopt want 2 liter plastic verpakking vam de zuivelhoeve van de AH kost 98 cent hoor...
     
  14. fafa

    fafa Niet meer actief

    respect voor mensen die met 50 euro in de week boodschappen kunnen doen!

    Ik ben vreselijk verwend volgens mij, want hier kosten de wekelijkse boodschappen voor 2 volwassenen toch wel 150 euro.

    Dat is dan wel (bijna) altijd biovlees, en (als ze het in het assortiment hebben) biogroente, maar dan nog, dat verklaart geen 100 euro... Het is ook niet dat wel veel weggooien ofzo, daar kan ik namelijk heel slecht tegen.

    Dus, hoe doen jullie dat???
     
  15. klavertje4

    klavertje4 Bekend lid

    Jun 15, 2009
    788
    5
    18
    NULL
    NULL
    hier 70 euro per week..
    Maar daar zit dan meestal ook verjaardagen, schampoo tandpasta wasmiddel en dat soort kleine dingen. bij dus denk per week zoeen 40 euro aan boodschappen.. Wat over is spaar ik voor uiteten en leuke dingen bios enzo.
     
  16. Female

    Female Niet meer actief

    Wat een goed plan,
    Dat lijkt me een goede motivatie om niet teveel uit te geven aan de boodschappen! :)
     
  17. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    Wij hebben afgelopen woensdag de boodschappen gehaald en was bij de Plus 140 euro kwijt en bij de Lidl 55 euro

    Maar dat is wel een beetje voor zo'n 1.5 tot 2 weken.
    Op zaterdags haal ik altijd vers brood :)
     
  18. mroos

    mroos Niet meer actief

    ik probeer het een beetje te houden op max. een tientje per dag, meestal lukt me dit wel.
     
  19. Esin

    Esin Niet meer actief

    Ik probeer het met 60 euro per week te doen, maar soms ga ik er wel overheen... Man komt vaak ook nog met een extra boodschappentas thuis dus zit dan al vaak tegen de 100 euro aan..

    Voor een gezin van 2 volwassenen en 2 kinderen.
     
  20. Esin

    Esin Niet meer actief


    40 euro voor met zijn 3en?

    Ben wel benieuwd hoe jouw boodschappenlijstje eruitziet.. :D
     

Share This Page