Goede morgen meiden! Weer een spannende dag voor een aantal! @ nicky: heeeeeel bijzonder allemaal... Keep your head up, even if the test is negative...Kan me voorstellen dat je nu wilt weten waaraan en waaraf... Dikke knuf voor jou! @ naliey: succes bij de HA! Ik hoop op een door jullie gewenste actie! @ mamaMO: Alsjeblieft! Ga op roze! Ik duim voor je! @ corrientjuh: Spannend! Ook voor jou fingers crossed! @ ananas: gezellig dat je ook blijft meelezen... Nog leuke plannen voor het weekend?
Ik weet het echt niet meer. Moet van de gyn op de 3e dag van de cyclus bloed prikken, dacht vanochtend te kunnen gaan maar dus niet!
Ohh wat irritant, het is toch je derde dag?!?! Waarom kan het bloedprikken dan niet? Nu zit je al zo in spanning, dan moet de gyn enzo wel even meewerken he!!! Ik hoop voor je dat je snel duidelijkheid krijgt, en natuuuuuuuurlijk het liefst ROZE! Maar mocht dat niet het geval zijn, dan weet je in ieder geval waar je aan toe bent he.
De derde dag van mijn menstruatie. Dacht woensdag ongi te worden, dus geen bloed is geen naald, hahaha!
Hier vanmorgen ook weer getest en wederom negatief.... Laat dan die ongi maar komen dan kunnen we weer verder...haha. Ik heb zondag buikpijn gekregen...een paar dagen en nu ook weer niets....pfff. Dan verwacht je dat het toch door komt zetten, niet waar?! Ik heb de dipstick van zwanger&kids gebruikt, maar wat is/zijn jullie ervaring(en) hiermee?
ik heb die nog nooit gebruikt moon maar wat enorm klote zeg hoeveelste dag zit je nu? was je vorige cyclus 58 dagen?
jah vind het te spannend wil nog ff de dames in de gaten houden! heb een druk weekend alleen maar verjaardagen jij?
Zit vandaag op dag 33. Euh, vorige cyclus was een beetje raar. Had op 18 aug mijn slijmdraad (sorry ) en ik dacht altijd dat dat mijn eisprong was (er zat toen ook een beetje bloed bij dus...) en had wel wat geklust maar niet zo veel. Het was iig wel mogelijk om zwanger te raken. Op 23 en 24 aug een heel klein beetje bloedverlies gehad...echt minimaal en alleen met afvegen. Vervolgens vanaf 27 aug buikpijn gekregen en ik elke keer denken dat ik ongi ging worden. Niet dus pas op 27 sept werd ik het. Dus al met al ruim 4 weken buikpijn gehad....anders dan de afgelopen dagen. Ik heb mijn cyclus aangehouden vanaf 31 juli (laatste keer ongi), dus dan kom ik op 58 dagen uit. Als ik uit zou gaan van 23 aug dan kom ik op een cyclus van 23 en 35 dagen uit. Vandaar dat ik ook een ? erbij gezet heb....hihi. Tja, het blijft lastig, hè!? Je ongi kan om zo veel redenen uitblijven...pfff. Het wordt vandaag weer broekeloeren .
thnx...ik ben geweest...ik moet bloed laten prikken op HCG...en dan weten we volgende week meer... ik heb nu de laagste dosis Clomid gebruikt (jaar geleden ongeveer was dat) die wekte wel me ei op maar ik raakte niet zwanger...dus ik ga vragen voor een hogere dosis...en anders voor andere mogelijkheden... zoiezo wil ik eerder dan Dec een afspraak maken
Vandaag is het dag 33...Hoop dat het geen herhaling gaat worden van de vorige cyclus . Jij bent idd ongi??
Ik heb mijn stoute schoenen aangetrokken en naar de gyn. gebeld. En kreeg gewoon een afspraak voor 19 november. Ga over 2 weken nog wel even naar mijn eigen huisarts, maar ben hier al heel blij mee... Eindelijk die stap, nu alleen 3 weken wachten... Dus hier zit er schot in. Ik hoop dat ik ook iets van clomid ofzo krijg. Naliey fijn dat er bij jou ook naar gekeken wordt. Zie dat jij ook clomid hebt gebruikt. Duurde dat lang voordat ze dat voor schrijven? Bedoel ben je dan weer een half jaar onderzoeken rijker of gaat dat vrij snel als je zien via tempen en ovutesten dat je geen ei hebt?! Hoop dat je snel een iets hogere dosis krijgt en meteen op een enorme roze wol mag zitten!!!!
bij mij duurde het een jaar...we gingen van gyn naar gyn... eerste gyn vond ons te jong...2e gyn stopte met het werk en 3e gyn moest eerst onderzoeken doen door oa tempen...half jaar lang... daarna kreeg ik voor 2 maanden Clomid...en ze hebben een HSG scan gedaan (hopelijk krijg jij die niet) verder is er niks gedaan... ja me vriend is helemaal nagekeken maar daar is alles goed...