Meta wat goed nieuws!!! Heerlijk meid! Natuurlijk blijf je bij de juni mama's Ow ik ben zooooo jaloers op al die dames met al die echo's!! San, had ik nu gezien dat jij ook een angelsound hebt besteld? Lyn, ik weet niet wanneer je de echo hebt vandaag maar hoop snel op mooi nieuws!
Neeeeee Lyn!! Wat erg zeg Meid een hele dikke knuf wat ontzettend rot!!! Hoe kan het dat jullie zo veel pech hebben meid, zo oneerlijk! En natuurlijk wil je de hyves niet meer doen, ik wil het wel overnemen.
Owwwwww lynnami, wat verschrikkelijk!!!!! Vind het zo ontzettend erg voor je. Heel veel sterkte voor nu ongeveer en hele dikke knuffel van mij!
Oh mijn god wat erg!!!!!!! Lyn ik ben er helemaal stil van meid..... Ik had zo gehoopt op goed nieuws.. Heel veel sterkte..
Dames ik heb alles gelezen maar ga even niet reageren. Ik ben echt heel erg misselijk op het moment en heb vandaag een zware dag gehad op mijn werk want ik moest heel veel doen. Ik ga dus even mijn rust nemen. Excuses voor het niet reageren en voor iedereen sterkte en geniet ze tegelijk.. Laten we allemaal maar een gebedje doen voor Lyn..
Oh ja voordat ik het vergeet, Priscilla! Probeer eens na te gaan of je werk uberhaupt wel mag vragen om je afspraken te verzetten. Volgens mij heb je daar namelijk gewoon recht op en maakt het niets uit of je wel of geen vrije dagen hebt.
@hier Ik ga maar eens op bed, vanavond hadden de vrijwilligers van de buurt een spokentocht georganiseerd, en daar ben ik even heen geweest, verveelde me en mijn vriend was er ook En het was wel ff gezellig!!
Super dat alles goed is!! @de combinatie test Die gaan wij niet doen, we hebben het er vanmiddag over gehad met de verloskundige
*breekt in * lieve lyn ! jeetje meid wat kan het leven oneerlijk zijn ik wens je veel strerkte toe !! *breekt uit *
@ momeera ja dat ben ik ook van plan om te gaan doen ga er maandag achteraan bellen want ik ga wel gewoon en ga me ouders ook ff om advies vragen gewoon