Rustig hier.. Beebjes worden ook al rustiger. Hebben natuurlijk al minder ruimte. Je ziet mn buik nu met de dag groeien en de straie helaas ook maar goed, t zij zo en dan zien ze dat ik 3 kids heb gebaard toch? Voor de rest weinig te melden.. Oja wij gaan uit eten vanaaf! met mn zusje en zwager. Hebben jullie broers/zussen? Ik heb een broertje van 23 en een zusje van 28.
Ooooh Patroes! Heerlijk, uit eten! Heb ik ook wel zin in! Zal mijn dinnie zo es smsen misschien wil zij ook wel hihi Als afsluiting van de vakantie! Ik heb 2 broers, eentje van 35, getrouwd met een lieve meid van 29 en een broer van 32 die samen is met de zus van mijn lief (36) en die hebben samen een geweldige twins van 4 jaar alweer!
Hier heel hard moeten lachen. Mijn vriend had me gisterenavond heel duidelijk gezegd dat ik mijn klok juist moest zetten. Belt hij vanmiddag dat hij en de jongens een uur te vroeg aan het zwembad stonden @patroeschka: Ik heb een broer van 26j die samen met zijn vriendin een dochtertje Noa (5 1/2 maand) heeft, broer van 24j getrouwd en 2 dochtertjes Geike (3j) & Lenthe (1j), broer van 20j, broer van 18j, zusje van 16j Dan nog aan mijn moederskant een stiefzus (25j) die samen met haar vriend 2 dochtertjes heeft Benthe (3j) & Sterre (1j) en een stiefbroer van 24j. Dan een halfbroertje (14j) en halfzusje (12j) En aan mijn vaders kant: stiefzus (26j) met haar vriend 2 dochtertjes Sari (3j) & Lobke (1j), stiefbroers van 23j en 21j en een halfzusje van 11j... Zo dat is mijn gezin
Owww, lekker uit eten!! Veel plezier Patroes. Ik heb 1 broer van 26. Hij is helemaal trots dat hij oom wordt. @ youngmom: Grote familie heb je! Leuk hoor.
oeh lekker uit eten, smakelijk vast, ik heb ook zin!!! Hmm misschien maar wat Thais halen vanaaf! lieve groet, Selma
Haha ja Youngmom zo kan ik t ook Ik heb een stiefvader, 1 stiefbroer van 34 en vriendin, zij hebben 3 meisjes, 6,3 en bijna 1 jaar. Nog 1 stiefbroer van 24 die heeft een vriendin. 1 stiefzus van 26 en vriend en nog 1 stiefzusje van 18 en vriend. Aan mn vaders kant, 1 stiefmoeder, 1 stiefzusje van 22 met vriend en 2 stiefbroers van 17 en 25 met vriendin.
hihi wat een grote gezinnen zeg! Ik vind stief zo'n akelig woord...hebben jullie dat ook? Kadomoeder en kadokids vind ik veel leuker klinken...zo noemen we ze hier ook vaak, al merk ik dat ik uit gewoonte ook wel regelmatig stiefjes zeg hoor...ze noemen mij alleen wel kadomoeder en geen stiefmoeder geeft me anders zo'n assepoester idee hihi
Justin keek mij 2 weken geleden ook met grote ogen aan toen ik vertelde dat ik een stiefmoeder had hahahahaha.. máár ik zei dat ik een heeeeeeleeeeeeee lieve stiefmoeder heb en dat niet alle stiefmoeders stout zijn
Pfff, praat me dr niet van. De vriendin van mijn vader is het woord `moeder` absoluut niet waard. Zelfs niet met het woordje stief ervoor. Krijg t mijn mond niet eens uit als ik t over haar heb! Pffff, had net weer even zo'n besef momentje.... 33 weken zwanger... Over 2 weekjes klossen onder het bed, zeiltje om het matras, kraampakket compleet, vluchttas goed nakijken..... Gaat dit over mij?? Aaaaah! Hahaha! Heb dat zo vaak. Als we het over de zwangerschap hebben, heb ik eigenlijk altijd het gevoel dat we het over iemand anders hebben. Maar soms komt er ineens zo'n besef-moment en daar kan ik best van schrikken!
@ rammel: Owww, wat herkenbaar wat je schrijft. Ik heb het gevoel ook heel vaak dat het over een ander gaat.... enne, die dingen die jij noemt zijn hier nog niet geregeld hoor... en ik twijfel of ze eind van de week wel geregeld zullen zijn.... (ik ben erg goed in de struisvogelpolitiek; zo lang ik er niks aan doe, gebeurt er ook niks. toch?!)
Wil nog even zeggen dat ik heeeeeeel erg blij ben voor Selma en Weegschaaltje. Wat FIJN dat jullie weer lekker thuis zijn! Hopelijk blijven jullie nu lekker thuis en blijft alles goed gaan.
Uitgerekende datums: 1978: 1 december Charmedknorrie: 1 december Mama van 1: 3 december Anno103: 3 december Weegschaaltje: 4 december Shadowcat76: 5 december Selma: 7 december Springmuis: 8 december Jufkyjo: 10 december Mamavan1: 11 december Lucindalice: 15 december Lovepeet:17 december Jip27: 19 december Rammel: 19 december Patroeschka: 22 december Kellyskeezer: 22 december Mystiklady: 26 december Esthern77: 28 december MilkHd: 28 december Afsprakenlijst: Selma: 2 november Controle GYN Mama van 1: 4 november Controle VK Lovepeet: 4 november Controle VK Rammel: 9 november Controle VK Anno103: 10 november Controle VK Kellyskeezer: 10 november Controle VK + Liggingsecho Springmuis: 11 november Controle VK + Bevallingspraatje MilkHd: 11 november Controle VK Patroeschka: 12 november Controle GYN + Groeiecho Lovepeet :16 november Intake kraamzorg
Hihi hier nog en struisvogel! Ook hier nog niets gedaan... Ja t eeerste wasje vandaag en weet je wat? Hydrofiele luiers...lekker belangrijk he om mee te beginnen. Maar goed, kreeg net nog weer kleertjes van mn mams dus die kunnen dr mooi nog bij in. Ik ga nog een wasje aanzetten nu. Toch wel leuk!! Maar die tas en klossen en zeiltje? Nee hoor ik wacht nog ff Klossen komen er hier sowieso niet, wil niet met mn waterbed...zeiltje enzo zal misschien wel handig zijn....
Hier gaat t zeiltje en de vluchttas mee op vakantie.. beter mee verlegen als om verlegen hè! Net heerlijk uit eten geweest. Heb geen voorgerecht genomen, anders was ik bang dat ik al (Te) vol zou zijn. Heb nu netjes mn bord leeggegeten iig ;p Voor de rest weinig te melden, voel me nu echt kolossaal worden trouwens..
Ja dat nemen wij idd ook mee als we een midweekje weg gaan eind november...maar dan is t ook nog maar 4 weekjes he dus das dan wel zo slim denk ik... Zo de helft van mn was is gevouwen...fijn! Vraag me af of ik indalingsweeen heb...mn buikje doet pijn en mn doos ook Patroes heeeeeeeeeeeeeel veel plezier komende week! Lekker genieten!!! Knuf
Kan weer eens niet slapen door die rusteloze benen.. bah. En er zoemt hier ook een langpoot om mn kop heen grr.. en we gaan er vroeg uit morgenochtend (of vanochtend?) jakkes, ben ik bekaf als we daar zijn.
mmm, die klossen zijn volgens mij verplicht. Niet voor jou (ben je gek) maar voor de verloskundige en kraamhulp. Is anders niet ARBO-verantwoord al het bukken en doen. Wij hadden bed extra hoog op de poten gezet (was in hoogte verstelbaar) maar mooi dat het niet de wettelijk vereiste minimumhoogte was en uiteindelijk hebben we er -ik was namelijk al bevallen: in het ziekenhuis- bierkratjes onder gezet
Goeiemorgen! Buuuh, wat is het nog vroeg! Patroes, heeeeeeel veel plezier! Hopelijk heb je nog wat kunnen slapen vannacht. Ennuh... Hier absoluut geen struisvogel hoor! Heb alles al een hele tijd klaar staan. Ben het zwanger zijn zo langzamerhand ook behoorlijk zat. Ben blij als de kleine er straks is. Vind 9 maanden veeeel te lang duren!