@eylem he bah wat vies ik zou gewoon gruwelen als ik het zie @poepbroek ja das hier ook wel veranderd eerst was het standdard om de 3 dagen je kon de klok erop gelijk zetten en altijd bij de 2e voeding was wel erg makkelijk moet ik zeggen sinds ze haar bijvoeding goed eet zit ze op 1 per dag jeetje dat was wennen voor mij wist niet wat me overkwam hihi en oh ja hier ook vast en je kan er inderdaad mee knikkeren @bijten had het van de week al gepost dat mijn vinger blauw was doordat ze me beet maar domme ik want vandaag kreeg ze weer een paar stukjes brood ik weer voelen of er niets achterbleef oooeee ja domme actie had ik kunnen weten dus gebruik nu 2 handen 1 vinger om te voelen de andere hand om haar 2 kaakjes open te houden zonder dat ze dichtklappen @doorslapen alyssa heeft het super gedaan eigenlijk werd wel een uurtje eerder wakker zeg maar, heb haar lekker bij me genomen en zijn nog een uurtje verder gaan dutten met zijn 3tjes @relaxdag hier dus ook even helemaal niets alhoewel heb 2 wassen gedraaid, was gestreken, wezen wandelen, paar boodschapjes gedaan AH is hier open op zondag, vaatwasser in en uitgeruimd en ook nog eens alle spulletjes klaar gezet want ga morgen een dagje naar mijn mams samen met mijn zusje weer even family time maar jee wat moet je nu een hoop mee nemen: fruit, groente, flessen, poeder, pampers blabla zou bijna een extra tas meenemen
@eylem lekker hoor morgen niet werken misschien kom ik je nog wel tegen in het durp maar of ik je gelijk zou herkennen????
@ Eylem: Oh gatver wat smerig! Maar ik moest stiekem wel een beetje lachen toen ik het las @ Pamsie: Tja, ik weet dus idd niet wanneer die Bugaboo Donkey precies op de markt komt en of er dan nog genoeg tijd is om m te bestellen. Ik ga binnenkort dus maar eens contact opnemen met een winkel waar ze Bugaboo verkopen om te vragen of zij meer informatie hebben. En wat de prijs is, want dat is verder ook nog nergens te vinden. En ja, eigenlijk wil ik m wel heel graag, dus ik hoop hoop hoop dat ie nog op tijd op de markt komt.
Ik vind trouwens die van ABC Design ook heel erg mooi. Maar of hij praktisch en betaalbaar is, dat weet ik dan weer niet!
Bedoel je deze: Duowagens - tweeling kinderwagens - uit voorraad leverbaar - ABC Design Zoom duo SET met reiswieg Die vind ik ook mooi, maar ik heb gehoord dat die heel zwaar rijdt. Ik heb sowieso gehoord dat lange wagens zeg maar, veel zwaarder sturen enzo omdat het zwaarste kindje voorop zit. Als die Bugaboo Donkey niks gaat worden dan vind ik de duowagen van Firstwheels ook wel mooi Duowagens - tweeling kinderwagens - uit voorraad leverbaar - FirstWheels City Twin SET met reiswieg
Als ik er ben, ben ik of met de draagzak (dan ben ik zeker herkenbaar want de enige in het durp haha) of met de wandelwagen (maxi cosi mura 4 blauw/groen)....Zou grappig zijn!
Die is ook mooi. Ik heb inderdaad ook eens zo'n lange duowagen gehad. TOen Lukas nog klein was paste ik één keer per week op mijn neefje. Ik had toen via MP zo'n ding gekocht maar mijn god, wat reed dat zwaar zeg! Ik kwam gewoon bijna de bochten niet door! Ik zou dus persoonlijk zelf ook kiezen voor een brede wagen waarbij ze naast elkaar zitten. Is dan wel weer minder handig voor in de winkels enzo. Bij ons bij de supermarkt hebben ze twee kassa's met een breder pad ervoor. Ik denk dat je snel genoeg in de gaten hebt waar je wel en niet langs kunt.
Ja, zo'n brede rijdt schijnbaar wel makkelijker en lichter. Dus ik denk dat we toch wel daarvoor gaan. Dat wordt de Kruidvat mijden...ik pas nu soms al amper door de paden in die winkel. Daar staat alles zo gepropt altijd.
Hmm, zijn jullie ook lid van de April 2010 hyves? Ik kreeg een berichtje dat je als niet actief lid gaat worden verwijderd... kweenie, ik reageer eigenlijk nooit op 'publieke hyves' en dat is helemaal een grote...nja, dan maar verwijderd
ik vind het beide wel mooie wagens, ook wel schattig die ene dat de kinderen naar elkaar kunnen kijken. maar dat was weer een heel ander merk geloof ik!
ja ik had ook zo'n mailtje gehad op hyves. mij mogen ze ook verwijderen hoor! ik reageer daar ook eigenlijk nooit.
Goedemorgen allemaal Ingrid: hahahahahaha wat een actie ! You go girl, zeikende mannen heb je niks aan eylem: gatsiedarrie zeg, heerlijk vanaf nu thuis ! Ego: wat een nacht zeg ... Ik was nog flink ziek geworden met spugen enzo.. Toen kon ik niet in slaap komen, begon Demi ineens te gillen in dr bed dus wij kijken had ze overgegeven in bed. Dus alles verschoond, mocht ze nog even bij papa op de bank zitten en ineens legt hij ze naast mij in bed want ze wou niet meer slapen. Hoor ik ineens rare geluiden, til dr op en ja hoor; daar kwam weer een golf. Gelukkig op de grond en niet op bed weer schone kleren aan, water gedronken en terug naar bed. Maar toen sliepen we net een half uur; valt ze eruit! Dus weer tranen... Nou uiteindelijk toch maar naar haar eigen bed gebracht, rond half 6 pas!!!!! En Justin was ook al om 5u wakker en na een flesje weer om 6 uur.... Ik geloof dat ik net een half uurtje heb geslapen deze nacht :x naja nu maar gezellig met Justin spelen en zodra vriendlief wakker wordt duik ik er weer in .....
Oh Mirjam zeg net dat ik het herken ( op hyves ) , maar jou nacht was veeeel erger .... jee wat zal je gesloopt zijn. Hopelijk kan je zo nog even slapen Hier eigenlijk gewoon geslapen tot half 6 en daarna wilde Sanne echt niet meer slapen terwijl ze normaal ( zomertijd tot ongeveer 08u wel slaapt ) En ik voel me gewoon echt niet lekker. Barstende hoofdpijn keelpijn en een hoofd vol snot... maar ja... Sanne voelt zich volgens mij hetzelfde.
Ja vervelend hè!! Justin is altijd vroeg wakker maar nu helemaal nou het heerst geloof ik wel... M'n moeder is ook al ziek
Eylem, die chocolademelk, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!! Eva heeft ook van die luiers met poepstukjes of keutels. Ik zie ook dat ze echt moeite heeft het eruit te krijgen, zo zielig. Ik geef haar even geen banaan, dat stopt ook nog extra. Ze heeft van de bv altijd gewoon dunne gele poep gehad, dus dit is echt nieuw. Ingrid, fijn dat jij het wel gezellig had in de dierentuin..... hopelijk keert de vrede en gezelligheid weer een beetje terug Mermaid, lastig kiezen, die wagen. Het Kruidvat ja, wat is dát krap! Daar pas ik haast niet door en ik heb een Bugaboo die toch echt best wel smal is. (overigens ging het pas nog over de mooiheid of lelijkhied van de Bugaboo: wij hebben hem vooral omdat hij het beste in ons autootje paste en de lichtste wagenbak had ) Mirjam, wat een nacht joh!! Hopelijk kun je nog een beetje bijslapen overdag ofzo. Kris, vervelend dat je je niet lekker voelt.. beterschap! @hier: Ik loop ook weer te roggelen, niezen, hoofdpijn... het gaat maar niet over hier, bah :x Moet straks naar het cb (was ik echt totáál vergeten, maar goed dat ik gister nog ff in de agenda keek), beetje boodschappen doen, dat soort dingen. Spannend leven heb ik
Janne jij ook nog steeds aan het kwakkelen, maar dat is allang toch ? Moet zeggen nu ik onder de douche geweest ben enzo voel ik me al iets meer mens.. moet alleen even puzzelen met Sanne haar flessen, want ze heeft vanochtend om half 7 haar papfles al gehad. Nu net haar fruithapje. Hoop ik de fles tot min. 11 uit te kunnen stellen en de fles daarna ook een half uurtje ofzoiets. Komen we nog vroeg uit, maar ik zie wel. Ik mag eigenlijk niet klagen ze heeft het klokje zowat rond geslapen. van 19u tot 06
o mirjam wat een nacht! ik hoop dat je zo/nu nog even kan slapen! hier op zich een redelijke nacht, alleen erg vroeg wakker (voor ons doen) ik had kasper om half 2 al gevoed, toen werd ie om 4 uur weer wakker, maar wilde niet drinken, ik m weer terug gelegd, bleef maar jengelen, bleek er een enorme drol dwars te zitten, dus uiteindelijk sliep ik rond 5 uur weer denk ik, en thijmen was half 6 wakker. pff... hoe is het verder bij jullie?
Overigens wordt de dochter van de vriend van mijn schoonmoeder ( snappen jullie hem nog ) vandaag geopereerd ... vorige week is ontdekt dat ze borstkanker heeft. Vandaag wordt in ieder geval 1 bost afgezet.... Zo naar dat wij niets kunnen doen voor haar. En iets heel anders nog en daarna stop ik met tegen mezelf ouwehoeren... Sanne kruipt !! Ha ha ... alleen ze gaat alleen maar achteruit wat haar ernstig frustreert ...
Goedemorgen! @ Mirjam, jeetje meid wat een nacht. Gelukkig dat ze niet ook nog in jullie bed had gespuugd. Dan had je die ook nog eens kunnen verschonen midden in de nacht. Nou, beterschap voor jullie allebei! @ Janne, jij ook beterschap. Succes bij het CB. Ik moet binnenkort ook weer, maar ben vergeten het op de kalender te zetten. Ga zo gelijk maar even in het boekje kijken! @ Kris, jeetje, jij ook al niet lekker. Nou, hopelijk voelen je meisje en jij jullie ook snel weer beter! (hmmm, weet niet of die zin helemaal klopt, maar je snapt wat ik bedoel!) Hier wel een redelijk goede nacht gehad. Lukas kroop er om vier uur bij, maar daar heb ik eigenlijk niet zo veel van gemerkt. Ik heb gewoon doorgeslapen. Ik ga zo eerst Noa maar even wassen en aankleden en dan boven stoffen en stofzuigen. En dan proberen die mega stapel schone was aan te vallen die op zolder op het logeerbed ligt. Pfff, echt geen zin in, maar van elke ochtend sokken bij elkaar moeten zoeken wordt je ook niet vrolijk van. Oh ja, ik denk dat manlief de komende paar weken wat vaker thuis zal zijn 's avonds! Hij kreeg zaterdag een brief van de sportschool waar hij drie keer per week traint, dat ze per direct dicht gingen op last van de brandweer. En ze vinden het te duur om te voldoen aan de gestelde eisen van de brandweer, dat ze dus dicht blijven en er helemaal mee stoppen! Bizar toch! Dus dat wordt op zoek gaan naar een andere sportschool. Maar ik denk dat hij daar pas in januari mee gaat beginnen. November en december zijn altijd zo druk!