Ik ga zo even een ander topic openen, ik lees namelijk foto's van kinderen, en dan met name baby's ligt mij goed.. maar ik wil het graag een beetje overzichtelijk houden, dus foto voor foto oke? pas een nieuwe foto dus plaatsen als de andere geholpen zijn, anders is het voor mij echt niet te doen!
hihi mijn pb stroomt over, zo kan ik me echt niet concentreren dames! mensen die kids gelezen willen hebben.. plaats een foto, maar 1 voor 1, ik geef op alles en iedereen antwoord. dus 1 foto nu neer zetten, en wachten tot ik gereageerd heb, daarna weer een foto etc. anders kan ik het echt niet bijhouden
Dames bij ons in de e-mail is er ook nog ruimte voor foto's of andere lezingen aan de hand van sierraad, karakter etc. is evt ook mogelijk! Lezen zowel volwassenen als dieren als kinderen & baby's. E-mail adres zie vorige pagina's
kleintje88, jouw dochtertje heeft een behoorlijk eigen willetje he? wat zij wil,probeert ze echt te laten gebeuren..vind haar wat dominant over komen maar verder een heerlijk vrolijk meisje waar je je weinig zorgen om hoeft te maken
Nou dan ben ik ook wel zeer benieuwd wat er te lezen is bij een foto van mijn zoontje. We hebben veel met hem meegemaakt het eerste jaar.
Luna1, heeft je zoontje in het ziekenhuis gelegen? hij heeft veel gehuild en was niet bepaald happy, al vraag ik me af of hij dat nu wel voor de volle 100% is, het ligt niet aan jullie hoor, dus je moet het niet bij jezelf zoeken maar eerder medisch.. heeft hij toevallig klem gezeten tijdens de geboorte?
Bedankt! Hij heeft niet klem gelegen en is via de natuurlijke weg gekomen. Ik heb wel een hele lange bevalling gehad en heb 1 uur geperst voor hij geboren is. Hij is veel ziek geweest en we lopen nu bij de KNO arts voor zijn oren. Momenteel heeft hij weer koorts. Ik heb ook vaak het gevoel dat hij niet helemaal happy is.
078mama, even wachten hoor, wil graag wat dieper in gaan zo op luna1.. en kan je een andere foto plaatsen? waar haar ogen iets duidelijker zichtbaar zijn?
Aha de KNO arts slaat dus op het ziekenhuis.. ik heb het gevoel dat die koorts te maken heeft met zijn oren hoor, goed na laten kijken iig Hoop je zo even voldoende info gegeven te hebben en anders hoor ik het wel
078mama, kom maar op met een duidelijkere foto.. ben er klaar voor! En dat is tevens even de laatste. ben tot vanavond 22.00 weg
@Ikbenhetmaar, mijn gevoel is bevestigd, maar het is niet fijn om te weten dat hij niet helemaal happy is. Vooral als dit bevestigd wordt komt dat wel aan. Ontzettend bedankt voor de moeite.
Ja die foto is beter...jeetje jou dochter spreekt duidelijk hihi Ze vind zichzelf behoorlijk bijdehand, en weet precies wat ze wil en kan tot grote frustratie net zolang door gaan tot dat of jij heel erg boos wordt of ze haar zin heeft. En ik heb het idee dat je nogal vaak een strijd met haar aan het voeren bent..