@gimena Ik zie wel iets op je test Succes bij de HA morgen meid! @KellyAernoudt Die is duidelijk! Voorzichtige gefeliciteerd ^.^ @ikkin Ik heb die pennenstreep ook gehad maar doe die CB plus niet meer.. ik vind ze te vaag. Ik zou een andere test pakken. Succes meissie! @momhairy Heeeel veel succes! Ik vind het zo erg voor Lynnami, leefde helemaal mee in haar verhaal en van wat er gebeurd is pfff @Booboo gefeliciteeerd knaltest!
Hoi hoi, Alle streepjes, ik zie ze, dus gefeliciteerd en geniet er van, Ik heb de uitslag van mijn bloed, HCG <1 dus helemaal niets. Nu heb ik even zitten pielen met ff en ik denk (durf het bijna niet te zeggen) dat ik me heel ernstig heb verrekend en dat ik mijn ei op de dag van de test heb gehad. Ik had diezelfde dag ook een posi ovutest. Maar goed volgende week woensdag moet ik naar de gyn, dus als ik dan nog niet ongesteld ben krijg ik een nieuwe bloed test en verdere onderzoeken. Dus we wachten maar af.
@lindanna Aaah daar ben je! Wilde net nog even terug zappen naar je naam en vragen hoe het gegaan was. Jeetje dus je weet nog niks.. balen meid zal voor je duimen!
Ik ga er maar vanuit dat er niets is, kan het alleen maar meevallen, maar ik moet wel zeggen dat ik het eigenlijk ook wel een fijn idee vind dat ik niet zwanger ben zeg maar. Deze keer geen MK. Gyn vond het trouwens wel raar die test, maar goed, we wachten weer af... Lief dat je even wilde gaan zappen. hihi Hoe is het met jou??
He dames.. Ik ben eigenlijk nog te vroeg, Ik heb vrijdag een innestelingsbloeding gehad (denk ik) Wie wil haar mening geven? Alvast bedankt!
@lindanna Dat is ook wel weer zo. Ik hoop voor je dat je gauw weer je eisprong krijgt voor nieuwe kansen op zwangerschap! Ik zal voor je duimen meis heel veel succes! Dankjeee voor het vragen ^.^ zondag was mijn NOD en m'n menstruatie kwam. Altijd teleurgesteld hihi dat blijft door onze kinderwens maar had niet anders verwacht, ik voelde mij ook niet zwanger dit keer. Nu wachten op mijn eisprong over 13 dagen ongeveer en dan breekt er een spannende tijd aan!
WOW.. Jullie hebben veel gebept.. LINDANNA.. balen meid, hopelijk over een week dan mooi nieuws.. knuff GIMENA en IKKIN.. hopelijk snel en duidelijke test!!! UKKIE... ik zie iets heeeeel lichts.. nog even doortesten.. NESSY mooie banner meid... geweldig.. TRUUS... hier gaat t goed hoor!!...geen bijzonderheden... LYDIA.. aan de clomid.. de duimen gaan volop draaien meid.. euh....en iedereen die ik vergeten ben.. succes en gefeliciteerd
He truus ik bedoelde eigenlijk hoe het was met lindanna maar ik haal altijd die 2 door elkaar. Maar idd verschrikkelijk voor lynnami. Maar Lindanna ik zie dat jij ook niet veel beter nieuws hebt. Laten we dan maar hopen dat het je ei was en je geklust hebt rond die tijd succes nog met wachten. xxx Joyce
Hoi allemaal, Bedankt, dat geeft de burger moed! Ik ga zo weer testen. Ben benieuwd. Zie ik nu niks wacht ik tot zaterdag op mn NOD. (als ik dat kan )