November mama's 2010 - deel 4

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Coco, 30 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    Goh geen idee ,een goede vraag om te stellen aan mijn gynecoloog as.vrijdag.
    Zou graag een klaar beeld willen geven anders hier aan de verloskundige vragen op't forum :(
     
  2. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    20 nov 2005
    8.645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Zoveel geld zelf betalen! Wat raar joh.
     
  3. KirrieKip

    KirrieKip Lid

    2 nov 2010
    67
    0
    0
    Rhoon, omg. Rotterdam
    Zo en dan nu even voor de goede orde:

    Hoi meiden!
    Ook ik ben uitgerekend deze maand, aanstaande zondag de 7e om precies te zijn en vind het nu allemaal errug spannend en onzeker worden.
    Het is ons eerste kindje en ik heb dus geen flauw idee wat me allemaal te wachten staat! Net als vele anderen hier natuurlijk...

    Het rommelt al wel aardig de afgelopen dagen, steeds vaker harde buiken die soms ook pijnlijk zijn en krampen en steken en zo van binnen, maar nog niets wat heeft doorgezet dus... En ik ben het zooooo zat!!!! Die buik wordt gewoon echt te zwaar nu!
    Vanmiddag bij de vk geweest, beeb ligt goed vast in m'n bekken en heeft het nog prima naar dr zin... Geen aanwijzingen verders... Weer afspraak voor volgende week donderdag, ná de uitgerekende datum dus, frustrerend!!!!
    Konden ze maar gewoon zeggen: 'dan en dan komt het dus hou daar rekening mee'...
    Nu is elke avond spannend of het dan eindelijk gaat gebeuren en elke ochtend een teleurstelling omdat ik opnieuw wakker wordt met dikke buik en zonder beeb.... En slapen is al zo'n hel!

    So sorry hoor, moest ik even kwijt! Hoop dat jullie het goed vinden dat ik zo op de valreep nog mee kom kletsen!

    Kusss
     
  4. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    20 nov 2005
    8.645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Fijn......ze gaan heirnaast verbouwen..we hebben nog geprobeerd tegen te houden maar hoor ze nu spullen in het huis zetten, ben bang dat de vergunning toch is verleend... Hoe kun je het plannen...Stomme aannemer!!!!!
     
  5. Coco

    Coco VIP lid

    31 aug 2007
    6.135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    Ja, expres van te voren bij de CZ nagevraagd of alles van zwangerschap en bevalling meeverzekerd zou zijn dus dacht dat ik goed zat, maar het ritje naar het ziekenhuis viel daar net niet onder.
     
  6. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    Zijn er mensen van hier naar Babyplanet geweest in Heerlen?
     
  7. Tjilpje

    Tjilpje Fanatiek lid

    3 mrt 2010
    1.950
    0
    0
    NULL
    NULL
    Doglover spannend!! heb je geen buddy??

    Succes hoor!!
     
  8. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    ik ga dan eerst mijn gyn bellen als mijn vliezen breken, vragen wat ik moet doen en dan pas de ambulance bellen..
     
  9. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    kitty: heb ik gedaan, man keek me ook erg streng aan toen de vk vroeg hoe het ging maar voor ik een woord kon zeggen barstte ik al in tranen uit dus dat is nu wel duidelijk.. ;)

    sensee: ohhh meis wat dichtbij nu voor je! spannend hoor.. denk idd dat in zo'n situatie weinig slapen van toepassing zal zijn maar toch hoop ik voor je dat het lukt vannacht! bah wat vervelend dat ze nu gaan verbouwen! :(:(

    coco: volgens mij wodt de baby wel door de baarmoeder naar beneden gedrukt maar of het dan ook daar blijft na een wee... geen idee ??

    fem: vies he???? dat ananashart... blehhh

    doglover: zou jij nie es ff een buddy regelen hier dan ?? we willen natuurlik wel op de hoogte gehouden worden he... of heb je nog een buddy bij de oktmama's die ons ook ff in wil lichten?

    nazli: goh ik hoop ook dat je overdag zult bevallen... anders wordt het wel n beetje lastig voor jullie geloof ik.. :( als dat gebeurd als je man er niet is zou ik gewoon het zh bellen en aangeven dat je geen kant op kunt zo, dan regelen hun volgens mij een ambulance..

    moedertjeb: fijn dat de BV goed gaat! ja moe zijn zal wel ja! maar fijn dat het verder goed gaat!

    kirriekip: welkom bij de nov.mama's!
     
  10. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    30 jan 2009
    3.322
    0
    0
    Limburg, België
    Welkom Kirriekip!
    Doglover, spannend :) succes!

    Jeetje coco, dat is wel veel geld zeg!

    Sensee, inderdaad wat een slechte timing!
    Veel succes morgen he xox
     
  11. nony

    nony Fanatiek lid

    4 mei 2007
    3.308
    241
    63
    nh
    @ wendy wat zei je vk, wat is het nu het plan?
     
  12. Coco

    Coco VIP lid

    31 aug 2007
    6.135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    Ja, ik kon wel janken toen. Dacht echt dat ik ervoor verzekerd was. Mocht het toen gelukkig wel in termijnen betalen.
    Maar mocht het nu weer gebeuren dan ga ik met mijn eigen auto. De vk gaat echt niet weer zomaar een ambulance bellen, kan in mijn eigen auto ook plat liggen.
     
  13. Coco

    Coco VIP lid

    31 aug 2007
    6.135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    @ Senseemillia: Inderdaad een slechte timing zeg. Helaas houden zulke bedrijven geen rekening met een pasgeboren kindje, die denken alleen maar aan geld. Ook wel logisch, maar voor jou is het ronduit ( .....piep ).
     
  14. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    tja dat snap ik.... is ook raar ook zeg!
    heb je de voorwaarden nog nagekeken? klopte het wel ??
    stom hoor...
     
  15. Coco

    Coco VIP lid

    31 aug 2007
    6.135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    Ik ga afsluiten, zo naar mn moeder om daar te gaan eten. En als toetje.... chocoladetaart!

    @ Sense: Als ik vanavond niet meer online ben: Veel succes voor morgen.

    Andere dames: Fijne avond!
     
  16. babyproject

    babyproject Niet meer actief

    Zo, wat heb ik een slome dag.... Kan geen puf opbrengen voor wat dan ook...

    Sorry, ben niet zo gezellig vandaag. Heb ook werkelijk de slechtste nacht gehad sinds de zwangerschap. Heb lopen huilen van de wanhoop vannacht omdat ik echt niet meer wist hoe ik kon zitten/liggen zonder pijn. Ik weet nu zeker dat wat me nu al een paar nachten 's nachts wakker houdt, weeën zijn. Ze zetten alleen niet door 's ochtends... Ik wil niet meer :(
     
  17. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    #937 wendy2010, 2 nov 2010
    Laatst bewerkt: 2 nov 2010

    het plan is... aftellen.. naar de datum van de geplande KS...
    en proberen de pijn te negeren en goed te slapen...;)
     
  18. KirrieKip

    KirrieKip Lid

    2 nov 2010
    67
    0
    0
    Rhoon, omg. Rotterdam
    @babyproject: ik geloof dat ik helemaal begrijp wat je voelt! Ik heb hetzelfde sinds zaterdagnacht... En elke keer is er 's ochtends niets meer aan de hand terwijl je je 's nachts echt ligt af te vragen hoe je in godsnaam de ochtend gaat halen zonder een oog dicht te doen.. Wordt je echt onzeker van he?!
     
  19. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    maar was het geen medishe indicatie dan? omdat je vk heeft gebeld?
     
  20. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    ik kom zo weer even reageren...
    ga eerst even eten tot later dames
     

Deel Deze Pagina