mijn mams belde net nog, mijn pa is gister aangereden op de motor, gelukkig heeft hij buiten spierpijn nergens last van maar motor wel total loss. Pff vind dit soort dingen echt niet fijn om te horen, zucht
Goedemorgen, Ben ik weer even. Ik ben idd druk met pakken van dozen. Er is al heel wat ingepakt. We lopen op schema iig ik lees wel bij, maar kan het echt niet onthouden. Heb wel vreselijk moeten lachen om maja haar droom Over 4 weken zijn we verhuist en hoop ik meer tijd voor jullie te hebben. Weekend was geweldig. Kamperen in ons eigen huis. Er hingen bijna geen lampen meer en in een 'vreemd' huis weet je de lichtknopjes niet te vinden. Was dus even zoeken in het pikke donker. Verder beroerd geslapen, maar dat heb ik altijd ergens anders. Ligt dus niet aan het huis Nu nog 3 dozen inpakken, kunnen die morgen weer met Peter mee. Vanmiddag/avond werken. Tot snel.
Fijn dat het toch wel beterder gaat met Bryan vivi! Debie: erg klinkt dat toch eigenlijk he genieten zonder kinderen,ben ruim 6 jr thuis geweest en ook echt fulltime voor de kids gezorgd omdat hubbie s''nachts werkt en op de dag slaapt. Maar echt ik vind het heerlijk hoor!
Debie, fijn dat je je wat minder beroerd voelt. En ik snap je angst. Zo gauw een kwaaltje bij mij weg was, was ik ook bang dat het niet goed was. Spannend, donderdag echo! Vivi, ja precies. Onze kinderen worden ziek van kinderen die naar het kdv gaan terwijl ze ziek zijn Lianda, je bent helemaal geen slechte moeder. Ik vind werken ook heerlijk. Gewoon met volwassenen praten, je hersenen laten kraken (soms), niet hoeven zorgen.. heerlijk! Ik ben juist een leukere mama als ik werk. Dan ben ik geduldiger en vind de kids veel leuker dan wanneer ik ze elke dag zie. Ja, het wordt voor mij ook weer tijd dat ik aan de slag ga Dat je trouwens niet gillend gek bent geworden, dag en nacht in je uppie voor 3 kids zorgen Boney, leuk kamperen in je huis! Haha! Over een poosje voelt het als je eigen huis en slaap je vast ook beter. Succes met inpakken en verhuizen! We zijn even buiten geweest net. Blaadjes zoeken enzo. Mooie bladeren nu buiten, prachtig kleuren! We hebben ook eikels gezocht en die aan de zwanen 'gegeven'.. hihi. Doodeng trouwens, die zwanen worden vaak gevoerd en zijn niet bang, komen echt naar je toe.. ieks! Zijn gauw weer weggegaan, vind dat maar niks. Lune zit naast me te kleuren en Timme ligt te pitten in de kinderwagen in de gang. Ik had hem buiten in de draagdoek en hij sliep gelukkig verder toen ik hem weglegde. Straks broodje eten en daarna Lune hopelijk ook even slapen.
@maja: haha nou ik heb het inderdaad erg lang vol gehouden ja. Maar ben nu echt blij hoor dat ik lekker 2 dagen aan het werk ben. Ik moet er nog niet aan denken om elke dag te werken,en inderdaad juist op de dagen dat ik er ben geniet ik echt van ze. Zoals op de woensdagen dan is Keano de hele dag thuis en dan merk ik echt dat dat mij en hem heel goed doet! Zo om 2uur naar de tandarts met de hele bups,en dan Jimmy naar de zwemles brengen en dan eten en dan kids te bed en dan weer mama tijd. Fijne middag allemaal!
whahaha.. MAJA.. wat een droomm. GILLER... en ed heeft vast rare dromen, maar die deelt ie niet met mij..whaha Jur heeft een kleurwedstrijd gewonnen van de SNS bank..(via school) Morgen de prijsuitreiking bij de bank en de krant komt ook..ik ben TROTS.. wat de prijs is weet ik niet.. zal wel niets bijzonders zijn.. maar leuk is t wel...
hoi hoi! Sorry dat ik niks van me laat horen, heb het druk druk druk... (Nore heeft net als Finn Reflux dus loop de hele dag met haar rond in de draagdoek en daarnaast Finn proberen happy te houden ) Dus bij deze een foto van Nore en hopelijk binnenkort meer tijd voor jullie
29 WEKEN!!! @ichtus: Ah 'onderzoek wijst uit', geloof ik niet zo in. Je hebt volgens mij overal kinderen die sneller dingen oppikken en kinderen die er wat langer over doen. Proficiat aan Jur! @maja82: Ik slaap niet zo goed meer want voor de ukkies lig ik op geen enkele manier meer goed. Wel een probleem aangezien ik niets anders meer mag doen dan liggen. Met het gevolg dat is best moe ben. En dan nog die (pijnlijke) harde buiken nog steeds... en ik mis mijn jongens best ook wel hoor... Hahaha... wat een droom zeg @debie: Dat is inderdaad niet zo'n leuk nieuws. Gelukkig heeft je vader niets. @debora21: Mooie foto hoor!
hoi dat spul wat ze in moet nemen werkt goed tegen de jeuk! ze heeft nu geen last van exceem maar heel de lichaam jeuk en krabt alles open je ziet geen bultje roodheid niks dus komt echt van binnen uit denk zelf iets waar ze voedings iets niet tegen kan maar de ha zei ook al dat testen op die jonge leeftijd onbetrouwbaar is .. maar nu eerst dit een week dan stoppen en dan kijken hoe of wat en of het over is of niet en dan hou ik zelf wel ff in de gaten wat ze eet.. @Maja wat een droom haha en foto,s heb zelf niks gemaakt maar heb er nu zo,n 1300 @Ichy leuk van Jur tuurlijk ben je supertrots! @Boontje druk aan het verhuizen succes! @debie das schrikken gelukkig heeft hij niks ergs maar vindt motorrijden daarom ook eng hoor...en toch weer spannend een echo @YM hoelang laten ze je max liggen daar voordat ze je helpen?? klink raar maar je snap het denk wel
Wauw, wat een mooi meisje is Nore! En wat kijkt ze al wijs de wereld in Wat sneu dat ze reflux heeft Debora. Spuugt ze veel?
@Nore is een beauty! Succes Debora zal wel druk zijn zo he! @ Maja wahaha kan jij ook alleen maar hebben zo'n droom he!
Kan er niks aan doen.. Had ook nog gedroomd dat ik een sollicitatiegesprek had en erachter kwam dat ik mijn pyama nog aan had maar dat vond ik net wat minder grappig dan deze droom
YM is het eten beetje te doen daar? wij hebben aardappels, sla ,capacijnes(is gwen gek op) en schnitsel op
Joma.. ik vraag me af hoe een dagje niks doen er bij jou uit ziet! Uhm.. wel het eea gelezen, rare droom! Ik ben een beelddenker en kreeg er echt vreemde beelden bij, riep nogal wat weerstand op hier.. blijf met je poten van haar borst af, rare vent! Debora wat heb je het druk dan he. Succes, je hebt een leuke meid, maarre.. welke kleur ogen heeft ze nou? Jur een tekenwedstrijd gewonnen, wat leuk! Ik wil plakkertjes! Gewoon ouderwetse plakkertjes. Oftewel figuren papiertjes waar een peuter zelf de lijm nog op moet smeren. Iemand had mij een tip hierover gegeven, dat leek het te zijn, ik enthousiast besteld. Blijken het toch stickers te zijn. Ik vind het stom. Het is toch veel leuker om lekker te kliederen met lijm!? Dan maar weer zelf figuurtjes knippen.