@ Miekje, ik heb erg veel pijn in mijn rug/bekken baal er ook echt enorm van. Het ging allemaal nog zo goed voor mijn vakantie maar het werken valt nu echt heel erg tegen. Had zondag en gisteren avonddienst eigenlijk tot 23.00 maar ben zondag om 10.00 gestopt en gister hebben ze me om 21.30 naar huis gestuurd het gaat gewoon niet ook ben ik vreselijk moe. Dus ga straks even met de teamleider praten want avonddiensten zitten er niet meer in. Ook zal het overdag moeilijk worden want het meeste werk bij ons bestaat toch uit tillen en bukken en dat gaat gewoon niet. Maar ook zie ik het niet zitten om al te stoppen dus eens kijken wat ze voor in gedachten heeft. Voor jou wordt het echt spannend he ik wacht op je smsje @ Chivay, wat een leuke foto @ Eveliene, echt een super snelle bevalling zeg en wat fijn dat je je zo goed voelt en dat Femke het ook goed doet. Balen zeg dat Jelle de waterpokken krijgt. Mijn neefje had dat pas ook toen net zijn zusje geboren was en 2 weken later kreeg zijn zusje het ook echt zielig.
Hoi Miekje, ja het kiss syndroom was best wel even heftig. de eerste 9 weken heeft ze bijna 24 uur per dag gehuild..was voor ons ook een hele heftige periode. Ze is gehaald met een tang, dan komt dit wel vaker voor heb ik begrepen. En ze lag scheef ingedaald en als stereenkijkertje....Nee ze heeft er nu gelukkig geen last meer van hoor..ze slaapt alleen nog steeds op haar buikje.. Ik vind het inderdaad een hele fijne gedachte dat ik iedere 2 weken voorlopig een echo krijg..ik moet het vertrouwen in mijn lichaam weer een beetje terug zien te krijgen.. Oooh spannend, jij bent de eerst volgende..zie je erg op tegen de bevalling?? Of valt het je allemaal wel mee?
Onze Calvin is overleden toen hij ruim 20 weken was, dus tot die tijd zal ik het denk ik wel moeilijk hebben..maar gelukkig krijgen we nu vaak echo's om de boel goed in de gaten te houden..dat geeft ook weer een beetje moed! Al moet ik zeggen dat ik nu alweer zenuwachtig begin te worden over de echo die we 16 november krijgen..
Vervelend dat je rug zo'n pijn doet.. Ik werk zelf ook in de zorg en weet hoe lastig en zwaar het is.. Bij mijn dochter heb ik het (al was het kruipend) tot 6 weken voor die tijd volgehouden. Bij Calvin zat ik na 8 weken al volledig in de ziektewet. Ik had een ernstige bekkeninstabiliteit. Ik heb toen alleen nog maar wat kantoorwerk gedaan. Is dat bij jullie ook niet mogelijk?? Dan ben je toch nog wat bezig.. Ik hoop dat je je snel weer wat beter gaat voelen..
@ Nbroen, ja ik ga vanmiddag met de teamleidster praten en ze zijn bij ons wel heel erg flexibel normaal. Maar kantoor werk hebben wij niet echt dus weet niet zo goed wat ik zou kunnen gaan doen maar misschien heeft zei een oplossing.
hee meiden Niet veel bijgelezen, zometeen weer werken, wou even een teken van leven geven Eveline gefeliciteerd met jullie dochter Femke, wat is dat snel gegaan zeg. Fijn dat alles goed gaat Missy, ik was 20 kilo in totaal aangekomen, waarvan ik er nu nog 3 kwijt moet. Dieet wel heel streng moet ik zeggen Nbroen fijn dat je echo goed was zeg Alicia jammer dat je bv terugloopt, maar iig heb je het dan 12 weken gegeven xxxxx
@chivay ow gelukkig ben blij dat ik niet de enigste ben en dat het dus blijkbaar ook minder wordt dat zegt iedereen ook en ik weet ook dat t beter is en fijn is om ff uit de luiers te zijn maar ik moet nog ff aan het idee wennnen tja die lactulose dat is wel balen he maar goed als het dan beter gaat, volgens mijn dokter zijn het geen medicijnen en kan het dus geen kwaad gelukkig lekker meisje heb je trouwens leukkk!! @miekje gaat alles nog goed? laatste loodjes wegen het zwaarst he en je zh tas nog inpakken? ik was blij dat ik alles met 35 weken klaar had want een weekje later was ik al mama haha @nbroen fijn dat je een goeie echo had hopelijk kan je wel een beetje genieten @Jeanetjuh rustig aan doen hoor echt naar je lijf luisteren en je rust pakken anders heb je straks een groter probleem met je bekken (werd mij verteld) @eline werkse vandaag over het in bed slapen hij slaapt overdag wel gewoon in zijn eigen bed (wiegje) en hij slaapt er heerlijk in dus hopelijk went die ook daar aan en niet alleen aan ons bed maar ik heb het idee dat het hem allemaal niet uitmaakt als die maar kan slapen fijne dag uhh middag onderhand kom smorgens niet zo goed op gang hoor
@alicia kan je niet een kolf apparaat huren daar zit toch ook een stimulator op??? of heb je dat al geprobeerd? wel jammer maar goed 12 weken is al heel goed toch bij mij heeft het precies een week geduurt helaas toen was ik er al klaar mee
Ik heb zelf een kolfapp. In het begin gaf ik Nina volledig borstvoeding,maar dat deed zo'n pijn,ze zuigt zo hard. Dat ik toen ben gaan kolven. Dan deed ik om en om zelf geven en afgekolfte melk geven. Dat ging heel goed. Toen dat terug ging lopen ben ik haar weer wat vaker gaan aanleggen,maar dat ging niet beter. Nu heb ik een tijdje de eerste en de laatste voeding gegeven en de rest fles en nu word het toch wel heel snle minder. Ik geef nu wel maar de helft uit de fles erbij. Zie wel wanneer dat stopt. Dan heb ik nog een restje in de diepvries en dan vind ik het wel goed. Heb haar zo toch nog wat extras meegeven en op kunstvoeding word ze ook groot.
Chivay, Kim kreeg elke ochtend 5 ml lactulose. Heeft je meisje ook moeite met poepen? Die 112 procent was 7 weken geleden ofzo, nu zie ik het nog iets, maar tis veel minder erg. Je ziet het vanaf de zijkant, de rechterkant
@Nbroen. Oh, met 20 weken. Ik dcaht dat je wat minder ver was. Jeetje, kan me voorstellen dat het dan voor jullie tot 20 wkeen spannend blijft. Is er nog duidelijk geworden waarom je zo laat nog een miskraam kreeg,al noem ik dat eigelijk geen miskraam meer? Hebben jullie het laten onderzoeken? @Eveline. Ik ben al bij de lactatiekundige geweest en heb allerlei tips voor het aanleggen maar het lijkt niet te werken en om de drie uur aanleggen is teveel voor mijn tepels,want dat doet zo'n pijn. Wij gaan er geen drama van maken hebben we altijd gezegd. En ze heeft toch een mooie tijd borstvoeding gehad. Balen dat Jelle nu net de waterpokken krijgt. Kan de kleine meid het ook krijgen of heeft ze nog afweerstoffen van jou? @Eline. Hoe gaat het met jou? Weten jullie al wat je wil gaan doen voor jullie relatie? @Kwebbelsnoes. Hoe gaat ht bij jullie? Gaat het wat beter met jelmer?
Ja, ze heeft nog wel afweerstoffen van mij, ik heb de waterpokken gehad toen ik 6 was. Maar toch kunnen we beter het risico zoveel mogelijk vermijden zei de VK, want de kans dat ze het toch krijgt is er natuurlijk wel. Dus nu mag Jelle zo min mogelijk contact met Femke... niet vasthouden, geen kusjes... Dat is toch ook weer niks, dat snapt zo'n kind toch niet? Dan moeten we hem nu gaan wegjagen bij z'n zusje, terwijl ik juist graag zou willen dat ie er zich bij betrokken voelt...
@Eveline Vervelend dat Jelle juist nu de waterpokken heeft gekregen. Ik hoop dat hij er snel weer vanaf is en weer lekker met zijn zusje kan knuffelen. @Miekje Ja nu ben jij de 1e in rij, gevolgd door Girllie. Spannend hoor, ben benieuwd wie er eerst komt. Voel je je verder nog wel goed? @Jeanetjuh Vervelend dat je zo'n last van je rug hebt, ik hoop dat ze op je werk een oplossing voor je hebben. @Alicia Balen dat je bv achteruit gaat, maar idd ze heeft het in ieder geval een tijdje gehad. En voor je vriend misschien ook wel zo leuk om de fles te geven. @Banne Leuk zwangerschapsgym, maar vreemd dat ze dat op die tijden doen idd. Hier is wel 's avonds, maar ja da's iets te ver je. @missy Hier tot nu toe 20 kilo aangekomen. Heb jij ook en GTT moeten doen ivm je gewichtstoename? @Chivay Leuke foto's van Oona, vooral die eerste. @Ego Mijn laatste halve dag zit erop, nu hoef ik 5,5 maand niet meer naar werk. Het is wel dubbel, aan de ene kant was ik er helemaal klaar mee maar aan de andere kant vond ik het nog wel erg prettig op werk. Nou ja, ik hoef er in ieder geval niet meer heen en kan me nu echt gaan focussen op de laatste weekjes. Vandaag noh precies 8 weken te gaan.
Wen: lekker hoor verlof!!! Geniet nog maar even van je rust, want als je ukkie er eenmaal is krijg je het druk genoeg! Alicia: balen van de bv die terugloopt. hier zuigt jelmer ook erg hard, maar langzaamaan beginnen mijn tepels te wennen en gaat het steeds beter gelukkig. Wij hebben gisteravond voor het eerst een flesje afgekolfde melk gegeven om te proberen en hij had hem zo leeg haha. Wel zo leuk als papa ook af en toe kan voeden en handig als ik ook eens de deur uit wil. Met Jelmer gaat het supergoed sinds ik geen koemelk meer drink, geen krampjes meer. Hij slaapt zowel overdag als 's nachts heerlijk in zijn eigen bed. Ook heeft hij nu een aardig ritme. Overdag komt hij om de 3 uur voor een voeding en 's nachts om de 4 a 5 uur.
Ik ben gister even niet online geweest wat wordt er toch veel gekletst!!! Moest 10 paginas bij lezen! @Eveline: Jeetje .Dat is snel gegaan. En wat spannend dat Sander de kleine zelf moest opvangen, lijkt me een hele ervaring!!! Gefeliciteerd met jullie kleine Femke. Leuk hoor, 2 Friese namen!! Moeilijk dat je Jelle op afstand moet houden ivm de waterpokken .dat is nu net iets wat je niet wilt! @Miekje: Ik heb mijn matras beschermer in de 37ste week op mijn bed gelegd. Ik vond het vreselijk liggen dus heb m ook weer een tijdje eraf gehaald. Vanaf 39 weken heb ik m dr toch maar weer opgelegd (Tja je weet het natuurlijk nooit!!) met een dik badlaken erover. Uiteindelijk zijn mijn vliezen niet voor de bevalling gebroken. Achteraf was het dus voor niks. @Jane: Ik kan me heel goed voorstellen dat het weer heerlijk is om een paar dagen te werken. Roan is nu bijna 5 weken en ik geniet met volle teugen van onze kleine man, maar het huishouden vind ik maar saai elke keer hetzelfde en omdat je meer thuis bent wordt het ook rommeliger in huis en valt je oog overal op! Aangezien ik nogal pietje precies kan zijn ..pffff! Werken is dus heel goed voor de afwisseling lijkt mij! @Wendy: Hopelijk daalt jullie ventje snel in en voel je je snel weer ietsje beter! Geniet van je verlof! @Alicia: Ik kan me voorstellen dat het heel confronterend kan zijn met Nina. Misschien moet je het gewoon vragen of ze het erg vind als je langs komt met Nina. Misschien vindt ze het juist wel fijn! @Nbroen: Jeeee twee vruchtzakjes. Wat fijn dat er bij één een mooi kloppend hartje te zien is!!! Gefeliciteerd met dit geweldige nieuws. Hoe gaat het nu met dat andere vruchtzakje als ik vragen mag? Blijft dat zitten of stoot dat af? Iig fijn dat je extra veel echos krijgt om de boel in de gaten te houden! Succes met verbouwen!!!Vanaf 7 januari moeten wij ook aan de bak ik ons nieuwe huis! @Missy: Ik was in week 41 totaal 22 kilo aangekomen Na de bevalling was er na een paar dagen al 10 kilo vanaf. Het merendeel is vocht, je moet je er echt niet al te druk om maken! Nu nog 5 kilo te gaan Echt, er is nog hoop!!!haha!! @Speentjes: Wij wilden in eerste instantie geen speen voor Roan. Het idee dat hij straks de hele tijd om die speen vraagt ..maar vanaf dag 1 heeft hij al zon ontzettende zuigbehoefte dat we al in de eerste week overstag zijn gegaan en hem een (klein difrax) speentje hebben gegeven. Hij wordt hier heel rustig van en dat is voor hem als voor ons veel prettiger. @W&R: Ik ga voor je duimen dat je die baan krijgt. @Chivay: Wat een mooie kijkers heeft die kleine van jou!!! @Banne: Is er geen ander zwembad bij je in de buurt??? Die tijden zij idd niet handig voor werkende mensen! @chantal: Misschien moeten haar darmpjes even wennen aan de flesvoeding! Het heeft namelijk een heel andere substantie dan borstvoeding. Soms kunnen ze er moeilijker van poepen .doet ze dat nog goed? @Kwebbel; Fijn om te horen dat het nu zo goed gaat met Jelmer! Volgens mij heb ik iedereen weer gehad, haha (anders sorry!)
hey meiden, chivay@ wat een lieve foto, echt zon poppetje om te zien! lief hoor!! eveline@ van harte gefeliciteerd met jullie snelle dochter femke!! Wat een vlotte bevalling zeg, gelukkig is alles goed gegaan! geniet van de kraamtijd nu. wen@ je laatste werkdag zit er alweer op. En nu echt genieten van je zwangerschapsverlof. Heerlijk niet te werk! nbroen@ gelukkig gaat alles nog volgens plan. En hopelijk wordt een heel mooi babytje. Het is je gegund! Bij ons in het ziekenhuis maken ze geen echo´s, maar prikken ze bloed om te kijken of een eisprong heb. Ik zit toevallig wel in het slechtste ziekenhuis ooit haha, westfries gasthuis. kwebbel@ je kan nu dus echt gaan genieten van de kleine! En gaat alles goed met jelmer. banne@ en voel je je al meer zwanger? Of nog steeds geen zwangerschapskwaaltjes? Leuk he dat je alweer 10 weken ben! Nee me ouders weten niet dat ik op zon forum zit, en dus ook niet dat ik pluisje heet haha. wendyric@ spannende tijd zo met je baan! Het is altijd af wachten of je wel wordt aan genomen, ik ga voor je duimen! Zo meiden iedereen die ik ben vergeten sorry. Hier vandaag een positieve ovutest! Dus 2 dagen heerlijk klussen! En geen bier dit weekend voor ons haha. En dan weer lange weken wachten of er resultaat is geboekt. Nog een 0,5 dag werken en dan heerlijk weekend!!! Liefs van pluisje
@Wen. Lekkr je laatset dagh werken. Het lijkt misscien heel lang 5,5 maand vrij maar dat vliegt echt heel snel om. Ik ben nu al 5 maanden bij huis en heb nog niet alles gedaan wat ik wilde. Geniet er maar lekker van. Achetraf kom je toch nog tijd te kort. @Kwebbelsnoes. Ík wist niet dat jij ook zo'n pijn had. Bij mij liepen de tranen echt over de wangen van de pijn. Wij vonden dat echt niet normaal. Hoewel we er veel voor over hadden om Nina borstveoding te geven,wilde we het niet koste wat kost doorzetten. Daarom ben ikm gaan kolven. Achteraf gezien legde ik haar niet goed aan en heb mijn tepels een beetje verprutst. Bij een tweede zou ik dat dus anders doen. Wat fijn dat het zo geod gaat met Jelmer. Moet je zien wat een kleine aanpassing wonderen doet. En nachtrust voor jullie,echt geweldig. Geniet er lekker van. @Eveline. ERg vervelend dat je Jelle weg moet houden bij zijn zus. Is voor hem ook niet leuek en hij zal er weinig van snappen. Hoelan moet je hem weghalen. Tot de de blaasjes zijn ingedroogd? We hebben ons schoonzusje ook weer gesproken. Het gaat redelijk geod met haar, Ze hebben er vrede mee en weten dat er iest niet goed was met het kindje. Ze vertelde ook dat die pillen die ze moest nemen om de miskraam op te wekken, 'n soort zetpillen waren die je in de vagina moest inbrengen. Ik had daar nog nooit van gehoord. MAar goed,ze vroeg of we zondag op visite wilde komen. Ze wilde er met ons over praten. Mijn vriend heeft gevraagd wat met Nina. Maar ze wilden heel graag dat we Nina mee zouden nemen. Mijn zwager had ook gezegd dat Nina er gewoon bij hoort en het is niet pijnlijk voor hun. Dus dan gaan we daar zondag naar toe. Ben wel benieuwd hoe ze er dan onder zijn.
>>> BUDDYNIEUWS <<< Doglover is vanmorgen om 11.42 bevallen van een dochter. Ze heet Caitlynn Jami en weegt 3500 gram. Alles is goed gegaan.
Pluisje, gefeliciteerd met je positieve ovu-test!!! Klus ze @ Alicia, inderdaad totdat de blaasjes zijn ingedroogd moeten we oppassen. Maar op dit moment zijn het alleen nog maar vlekjes, nog geen blaasjes. We hebben dus nog een lange weg te gaan, als ik zie hoe mijn neefje onder de blaasjes stond. Doglover, gefeliciteerd me je dochter! Het blijven toch maar veel meiden die geboren worden in dit topic, raar is dat eigenlijk.