Nou, hier komt nog zo'n klein frutje . Geboren: 3080 gram en 50 cm Met 19 maanden:9480 gram en 79 cm (gister naar het cb geweest) Zolang ze toch goed groeien in hun eigen lijn en ze verder niets mankeren, dan zou ik me persoonlijk geen zorgen maken. View attachment 105846
Geboren met 53 cm. en 3750 gr. Met 18 maanden 83 cm. en 93 kg. Geen kontje en smalle beentjes. Een jongentje trouwens. Hij eet genoeg en is actief en pienter zat. Als ze gewoon eten en het gaat goed maak ik me niet veel zorgen. Wat wilde je er aan doen? Hij eet al (omdat ik dat ook moet) veel volle producten. Verder doen ze er niets aan en ik vind het prima voorlopig.
Hier ook een heel tenger meisje, met 18 maanden 9,2kg en 78cm. Foto wil ik je wel mailen maar dan moet je me een pb sturen met je mailadres, plaats geen foto's meer hier op het forum van haar. Er was hier laatst ook een topic van kleine dreumessen, misschien even zoeken maar daar stond heel veel info en veel foto's!
Volgens mij is deze weg door de crash, met de zoekfunctie kan ik namelijk niks vinden. Een foto is niet nodig hoor, ik heb al een aantal poppetjes en ventjes gezien, toch bedankt voor je aanbod!
Oh dat is jammer dat die weg is, was een heel groot topic namelijk! Enne, graag gedaan. Ben je al iets geruster? Heb me hier ook veel zorgen gemaakt om ukkie, slapeloze nachten had ik ervan maar het komt uiteindelijk allemaal goed. Als hij zijn eigen groeilijn blijft volgen is er echt niks aan de hand (nou ja meestal dan).
Hier een dochter (prematuur/dysmatuur). Nu 21 maanden oud, bijna 9 kilo en 82 cm. Alle broeken zakken van de billen en je kan de ruggegraat wel zien zitten...
ik heb het wel gevonden http://www.zwangerschapspagina.nl/baby-dreumes/227879-wie-meer-kleine-baby-dreumes.html
Maak je niet te veel zorgen hoor, zolang je ventje z'n eigen lijntje goed volgt en het verder ook goed doet zal er niks aan de hand zijn. Mijn beide kindjes zijn ook tenger en wat kleiner. Dochter was vorige maand met 18 maanden precies 9700 gr en 79 cm. Is trouwens ook steeds in beweging en liep ook al vroeg. Volgens de kinderarts van mijn zoontje kan je beter een "tenger" kindje hebben dan zo'n "reus" van een kind. Die hebben later juist veel vaker problemen.
Sorry, ff off-topic! Kleine mannetje, is groot zeg! Wow! Hij lijkt wel een peutertje van drie! Grappig al die verschillen.
Mijn dochter is ook iets jonger nog, maar ook iets kleiner dan jouw dochter. Ze is nu (bijna 15 maanden) 8500 gram en 76 cm. Omdat ze erg slecht eet, vind ik het wel vervelend. Verder vind ik het alleen maar handig dat ik zo lekker lang met kleertjes kan Julia is ook een heel actief meisje, liep met 10 maanden haar eerste losse stapjes, dus ze komt gewoon niet zo heel snel aan. Niet te veel zorgen hoor! En idd niet te veel naar 'grote' kindjes blijven kijken. Jouw vent heeft weer z'n eigen bouw en groeilijntje! Ik zal even een foto van haar zoeken. Ik vind haar er trouwens over het algemeen eigenlijk niet dun uit zien! Foto is wel al van even geleden (rond haar verjaardag).
Ze kijkt een beetje raar op die foto zie ik Nou ja, dat denk je maar weg En d'r rompertjes werden te klein zie ik, haha!
Ik zou zelf minder naar de maten op zich kijken, maar naar hoe hij overkomt. Ons manneke is aan de slanke kant, met 's avonds een dikke buik van al het eten wat hij erin stopt. Hij is op de lijnen op of boven de +2 qua lengte en precies gemiddeld qua gewicht. Als zuigeling zakte alle broeken af, inmiddels is dat niet meer zo'n probleem. Het gaat er echter vooral om hoe hij zich gedraagt. Als hij lekker gezond is, veel beweegt en zich goed voelt in zijn vel, denk ik dat het beter is voor iedereen om het los te laten. Vergelijkingen pakken altijd verkeerd uit als je naar de verkeerde dingen kijkt. Als voorbeeld, jouw kind kruipt met 4 maanden, de mijne met 11 maanden. Beiden zijn volkomen normaal, maar een vergelijking is voor beiden niet erg aardig.
Ik zou mij niet teveel zorgen maken. Het is vooral belangrijk hoe de groei is. Volgt je zoon nog steeds zijn lijntje of is hij plots helemaal omlaag gegaan? Ik ben gisteren met mijn dochtertje naar K&G geweest bij jullie is dat cb. Met 15 maand weegt ze 8.8 en is ze 73 cm. Een kleintje dus. Ik maak mij er niet teveel zorgen om. Mijn vriend is iets kleiner dan ik en ik ben ook geen 1.80 m dus ik verwacht ook niet van mijn dochter dat ze super groot is. Daarnaast zijn wij beiden zeer slank. Ik veronderstel dat het gewoon in haar genen zit.
MIjn ventjes zijn ook niet heel zwaar wel lang. met 18 mnd zitten ze op 11 kilo en 87 cm. maar ben eens gaan kijken gewoon naar de lengte gewicht verhouding. Met ongeveer 77 cm zaten ze beide rond de 10 kilo. (iets meer of minder) Dus ik denk dat je gewoon mooie tengere ventjes heb die van mij ogen iig niet mager. maar zijn wel licht naar verhouding van hun lengte volgens de curves. maar ze zijn echt niet te dun. Wel merk ik problemen met kleding kopen. Dat ze enorm ingesnoerd moeten of de merken die smal vallen.
Hier ook een kleintje.......maar ze is wel denk ik iets groter als jullie kindjes... Megan is 13mnd en 74cm en 8680gram. Omdat ze heel regelmatig ziek is groeit ze heel langzaam.... Ik verwacht haar met 18mnd niet veel groter te zijn. Ze was laatst in 1,5mnd maar 45gram gegroeid. Vanaf de geboorte bleef ze netjes op de normaal lijn zitten maar nu duikeld ze er onder. Ach ik vind het voorlopig wel schattig Van de zwangerschaps cursus is een tweeling die 4wkn tevroeg geboren zijn en ook nog eens 4wkn jonger al megan en die zijn groter als haar....
Dit is hem trouwens, ik had zelf nog geen foto toegevoegd. Heb ook het andere topic doorgelezen, maar hij is écht een vd allerkleinste. Sjee, ik hoop toch niet dat ie maar 1,50 word ofzo
Missym Ik heb 2 broers 1 is lang de ander normaal. Die normaal was is tot zijn 16de erg klein geweest (mensen dachten dat hij onder de 12was) kort daarna kreeg hij een groeispurt en hij heeft nu gewoon een nette lengte van 1,78 niet lang en niet klein. Ik zou je niet te druk maken. kindjes groeien allemaal zo verschillend. kindjes die nu heel lang zijn kunnen later kleiner zijn dan een kindje wat nu klein is en andersom