whaaaa in me rode sexy string en me natte poes haha Ojee dit gaat te ver was net briget hoe vind ik een man aan het kijken ging over parenclubs jeetje zeg wat een orgie bende was dat het ze lieten gewoon beffende pijpende en neukende mensen zien het is nog niet eens 23 uur haha
Maaruuhhh, ik ga mijn bedje maar eens opzoeken....Ben echt kapot!.... Welterusten voor straks....Sweet dreams...!!! Liefs Martine
Ah oké, het ging over de dokter die er vaker inzat dan mijn man, toen over bellen met mijn man, toen over een japans nootje en nu opeens over parenclubs met beffende mensen enz enz...???!! Hahaha, jeeeezes man. Is dat op TV nu?! Heftig!
Ik zit echt niet in een rode string te wachten op mijn man die toch niet komt vanavond Hahaha, jullie zijn echt ERG!
NOOOOOUUUUU!! Hebben we weken geleden gepland om morgen naar de sauna te gaan samen.. zou goed uitkomen ook met menstruatie en nu verlies ik een beetje bloed sinds eergisteren. Ik wil morgen wel naar de sauna! Hoe moet dat nou????
Aah kijk! Jij projecteert jouw gedachten en onbewuste fantasiën op mijn leven! Dat zegt dus meer over jou dan over mij! Dat is een subjectieve benadering vrouwke! Ja ja ben psychologie aan het studeren
Tampon indoen en touwtje beetje korter knippen. (en hopen dat het touwtje lang genoeg is om hem eruit te vissen daarna maar kort genoeg om niet een bungelend blauw koordje te zien dansen daaronder )