November mama's 2010 - deel 4

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Coco, 30 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jootje24

    jootje24 VIP lid

    11 mei 2007
    6.053
    0
    0
    verzorgende IG
    Friesland
    Ben er ook weer even!
    nog geen nieuws van babyp zie ik! spannend hoor.

    Zal nu even eten koken.
    even gezond bloemkool klaarmaken
    al heb ik liever patat, pizzabrooodjes, noodle soep, en andere vette hartige hapjes!!! ik word gek van mezelf, kan alleen maar aan vet eten denken!
     
  2. jootje24

    jootje24 VIP lid

    11 mei 2007
    6.053
    0
    0
    verzorgende IG
    Friesland
    Appelmoes: de laatste week al 2 keer zelf appelmoes gemaakt :)
    heerlijk, vooral als het nog een beetje warm vers uit het pannetje komt!
     
  3. lot23

    lot23 VIP lid

    13 aug 2006
    6.130
    0
    0
    gelderland
    Jootje dat komt me bekend voor heb ook veel zin in ongezonde vette dingen en vooral ook in filet american, nog even en dan kan dat weer.

    Wendy fijn dat ze wat van zich heeft laten horen.

    Wij gaan nu naar mijn ouders en kom vanavond even spieken of er nog nieuws is.
     
  4. babyproject

    babyproject Niet meer actief

    Als jullie het niet erg vinden, lees ik even niet bij ;)

    Het gaat hier voorspoedig. Weeën kwamen erg snel. Best heftig ook. Nog net op tijd voor een ruggenprik. Zoooo, wat is dat een verademing! Het is nu wachten op de persweeën. Denk dat ik op 8-9 cm zit.

    Jullie horen van me :)
     
  5. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    #2025 LittleMonsters, 5 nov 2010
    Laatst bewerkt door een moderator: 5 nov 2010
    hallo meiden

    even snel berichtje van mij.. vandaag de heledag in de weer geweest naar stad geweest boodschappen gedaan etc etc ben helemaal kapot pfff.. heb ook eindelijk me gipsbuikpakket kunnen ophalen:D nu kunnen we eindelijk smeren was eigenlijk al bang dat het telaat zou zijn zijn maar hij is nognop tijd binnen gekomen.. dus vanavond even kliederen.. moet peet zijn haren ook nog knippen want die moet morgen op solicitatiegesprek.. moet ie toch een beetje knap voor de dag komen nietwaar!

    @wendy leuk al die foto's :D

    @babyp: joehoeeee al 3 cm het zal ondertussen wel meer zijn hoop ik.

    oh ik had niet goed gelezen :) sorry gaat wel lekker snel meis voordat je het weet heb je de kleine in je armen
     
  6. IreneH

    IreneH Fanatiek lid

    5 dec 2007
    1.979
    0
    0
    Omgeving Utrecht
    Woooow, supernieuws BabyP. Je hebt straks je kindje in je armen! Succes met de laatste loodjes meid!!!
     
  7. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    babyproject; vind het eigenlijk niet kunnen hoor dat je nie mee leest, alleen maar schrijft.. ;););) .. ...

    :)

    grapje natuurlijk he!!!!!

    gaat goed dan! nog eeeeevvvveeennnnn... joepie!!!
    zet m op!

    we wachten hier in spanning af!
     
  8. Tjilpje

    Tjilpje Fanatiek lid

    3 mrt 2010
    1.950
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahahahaha die babyproject;) wat fijn een ruggeprik nog eventjes en de laatste loodjes zijn voorbij!!

    Mag je daar tegenwoordig voor kiezen? die krijg je toch niet zomaar?

    Zijn er hier trouwens ook dames die thuis gaan bevallen?
     
  9. Moontjee

    Moontjee Fanatiek lid

    24 sep 2009
    1.617
    0
    0
    Berlicum (NB)
    hey meiden heb niet bijgelezen heel eerlijk gezegd.
    moest vandaag op controle komen en heb er de hele dag gezeten voor allemaal onderzoeken
    heb ook gevraagt of ze iets voor me konden doen.. maar ze vond inleiden niet zo verstandig ivm de risico's
    dus nu wachten we maar af tot ons kleine mannetje zichzelf aankondigd.
    liefs simone
    ***Sorry voor dit ego bericht***
     
  10. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    ga het wel proberen thuis! jij ook?
     
  11. aapje79

    aapje79 Fanatiek lid

    11 feb 2010
    1.712
    28
    48
    gelderland
    @fem geeliciteerd met jullie zoon
    @babyproject succes met de laatste centimeters!!
    @moontje wat voor onderzoeken heb je allemaal gehad dan?
    @tjilpje volgens mij mag je daar kiezen of je pijnstilling wil
    @mrsnuke ik ben benieuwd naar je gipsafdruk
     
  12. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    ♥Wieuw ZET HEM OP ♥ !!!
     
  13. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    30 jan 2009
    3.322
    0
    0
    Limburg, België
    Hoi hoi!
    Ik kwam even spieken naar de vorderingen bij Babyp en ZIET ER SUPER UIT!!!!
    Nog even :)

    Lila, inderdaad, toch liever natuurlijk he! Hier ook een meid die nog hoog zit aan m'n buik te zien...

    Nog wel altijd erg veel ongiepijnen al de hele dag en zelfs met erge steken, dat ik echt moet 'puffen'... zouden het dan toch wee'tjes zijn?
    En nog altijd de indruk dat ik naar het grote toilet moet, maar als ik er dan opzit komt er niets... wel winderigheid jammer genoeg, heb ik al enkele dagen!

    Daarstraks met mannetje nog 2 truien (tunieken eigenlijk) in de H&M gehaald in sint-truiden, we konden gelukkig net aan de deur parkeren want stappen gaat echt niet vanavond!
    Ze zijn makkelijk te combineren met een leggging en zitten niet te straks, dus ideaal voor de eerste weken na de bevalling EN met décolleté vooraan zodat ik makkelijk bv kan geven ermee!
     
  14. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    Oei ,heb je al enige opening ,verweking of indaling?
    Waren alle waarden gunstig?

    Hier idem hoor normale bloeddruk ,gewicht ,enz.
    Enkel de mama's zien af :(;)

    knuffel♥
     
  15. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    Is je buik dan helemaal hard ,ook vanondere gevoeld?
    Hier ook vaak harde buiken maar dat wijt ik dan aan mijn beweeglijkheid en de krapheid voor de baby vanbinnen en dat irriteerd de baarmoeder.

    Leuk dat je nog op je gemakje bent kunnen gaan shoppen!

    Bij de WE hebben ze ook leuke spulletjes ,koop ik ook altijd mijn topjes ,bloesjes ,die blijven mooi van kwaliteit ,kleur en je kunt op alles combineren!
     
  16. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    30 jan 2009
    3.322
    0
    0
    Limburg, België
    Buik voelt eigenlijk vaak hard aan omdat het zo krap aan het worden is allemaal... :( ik denk dus wel harde buiken ja?
    Maar het is soms echt heel pijnlijk in de onderbuik... trekt dan naar rug toe, houdt even aan en dan ist weg... tzijn de pijnlijkste 'oefenweeën' tot nu toe...
    Tis echt alsof ik supermegaveel menstruatiepijn heb (feller eigenlijk dan met mijn spastische darmen en die doen ook best wel pijn...)
    Ga mij nu douchen en zien wat het warme water doet!

    Daardoor ook een reden om het shoppen te staken trouwens, wilden nog naar Esprit en Mexx maar snel terug naar huis gekomen zodat ik kon gaan liggen, maar dan nog pijn dus!

    Jij ook al zoveel last Lila... denk dat we beiden gewoon niet goed stil kunnen zitten!!!

    WE is inderdaad ook heel mooi! Na de bevalling wil ik zeker eens Hasselt onveilig gaan maken met de baby... maar we zullen zien wanneer dat past voor mevrouwtje in buik :)
     
  17. nony

    nony Fanatiek lid

    4 mei 2007
    3.308
    241
    63
    nh
    JOEHOE waar is iedereen????:(
     
  18. Tjilpje

    Tjilpje Fanatiek lid

    3 mrt 2010
    1.950
    0
    0
    NULL
    NULL
    MRSnuke ja ik wil wel weer thuis bevallen, staat al een bed in de woonkamer;) Van mijn meiden ben ik ook thuis bevallen.

    *babyproject* heb nog nooit zo vaak gegluurd als vandaag;)

    Nony zit steeds op jullie site te gluren maar er is niks nieuws bijgekomen verder helaas.:(;)

    Trouwens geweldig mooie oilily shirtjes in maat 116 voor mijn dochter van vier, ik probeer nog even op mijn handen te blijven zitten. NEE ZE HEBBEN GENOEG.;) Maar moeilijk is het wel.
     
  19. Tjilpje

    Tjilpje Fanatiek lid

    3 mrt 2010
    1.950
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ineke nou spannend zeg, ben je al aan het klokken?
     
  20. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    zo ben ik weer eventjes.. net klaar met haartjes knippen van mannetje! hij ziet er weer lekker uit hihihi :D
    straks gaan we gipsbuik maken... doe denk maar wel even een ouwe bh om anders hangen me tieten in de weg :D;)
     

Deel Deze Pagina