oke.. even een vraagje.. ik weet niet hoe ik de kerstdagen in moet plannen.. 1 van de dagen komen de oom en tante van vriendlief, die blijven ook eten.. ze komen zo rond 4u waarschijnlijk.. 1 van de dagen eten we bij mijn moeder, zelfde tijd.. dan hebben we nog mijn schoonmoeder, schoonvader en mijn opa en oma.. hoe doen jullie dit?
1ste kerstdag bij me schoonouders samen met zwager en schoonzusje 2e kerstdag bij mijn ouders opas en oma worden helaas niet uitgenodigd. schoonouders gaan 2e kerstdag naar de oma's en opas
1e kerstdag bij mijn schoonvader met de hele schoonfamilie en 2e kesrtdag denk ik samen lekker thuis. Normaal bij mij moeder maar die is zelf niet thuis
Normaal deden we het zo: Kerstavond: Naar moeder van vriend 1e kerstdag; Naar mn ouders waar ook mn oma en oom zijn 2e kerstdag; naar de vader van mn vriend waar dan ook schoonzusje en zwager waren. Dit jaar doen we: 1e kerstdag: mn schoonmoeder, mn ouders, oma en oom bij ons 2e kerstdag: naar mn schoonvader en daar zijn ook mn zwager en schoonzusje.
wij hebben besloten deze kerst gewoon lekker thuis te zijn. als mensen ons willen zien met de kerst moeten ze maar naar ons toe komen
Mijn man heeft dit jaar beide kerstdagen storingdienst. Dus een goede reden dat we hier de stad niet uitkunnen. Alleen naar schoonfamilie denk ik, die in onze woonplaats wonen.
Anders doe je: 1e kerstdag; Oom, tante, schoonvader 2e kerstdag; je moeder, schoonmoeder en oma en opa Zou niet weten wrom je oma en opa niet bij je moeder zouden kunnen zijn enzo? (neem aan dat je schoonouders gescheiden zijn omdat je ze apart noemt)
oom, tante, schoonvader is geen optie.. oom is de broer van schoonmoeder en schoonvader heeft met die hele familie geen contact.. schoonmoeder kan niet naar mijn ouders komen en mijn moeder wilt het hele huis niet vol hebben daarom nodigt ze mijn opa en oma niet uit.. snap er zelf ook niks van, maar goed.. zo gaat het altijd! maar dankjewel voor het meedenken
Mijn ouders hebben besloten om met kerst op vakantie te gaan, lekker makkelijk dus. 1 dagje schoonfamilie en andere dag thuis.
Wij zien wel wat we gaan doen. Ik denk dat wij gewoon lekker thuis blijven met de kerst. Verleden jaar Mijn zoontje zijn eerste kerst zeg maar was een beetje een zooitje aangezien we midden in een verhuizing zaten.
Dit jaar doen wij het anders omdat ik zo wie zo vrijdag de 24e moet werken en hubbie ook die vrijdag tot zaterdagochtend dus 1e kerstdag. Du blijven we die dag lekker thuis en gaan we hier lekker eten en wat kadootjes uitpakken. De 2e kerstdag gaan we naar mijn schoonouders en s´avonds optijd na huis omdat we allebei de 27e weer moeten werken.
wij waren het zat om om iedereen heen te plannen ten koste van alles. Dus wij hebben een vakantie geboekt
1e kerstdag, rond de middag koffie drinken bij mijn oma... 's avonds gaan wij naar mijn ouders. 2e kerstdag; lekker niks
Je 'moet' natuurlijk helemaal niets...(waarschijnlijk bedoel je het niet zo letterlijk, maar toch ) Waar heb je zelf zin in? Wij gaan 1e kerstdag met mijn familie eten. Mijn ouders zijn gescheiden, maar mijn vader en moeder + haar vriend gaan heel goed met elkaar om, dus we gaan met zn allen uiteten. 2e kerstdag brengen we met zn drietjes door. Die dag is voor onszelf en dan gaan we iets leuks doen. Oudjaarsavond zijn we bij mijn schoonouders en daar blijven we slapen. Nieuwjaarsdag zit de familie van mijn schoonvader altijd bij elkaar, die heeft 4 zussen en samen hebben ze heel veel kinderen en kleinkinderen en dat is altijd supergezellig
wat hebben jullie allemaal lekker veel afspraken... hier juist best rustig... 1e kerstdag: naar mijn ouders en dan vieren we echt kerst met kadootjes enzo 2e kerstdag: manlief moet werken dus dan ben ik alleen thuis, waarschijnlijk komt mijn zusje dan nog wel hier slapen.
Ikga 1e kerstdag uitgebreid koken voor ons allemaal en mn ouders nemen hun heerlijke zelfgemaakte soep mee. En erna gaan we lekker bij de boom zitten en kadootjes aangeven ouderwets,
ja ik wou dat dat ging.. maar zo groot is mijn huisje niet, en mijn zusje en zwager komen dan ook mee.. word denk ik te vol, plus dat ik niet eens een eettafel heb omdat het niet past...