ohhh ja ik ook.. maar ook niet in huis. die van ons is bij 36 wkn ook op (ruim) 6 pond geschat... fijn dat alles goed was weer! slaap lekker!
snap ik.... zou wel fijn zijn he! nu is het allemaal zo onzeker ...... hoop dat je niet te lang meer hoeft te wachten!
had eigenlijk al gehoopt en gedacht dat hij al zou zijn gweest omdat ik vroegtijdig moest stoppen met werken door veels te veel harde buiken en kans op vroeggeboorte had en dan is het nu toch wel een beetje een kleine tegenvaller dat het al zo lang duurt! nog 2 dagen tot de dag!
kwam nog even spieken of er nieuws van babyp is...maar helaas. Iklig hier voor pampus op de bank, kom echt haast niet meer in de benen, zo zeer doet het daaronder. Als ik eindelijk sta, dan loop ik eerst krom.. Sorry voor het ego bericht!
nou ik ga naar bed.. kijk morgenochtend of vannacht nog wel ff via gsm of er al nieuws is van BP. ....... hubbie is hier uiterst gezellig (NOT!) en op hier wordt ook niet veel gekletst en ben toch best moe dus... tot morgen allemaal!
hey meiden voor de gene die het vroegen.. ja ik wou graag ingeleid wordt ivm bekkenpijn die niet uit te houden is..maar we zullen nog even geduld moeten hebben ik weet trouwens niet wat ik heb.. alles MOET schoon voor ik naar bed ga!! Hubbie verklaard mij voor gek.. en ik zelf eigenlijk ook wel
mannetj ligt hier op de bank te snurken...kan ie straks weer klagen dat ie strakss in bed niet in slaap kan komen...
Ik ga ook lkkr mijn bedje in... nog beetje tv kijken en dan hopen dat ik een beetje kan slapen!! tot morgen allemaal!
BUDDYNIEUWS! Kreeg net SMS van babyproject hun dochtertje is gisteravond om 23.13 geboren, de laatste weeen duurden erg lang. Ze heeft de mooie naam JENNIFER en weegt 3945 gram! Moeder en dochter maken het goed. Gefeliciteerd met jullie dochter!! geweldig!! *einde nieuws* welterusten!!
JAAAAAHHHHH babyp en man gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter jennifer!!!! en nu lekker genieten!!!!
ben al weer wakker, zit beneden in het donker achter laptop... kindjes slapen nog....kan ik een keer "uitslapen" lukt het niet... Ben benieuwd wat de dag vandaag gaat brengen, ik heb vanmiddag eigenlijk een kraamfeest maar heb niet zo'n zin... ga nu maar koppie thee maken en rustig op de bank zitten, wachten wanneer de volgende wakker wordt...
Goeiemorgen meiden! Bedankt buddy Tjilpje dat je zo laat nog wilde posten! Lig in het ziekenhuis, kan niet meer slapen... Jennifer doet het goed! Ze heeft al 2 keer gegeten! Slaapt nu alweer 4 uurtjes. Ze (en ik dus ook) moet 24 uur blijven omdat ze uiteindelijk met de vacuümpomp is gehaald. Ik ga weer even liggen. Hopelijk meer babynieuws vandaag?
heeyyy goedemorgen kers verse mama! wat fijn dat ze het zo goed doet! is het ook nog zwaar geweest zeker voor je dat het zo lang duurde? geniet van je meisje!! xxx