3 boeddha hoofden in het goud. Op canvas. Wil eigenlijk een mooi olieverf schilderij, maar zag deze bij de Action voor 2, 75 p.s. ... Dat is eerst ook helemaal goed. Zo'n schilderij komt later wel.
Hier ook een groot boeddha hoofd aan de muur en ernaast 2 stukken gordijnen om de muur wat te breken. Zal wel even een foto maken.
Niks! ik weet ook echt neit wat ik erop moet hangen. Binnen kort komt er een canvas doek met een foto erop die we hebben laten maken bij de fotograaf. Aan de andere kant gaan we denk ik ook een aantal van die fotos laten uitprinten in verschillende formaten en die in lijstjes doen.
Op de uistekende muur van de schouw hebben wij een kleine barok-achtige spiegel hangen met een wit frame. Op de muur boven de eettafel hangt een mooi Ikea schilderij Op de muur boven de bank hangt een fotolijst met daarin 4 foto's van ons allemaal en op de muur die aan de keuken grenst hangt dezelfde fotolijst met daarin foto's van ons.
Via E-bay. Bij een of andere galerij uit Duitsland Het is al wel een aantal jaar dat ik m heb, dus weet niet of ze er nog steeds op staan.
wij hebben dit... miss niet helemaal duidelijk.. is de foto van funda, dus vandaar niet vollegig erop gericht. zijn 4 houten frames, stuk stof erover heen in de kleuren die wil.. en klaar!
Ook geklikt hoor, hahaha Aan de muur: een grote Herman Brood litho boven de bank en boven de tv hangt eigenlijk niks... Maar de muur is donkergeel en we hebben op het kastje naast de tv een heel oude grammofoon staan en nu wil ik LP's (van de kringloop ofzo, want m'n eigen vind ik zonde) op de muur gaan plakken/hangen
meiden, meiden, had jullie wel wat verstandiger ingeschat hoor, hahaha Maar goed, ff ontopic, hier foto's van de kleine, een hele grote wandklok van de ikea en een afbeelding van Amsterdamse gracht met rode fiets op de voorgrond van Ikea van 1,75 bij 1.30 ofzo. Vult lekker op.
Boven mijn tv heb ik een lamp maar tegelijkertijd is dit een soort glasschilderij. Boven mijn bank heb ik 4 schilderijen met de jaargetijden in het chinees, warme tinten.