Wij hebben een kooiker (hond). Voordat Julia geboren was, gingen we 3 keer per dag de hond in het bos uitlaten. Nu vind ik het steeds moeilijker worden!!!! Mijn man werk best veel waardoor ik (bijna) alles met de hond moet doen. Het begint aan me te knagen....Ik laat hem nu 3 keer per dag uit, maar dan echt alleen om zijn behoeftes te doen. s 'Ochtends als Julia nog slaapt, 1 keer samen en 's avonds als Julia op bed ligt. Ik vind het heel zielig voor Bo (hond) en heb hem op marktplaats gezet. Ik weet niet of we hem wegdoen.....maar het maakt alles wel makkelijker en ik denk dat er genoeg mensen zijn die het beter kunnen doen dan wij nu. Graag jullie mening.. Marktplaats.nl > Lief kooiker moet (helaas) weg... - Dieren en Toebehoren - Honden en Puppies | Overige Rashonden
Ik vind het ook geen reden. Onze hond gaat ook maar 3 a 4 keer per dag uit, en dan 1x per week een goed stuk wandelen ( vaak in het weekend met zijn allen )
sorry hoor, maar je zet toch geen hond op marktplaats. Ik vindt marktplaats geen plek voor dieren, maar voor spullen. Maargoed dat is mijn mening....
Och wat een lieverd..! Kan je niet kijken of je iemand kan vinden die jullie hondje een keer per dag wil uitlaten?
Ik vind het ook niet kunnen. Een hond hoeft echt niet 3 keer per dag uit gelaten te worden in een bos. Als je het langzaam afbouwt kan je het ook 1 keer per week doen. En voor de rest kort uitlaten zodat hij zijn beweging heeft en zijn behoeftes kan doen. Ik snap mensen niet die een dier wegdoen als ze een kind krijgen. (tenzij het met allergie ofzo te maken eheft).
Tja mijn mening, ik kan er heel slecht over als een hond weg moet omdat er geen tijd is. Snap niet zo goed waarom mensen dit vooraf niet bedenken, je weet dat een hond tijd kost of je nu wel of niet een kind hebt. Wij hebben ook een labrador, en sinds 2 jaar een tweeling. En ja het is soms even puzzelen om de hond uit te laten maar onze hond weg doen, dat zou echt nooit in mij/ons opkomen. Zij is een onderdeel van ons gezin. Ze heeft meestal 1 x per dag een snel rondje en de andere 2 keren een lekker lang rondje. S'middags gaan onze jongens gewoon mee en maken we er een leuke wandeling van. Weekends gaan we geregeld naar het bos of strand. Denk goed na, je kindje word straks ouder en dan word het uitlaten alleen maar makkelijker. Althans dat vinden wij. Ik zou echt heel erg vinden voor de hond als hij/zij weg moet. Zijn hele basis valt daarbij weg. Zet je hond trouwens niet gratis op marktplaats, weet jij veel wat voor rare lui er op af komen. Mensen die er voor moet betalen zijn vaak iets serieuzer...
Ik vind het ook geen reden om je hond voor de baby weg te doen, je hebt er voor gekozen toen je hem kocht.. Heb je geen buurmeisje/jongentje die hem bijvoorbeeld uit willen laten?? Maar goed, het is je eigen keuze..
echt zonde... tis een prachtig hondje... ik zou zeggen, stop je kindje in de auto... rijd naar het bos en ga gezellig met z'n drieën wandelen? :S
en ook mijn mening... je weet het vantevoren. en ik wil je niet aanvallen hoor maar zo denk ik erover. wij hebben ook een hond en willen nu een kleine, heb er goed over nagedacht maar dan maar wat drukker of iemand regelen die hem een keer wil uitlaten.. no way dat ik m´n hond weg ga doen!
ja, ga lekker met z,n drietjes wandelen?....... germ.....je weet waar je aan begint van te voren...normaal gesproken..
Als dat het enige is waar je tegenop loopt zou ik de hond van marktplaats halen.3 a 4 gewone rondjes is voldoende voor je hond.Is het mooi weer of als je man thuis is kan je dan het bos in gaan.Dat compenseerd echt wel weer. Wij hadden aan Amstaff die ging 3 a 4 keer per dag uit minimaal 15 minuten en zo eens in de zoveel dagen een rondje park.+/- 30 minuten.Met regelmatig 2 of 3 kinderen erbij. Een hond is al blij als hij even lekker uit kan eventueel een rondje kan rennen en zijn behoefte doen.Zolang hij zijn aandacht thuis krijgt zal hij snel tevreden zijn. Probeer gewoon even je draai te vinden welke tijden je het makkelijkst kan gaan wandelen en pik een dag in de week om een lang rondje te doen.Zal je hond echt niet mee zitten om iets in te leveren als je maar aandacht en eten geeft
als het toch zo makkelijk is doe je je kind toch weg:x helaas is het al te laat maar denk eens na voor je ergens aan begint!
vind het wel zielig voor het beestje, en jullie zullen hem ook vast gaan missen! kan je niet zo dierenuitlaatservice inschakelen voor 3 keer per week ofzo dat ie een lekker stuk kan lopen?
Ik moet er niet aan denken om ons hondje weg te doen... het idee alleen al dat je niet weet wat er met hem/haar zal gaan gebeuren... achgossie! Ons hondje kan gaan en staan waar ze wilt, wij hebben een hondenluik in de keukendeur/naar buiten en een luik in de schuur/naar buiten. Als wij gaan werken dan kan ze in de tuin en in de geisoleerde+ verwarmde schuur. Ze heeft daar een lekker eigen plekje, warm en we hebben haar geleerd om in een "huisje" haar behoeften te doen... gewoon een plekje waar ze dit mag doen waar we elke avond het zand harken en behoeftes opruimen. verders gaan we elke zondag met haar lekker uitwaaien aan de dijk, in het bos of bij een meer. En elke dag loop ik voor dat ik ga werken ongeveer 15-30 min. rondje om. Ons hondje heeft hoge energie maar dat halen we er thuis uit met lekker spelen en dollen!
Ik begrijp heel goed dat je t idee hebt dat je je hondje nu tekort doet sinds de kleine er is. Maar 3 a 4 keer uitlaten is voldoende hoor, je hoeft niet elke dag t bos in te gaan. Als je mannetje vrij is gaan jullie toch lekker als gezin samen het bos in wandelen met de hond? Marktplaats is idd erg goed opletten, of je t nou gratis wegdoet of voor geld, kun je je hond beter op een hondenforum zetten daar tref je vaak betere mensen die t beter voor hebben met je hond. Waar je aan kunt denken is een uitlaatservice? Of je hondje tijdelijk herplaatsen bij ene goede bekende als je die hebt? En anders toxh maar die paar korte keren uitlaten als dat enige reden is van je hond wegdoen. Wij hebben ook een hond en het is niet altijd even makkelijk inderdaad, maar dan laat ik de hond steeds kort uit en als mijn vriend er is loopt ie vaker, meer en grotere afstanden ermee en lekker rennen etc. het is natuurlijk jullie hond en jullie keus, maar denk er nog even over na want er zijn heel wat opties als t alleen om t uitlaten gaat. Heel veel succes !
je kan je kind toch mee nemen in de wandelwagen deed ik ook altijd toen ik aupair was toen kwam alle zorg van de kinderen huishouden en dieren ook op mij 5 a 6 dagen per week
Bedankt voor jullie(meestal lieve) reacties. Ik vind het zo zielig voor hem dat hij nu minder uitgelaten wordt. Dan kijkt hij mij zo lief aan zo van: ik wil eruit, waarom kunnen we niet lopen. Mijn gevoel zegt dat 3 keer kort wandelen voor een hond te weinig is, maar ik lees dat jullie dat wel acceptabel vinden. Ik ga me sowieso verdiepen in een honduitlaatservice. Heeft iemand hier ervaring mee?