Meiden uit 1982! (2)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door ientje, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    @ MD: ooo meid dat is kl*te. Al hield je er rekening mee, toch een teleurstelling.
    Meid ik hoop zo voor je dat ze in het ziekenhuis gauw wat voor je kunnen doen en dat je gauw een beebje in je buik hebt!
     
  2. Kenia

    Kenia Bekend lid

    8 okt 2010
    528
    0
    0
    lerares basisonderwijs
    NULL
    @ Ientje: ik vond die tweede test best duidelijk, dus ik denk dat ik je mag feliciteren!!! Ben je al naar de kruidvat geweest voor een nieuwe test? En, en, en?!

    @MD: Balen meid! Weer even een k*t periode voor je nu dus. Nog even wachten en dan naar het ziekenhuis. Hopelijk gaan ze je snel helpen!
     
  3. kimlee82

    kimlee82 Actief lid

    18 aug 2010
    327
    0
    0
    zuid-holland
    hoi hoi,
    hoe is het met iedereen?
    Hier gaat alles nog goed.
    Ientje heb je al een nieuwe cb gehaald?
    groetjes kim
     
  4. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Hoihoi,

    Hier gaat het goed hoor, geen klachten eigenlijk, alleen ben ik best moe en voelde ik me vandaag niet echt misselijk maar beetje weeïg ofzo. Maar kon wel gewoon eten enzo. Hoop dat dat ff zo blijft, anders kan ik komende tijd nooit bij anderen gaan eten haha!
    Nee geen tijd gehad om andere test te halen :( hoop dat ik van de week tijd heb. Maar kan ook niet naar de dichtstbijzijnde kruidvat omdat in dat winkelcentrum ongeveer iedereen mij kent haha!
     
  5. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Hoe gaat het met de andere meiden? Het is weer zo rustig hier!
     
  6. kimlee82

    kimlee82 Actief lid

    18 aug 2010
    327
    0
    0
    zuid-holland
    ja idd rustig hier...
    16 nov. voor het eerst naar de gyno,
    ik ben benieuwd...:)
    groetjes kim
     
  7. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ MD
    Dat is balen.... ik zou iemand met een boxzak en een schouder opzoeken als ik jou was..... en gelijk maar hopen dat ze je gelijk helpen in het ziekenhuis....

    @ Ientje
    Die tweede test was wel al heel duidelijk.... maar ik denk dat de woorden zwanger toch wel heel speciaal aanvoelen....

    Over mijzelf...
    5 oktober was mijn nieuwe periode begonnen en ik zit nog steeds te wachten tot de nieuwe periode begint. Ik heb eigenlijk geen idee wanneer ik zou moeten gaan testen.
    Verder ben ik op het ogenblik aan het klussen klussen.. De afgelopen dagen ben ik heel druk bezig geweest met het maken van een omkapping om buizen die op zolder langs de muur lopen en dit heb ik daarna netjes afgewerkt met vloeibaar behang... Ik had wit behang gehaalt en het was net of ik sneeuw aan het uitsmeeren was.. Kreeg wel zin in Kerst!!
     
  8. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat zijn er eigenlijk weinig uit 82.....
     
  9. Kenia

    Kenia Bekend lid

    8 okt 2010
    528
    0
    0
    lerares basisonderwijs
    NULL
    @ Kimlee: spannend, voor het eerst naar de gyn. Wat gaan ze zo'n eerste keer doen, behalve intake? (misschien weten anderen dat)

    @Gekko: das het echte klussen dus! Wat goed dat je dat zelf doet! Ik heb ook wel zin in Kerst, vind het een mooi feest. Aan de andere kant had ik vorig jaar gedaht dat het onze laatste Kerst met z'n tweetjes zou zijn, maar dat is dus dit jaar weer het geval.

    Mijn NOD is vrijdag, dus moet nog even wachten. Maar voel de voortekenen van ongesteldheid al, dus ik verwacht niet dat het deze ronde raak is.
     
  10. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Kenia

    Zolang het uitblijft... Over kerst, maak het gewoon super super super speciaal, denk niet aan je hoop van vorig jaar (sorry makkelijker getikt dan gedaan, 'k bedoel dus, geniet gewoon). Dat echte klussen kan denk ik iedereen, een duidelijke kwestie van al doende leert men ;)
     
  11. MD82

    MD82 Actief lid

    6 mei 2010
    301
    0
    0
    leerkracht in het basisonderwijs
    Zeeland
    @All
    Ik hoop ook dat ze me volgende week in het ziekenhuis echt gaan helpen. Zit niet bepaald te wachten op een intake-gesprek met de gyn. Ik wil ACTIE!!! Maar ja.... het gaat dan meer om de procedure dan om wat ik wil vrees ik.
    Ongi is gelukkig alweer bijna voorbij. Temp is naar beneden gedonderd... Héél duidelijk dus!
     
  12. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    @ MD: ik hoop het ook zo voor je dat ze gelijk actie gaan ondernemen joh! Maar in principe als ze jouw verhaal horen en je aan de clomid zou kunnen, dan is er niet veel reden om je niet gelijk een recept mee te geven.
    En als je partner dan gelijk door de zaadtest komt, kun je vast al heel snel met de clomid beginnen!
    Houd moed meid! Ik weet het is voor mij nu makkelijk praten, maar ik weet echt goed hoe je je moet voelen nu, zo heb ik me ook een tijd gevoeld.
    Kan het nog steeds eigenlijk niet geloven dat het echt waar is.

    Ik duim keihard voor je meid!!!!
     
  13. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als vrijdag mijn nieuwe periode nog niet is gestart gooi ik er denk ik maar een test tegenaan... op dat moment heb ik namelijk een periode van 39 dagen. Of is dat te vroeg????
     
  14. kimlee82

    kimlee82 Actief lid

    18 aug 2010
    327
    0
    0
    zuid-holland
    '
    Ik had er allang een test tegenaan gegooid,
    maar ik ben dan ook niet zo geduldig:)
    Ik hoop dat je 2!! krijgt!
    Ik zal voor je duimen...
    groetjes kim
     
  15. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Ik zou ook gaan testen hoor!
     
  16. tricia82

    tricia82 Niet meer actief

    md@ wat jammer van je ongie ik blijf voor je duimen

    gekko@ weet je wanneer je je ei had?
    ongeveer 11 dagen erna kan je testen :D

    hier@ alles gaat nog steeds goed
    alleen last van het SI gewricht verder niet misselijk.

    maandag mijn eerste echo gehad en het hartje klopte dus we zijn helemaal blij natuurlijk.

    in mijn banner staan de nieuwe afspraken ;)
     
  17. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Tricia
    Ik heb eerlijk gezegd geen idee wanneer ik mijn ei heb gehad. Ik heb een tijd terug wel steken in mijn zij gehad... Maar tempen en ovu testen doe ik nog niet.

    @ rest
    Ik wacht rustig tot vrijdag en dan zie ik wel ;) Ik laat het natuurlijk wel gelijk weten..
     
  18. Pinkeltje82

    8 okt 2010
    91
    0
    0
    Human Resources
    Leiden
    Gekko, je kan met 11 dagen na ovulatie al goed testen hoor, heb ik vanochtend ook gedaan en... ZWANGER!!! :D:D:D

    Wel heel pril, maar streepje is streepje toch? Fotootje is van telefoon, dus niet echt scherp, in het echt zie ik echt duidelijk het plusje staan!

    Zit nu op dag 36 van mijn cyclus, ovulatie was op dag 25 en innesteling op dag 33 (bij alles ook een bloeding, dus paar keer sip geweest voor niets :))
     
  19. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Idd, streep is streep! Gefeliciteerd Pinkeltje!
     
  20. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pinkeltje Gefeleiciteerd!!!! Maar ik wacht echt nog even... Ik heb geeeeeeeeeen idee hoe mijn cyclus loopt. Daarbij de ochtend is echt voorbij dus ik zou toch tot morgen moeten wachten:p

    Maar jou test staat als een plus op de cb het is echt heel duidelijk:D:D
     

Deel Deze Pagina